Teraz mógłby grać za grosze a jak odchodził do PSG to czemu poszedł. No oczywiście że za kasą dlatego mówię stanowcze nie dla Neymara w Barcelonie. Niech sobie szlifuje forme tna mundial w Brazylii
@gumaz oni oczywiście tyle pracują ale w nocy jeśli jest okazja to śpią na legalu w zależności na jakim kto jest oddziale. Ostatnio przyjechałem do szpitala o 4 rano wyciągnąć coś z oka bo mi wpadło w robocie to pani doktor była bardzo nie miła i wręcz zasugerowała żebym następnym razem nie przyjeżdżał o takiej godzinie bo pewnie jej przerwałem drzemkę
Ogląda ktoś Puchar Sześciu Narodów w rugby ????? Za chwilę mecz Szkotów z Irlandią. Będą emocje. Niestety u nas nikt nie pokazuje mimo iż prawa ma wykupione Viaplay. Trzeba będzie zadowolić się strumykiem. Pozdrawiam wszystkich fanów rugby
0
@Katalonik97 oby tak było
3
Teraz mógłby grać za grosze a jak odchodził do PSG to czemu poszedł. No oczywiście że za kasą dlatego mówię stanowcze nie dla Neymara w Barcelonie. Niech sobie szlifuje forme tna mundial w Brazylii
1
Dziś tylko 3 punkty panowie i nie ważne w jakim stylu byle 3 punkty.
1
@gumaz oni oczywiście tyle pracują ale w nocy jeśli jest okazja to śpią na legalu w zależności na jakim kto jest oddziale. Ostatnio przyjechałem do szpitala o 4 rano wyciągnąć coś z oka bo mi wpadło w robocie to pani doktor była bardzo nie miła i wręcz zasugerowała żebym następnym razem nie przyjeżdżał o takiej godzinie bo pewnie jej przerwałem drzemkę
2
@ObiwanKenobi mnie natomiast dziwi fakt jak nie uznali gola Lewandowskiemu z Sociedad. To na obraz o rzekomym spalonym z varu trzeba było długo czekać
0
Wędzone krewetki top czy flop?
0
@mrboom człowiek to się już nie może nawet pomylić w pisowni. Od razu wszystko ci wytkną. Kołobrzeg jak na razie średnio.
0
Ferie czas zacząć. No to siup do Kołobrzega. A wieczorkiem mecz na telefonie i atak na pozycję lidera. Vamos Barca.
0
@zuang1995 skąd takie dane?
0
Co wybieracie LM czy mistrzostwo Hiszpanii w pierwszym sezonie Flicka w Barcelonie? Ja osobiście to pierwsze.
0
Co tam Belingham powiedział do sędziego? To była bezposrednia czerwona czy druga żółta?
4
@Pawlak1992 cykl Odrodzone Królestwo Elżbiety Cherezińskiej
0
@Szczepanbog1 dziwna historia
1
@Szczygiel06 Ghost od Tsushima
7
On był tak klarowny jak mój dzisiejszy rosół.
0
Ogląda ktoś Puchar Sześciu Narodów w rugby ????? Za chwilę mecz Szkotów z Irlandią. Będą emocje. Niestety u nas nikt nie pokazuje mimo iż prawa ma wykupione Viaplay. Trzeba będzie zadowolić się strumykiem. Pozdrawiam wszystkich fanów rugby
0
Co to za zielone opaski dziś mają nasi?
2
Tam będzie 5 minut doliczone jak nic
0
@Sebolinho dzięki
0
@Patrykko97 ja również
0
@lukkobe podpinam się
0
Hej. Jest na FB profil Bukmacherka na poziomie. Czy ktoś z tego korzystał lub podobnych stron? Jest to legit czy ściema?
1
@Martwy pierwsza część to dla mnie top3 ever. Drugą część niestety nie ukończyłem.
0
@Gronek Odra Wodzisław
0
Widzę poza boiskiem wyznaczone miejsca na piłki. Jak dla mnie fajny pomysł bo różnie to bywało z tym podawaniem piłek
0
@FCB24 do Viniciusa to mu jeszcze dużo brakuje
3
@reloaded nic się nie stanie jak jutro zrobisz. Tylko daj do lodówki
0
Ello mordeczki.
Co polecacie zamiast MŚ Office??
Głównie chodzi mi o Worda i najlepiej jakby był za free
0
Hej. Właśnie załadowałem Amazon Prime. Co byście polecili film/serial ewentualnie jakiś dokument??
0
@Reviven ja dostaję Barbórkę co roku