0

@Sulimo
Złamanie regulaminu tej strony

17

Ale fota.
Keta na miejscu, wszystko gra


0

@Antimadridista_WR
O wszystkie bez wyjątku

4

@Hektor16
On po Polsku dobrze nie mówi więc co ma się angielskiego wstydzić

13

@Luciano99
To nie lukier

1

Nie łamcie regulaminu to nikt wam nie będzie usuwał dyskusji.

8

Będzie? Już jest! :D


1

@JimMorrisonFCB



Łap

1

@barcelonaLM na dyrektora nalepek na ubikacje

2

@NeroTFP1 cieszy się sukcesem męża.

Ludzie się do wszystkiego przywalą.
Już się spuszczają w komentarzach, że jak on z nią wytrzymuje itd itp.
Chorzy ludzie wpieprzajacy się z butami w życie wszystkich dookoła mówiący innym jak mają żyć ich własnym życiem.

0

@FcPortoFan1999 oby tylko drużyny się nie podpaliły za bardzo i na spokojnie rozpoczeły pierwsze kolejki bez zbędnej ofensywnej gry

0

@bartekvisca
Ja mam podobnie, ale z Realem Madryt.
Też Będę zadowolony jak za rok będzie skończony

4

@Lionel_Messi10
Sentyment do Torresa zawsze pozostanie.
I to co ciekawe z czasów gry w Atletico gdy odpaliłem za dzieciaka tryb kariery w fifie i je*lem nim jakieś 125 bramek w samej lidze bo wszystkie piłki grałem na niego prostopadłym podaniem góra ( to było mega mocne w starszych fifach xD )

9

@Kondziubarca
Jeśli charakter Tomasza Hajty jest jak najbardziej pasujący do Polskiej reprezentacji, to tylko idealnie pokazuje jakim szambem jest Polska piłka i jej otoczka.

Więc w sumie można by się z nim poniekąd zgodzić.

0

@Herato
Piłkarz

4

@Kessie
Wolę być karłem niż cza... Dobra skończmy dyskusje xD

0

@vangoor
Mocne słowa.

8

@mordini123
No i fajnie jak za darmo, to sobie oglądane jakieś 0 meczów ligi belgijskiej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@vangoor Racja, Nunez nie jest karłem.
Ty jednak potrafisz czasem połączyć kropeczki tylko się tak zgrywasz

1

@vangoor
Może to De Paul chciał zagrać z karłem w jednej drużynie

3

@bart_azz
Chyba w chodzeniu o kulach

2

@macio_944
To kiedy poddymisz?

1

@DonCarletto
Nie no gdzie tam LS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/9ab71712cbe06.png

Logiczne przy włączających się bocznych obrońcach jak to ma miejsce w Liverpoolu, że często skrzydłowi schodzą do środka.

Gakpo jest skrzydłowym w Liverpoolu.
Koniec, kropka.

Wiadomo - zawsze znajdziesz jakiś mecz / kilka spotkań gdzie w wyniku zmiany taktyki czy rotacji wystąpił sporadycznie gdzieś w okolicach pola karnego lub przed nim.

2

Ale to chodziło


0

@ViscaelBarca2007
Grunt żebyście Deco i Laporty nam nie wysłali

7

Ekipa


1

@konrad1661
Nie stać was na Diaza.
Koniec kropka.

Bez szans na ten transfer do Barcelony.
Nie mówię tego szyderczo czy złośliwie

1

@Laminedependencia
Bardziej w kontekście życia przeszłością i rozmyślaniu o Prime

10

@Kessie
Mocne słowa jak na chłopa którego złapali w siatkę i wywieźli do Sosnowca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?