1

@escarabajo ok, ale od teraz mam Cie na oku

3

@escarabajo czekaj... Zachecasz do gry na gole gości i argumentujesz to dobrymi zawodnikami w składzie Gospodarzy? xD

1

Pierwsze co czuje na myśl o Polskiej reprezentacji w piłce nożnej to obrzydzenie.
Kulesza jest jej idealnym odzwierciedleniem - właściwy człowiek na właściwym miejscu.

3

Ja już gotowy na mecz.
Wasze zdrowie
https://zapodaj.net/images/4cceab785c1d6.jpg

1

@Stinger_ zdecydowanie tak

Premier League > Ligue 1 > La Liga = Ekstraklasa

1

@VeB 1899
Czyli nie dadzą

1

@Kessie
To chyba bycie trzeźwym Ci szkodzi.
Lepiej się napij zanim twój stan się jeszcze bardziej pogorszy

0

@Stinger_ coo? xD

0

@PatWhat
Wszystko w grze.
Równie dobrze Ronaldo może błyszczeć w finale ligi Narodów i co wtedy

7

"to jeszcze nie koniec"
xD

0

@partymaker
Ja go o nic nie winie

14

I tak jak teraz Yamal wyhamował akcje i wycofał trzeba było zrobić w końcówce półfinału z Interem.

Tylko tyle

3

Komentator dobry.
Mbappe wyrównanie rachunków z Yamalem.
Przy wyniku 1:5

1

Francuzom jak się spieszy żeby piątą dostać

3

@Kitek1640 w... Doupie

4

Czyli to jednak Yamal z Cristiano będą walczyć w finale o złotą piłkę

4

Najlepsza taktyka jeszcze z czasów csa 1.6


2

Podobnie jak u @Kessie 'go.
Zabrakło centymetrów

1

@Deeespacito
Spokojnie kolego, poczekajmy z takimi osądami na odpowiedź Grosika na tle Mołdawii

3

Doue taki wpie**ol dzisiaj obskoczy z kumplami, że się postarzeje o 4 lata

0

Xxxtentacion też nieźle chodzi dzisiaj

2

Na odpowiedni nastrój przed romantycznym futbolem


3

@Wojciech123
Ty nie masz gustu.
Nawet Legii kibicujesz

1

@Kessie może mu się Darwin z Frimpongiem myli.
Równie podobni co ten ziomek ze zdjęcia do Messiego :D

0

@Faro średnio raz w tygodniu

2

@Faro
Zdecydowanie tak, tylko dla Ciebie.

Może wy kibice Argentyny już wszędzie widzicie twarz Messiego? :D
Na niebie też wam się ukazuje? :D

3

Bojówki PiS'u oraz KO na La ramblii


18

@kuz ale poszłoooo xD

1

@Luciano99 jak 9:32 jak już 9:33

7

@Kessie @Czajka90 no i Panowie kanonierzy sezon na straty.
Musicie się skupić na 26/27 :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?