Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo
Złamanie regulaminu tej strony
17
Ale fota.
Keta na miejscu, wszystko gra
0
@Antimadridista_WR
O wszystkie bez wyjątku
4
@Hektor16
On po Polsku dobrze nie mówi więc co ma się angielskiego wstydzić
13
@Luciano99
To nie lukier
1
Nie łamcie regulaminu to nikt wam nie będzie usuwał dyskusji.
8
Będzie? Już jest! :D
1
@JimMorrisonFCB
Łap
1
@barcelonaLM na dyrektora nalepek na ubikacje
2
@NeroTFP1 cieszy się sukcesem męża.
Ludzie się do wszystkiego przywalą.
Już się spuszczają w komentarzach, że jak on z nią wytrzymuje itd itp.
Chorzy ludzie wpieprzajacy się z butami w życie wszystkich dookoła mówiący innym jak mają żyć ich własnym życiem.
0
@FcPortoFan1999 oby tylko drużyny się nie podpaliły za bardzo i na spokojnie rozpoczeły pierwsze kolejki bez zbędnej ofensywnej gry
0
@bartekvisca
Ja mam podobnie, ale z Realem Madryt.
Też Będę zadowolony jak za rok będzie skończony
4
@Lionel_Messi10
Sentyment do Torresa zawsze pozostanie.
I to co ciekawe z czasów gry w Atletico gdy odpaliłem za dzieciaka tryb kariery w fifie i je*lem nim jakieś 125 bramek w samej lidze bo wszystkie piłki grałem na niego prostopadłym podaniem góra ( to było mega mocne w starszych fifach xD )
9
@Kondziubarca
Jeśli charakter Tomasza Hajty jest jak najbardziej pasujący do Polskiej reprezentacji, to tylko idealnie pokazuje jakim szambem jest Polska piłka i jej otoczka.
Więc w sumie można by się z nim poniekąd zgodzić.
0
@Herato
Piłkarz
4
@Kessie
Wolę być karłem niż cza... Dobra skończmy dyskusje xD
0
@vangoor
Mocne słowa.
8
@mordini123
No i fajnie jak za darmo, to sobie oglądane jakieś 0 meczów ligi belgijskiej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@vangoor Racja, Nunez nie jest karłem.
Ty jednak potrafisz czasem połączyć kropeczki tylko się tak zgrywasz
1
@vangoor
Może to De Paul chciał zagrać z karłem w jednej drużynie
3
@bart_azz
Chyba w chodzeniu o kulach
2
@macio_944
To kiedy poddymisz?
1
@DonCarletto
Nie no gdzie tam LS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/9ab71712cbe06.png
Logiczne przy włączających się bocznych obrońcach jak to ma miejsce w Liverpoolu, że często skrzydłowi schodzą do środka.
Gakpo jest skrzydłowym w Liverpoolu.
Koniec, kropka.
Wiadomo - zawsze znajdziesz jakiś mecz / kilka spotkań gdzie w wyniku zmiany taktyki czy rotacji wystąpił sporadycznie gdzieś w okolicach pola karnego lub przed nim.
2
Ale to chodziło
0
@ViscaelBarca2007
Grunt żebyście Deco i Laporty nam nie wysłali
7
Ekipa
1
@konrad1661
Nie stać was na Diaza.
Koniec kropka.
Bez szans na ten transfer do Barcelony.
Nie mówię tego szyderczo czy złośliwie
1
@Laminedependencia
Bardziej w kontekście życia przeszłością i rozmyślaniu o Prime
10
@Kessie
Mocne słowa jak na chłopa którego złapali w siatkę i wywieźli do Sosnowca