FiscaelBarca
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB Como biedne nie jest.
0
@dawidlampa 1.BARCELONA
2.Real madryt
3.Atletico madryt
4.Celta
1
@dawidlampa Yamal.
1
@dawidlampa Alvarez.
2
@dawidlampa Yamal.
0
@dawidlampa Levante.
0
@dawidlampa Real betis.
0
Real oviedo,Elche,alves.
0
@Lanosss Co my teraz zrobimy bez taktycznego pomocnika....:(
0
2 bramki w 15 minut bez szans.
0
@Dyrman007 Po tych słowach... Oczywiście żartuje sobie.
3
Kolejne 10 transferów na 3 miejsce w lidze i oklep od realu w 1/8 lm. A tak serio to dopóki simone nie odejdzie to tam się nić nie zmieni.
0
Długiej przyszłości to on tam już nie ma.
0
@Stinger_ Jagiellonia 1-1
Legia 4-0
Raków 2-1
A niech się dzieje.
0
@Frimpong Łeee tam, ea 26 to jest gra.
1
@blakkudium 2-3 dla totków.
1
@Faro Jakby przymrózyc oczy to pojawią się pewien herb...
0
@Kondziubarca Był już taki co miał 150%.
3
Dzięki man united. Bardzo dobrze że to nie doszło do skutku.
3
To było oczywiste że lech odpadnie. Dobrze że bez jakiegoś większego blamażu, teraz spróbować o le. Choć to też raczej zbyt nie realne.
0
@Filipem Coś to jakieś wszystko podejrzane..
0
@bary Wcale inne kluby tak nie zarabiają....
0
@FcPortoFan1999 Brak tam takich dobrych napastników. Po zakupię Szweda przez angoli.
0
@FcPortoFan1999 Za rok do Anglii za pewne.
16
To juz lepiej nikogo nie sprowadzać i rejestrować graczy. Albo poczekać i zobaczyć jak sytuacja w obronie będzie wyglądała w styczniu.
0
@FcPortoFan1999 Jakbym mógł spytać skąd takie pesymistycznie podejście do porto?
17
@CurryTheGoat30 Mało tego oni wydają więcej niż cała liga a nie poszczególne drużny.
0
@PioteK Nie grał jakoś wybitnie w city. A swoje by kosztował.
0
@Encore Były czasy że to on miał być ls Barcy. Dobrze że minęły:)
1
@draxidox O to są ci bracia kamraci.