Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo ok, ale od teraz mam Cie na oku
3
@escarabajo czekaj... Zachecasz do gry na gole gości i argumentujesz to dobrymi zawodnikami w składzie Gospodarzy? xD
1
Pierwsze co czuje na myśl o Polskiej reprezentacji w piłce nożnej to obrzydzenie.
Kulesza jest jej idealnym odzwierciedleniem - właściwy człowiek na właściwym miejscu.
3
Ja już gotowy na mecz.
Wasze zdrowie
https://zapodaj.net/images/4cceab785c1d6.jpg
1
@Stinger_ zdecydowanie tak
Premier League > Ligue 1 > La Liga = Ekstraklasa
1
@VeB 1899
Czyli nie dadzą
1
@Kessie
To chyba bycie trzeźwym Ci szkodzi.
Lepiej się napij zanim twój stan się jeszcze bardziej pogorszy
0
@Stinger_ coo? xD
0
@PatWhat
Wszystko w grze.
Równie dobrze Ronaldo może błyszczeć w finale ligi Narodów i co wtedy
7
"to jeszcze nie koniec"
xD
0
@partymaker
Ja go o nic nie winie
14
I tak jak teraz Yamal wyhamował akcje i wycofał trzeba było zrobić w końcówce półfinału z Interem.
Tylko tyle
3
Komentator dobry.
Mbappe wyrównanie rachunków z Yamalem.
Przy wyniku 1:5
1
Francuzom jak się spieszy żeby piątą dostać
3
@Kitek1640 w... Doupie
4
Czyli to jednak Yamal z Cristiano będą walczyć w finale o złotą piłkę
4
Najlepsza taktyka jeszcze z czasów csa 1.6
2
Podobnie jak u @Kessie 'go.
Zabrakło centymetrów
1
@Deeespacito
Spokojnie kolego, poczekajmy z takimi osądami na odpowiedź Grosika na tle Mołdawii
3
Doue taki wpie**ol dzisiaj obskoczy z kumplami, że się postarzeje o 4 lata
0
Xxxtentacion też nieźle chodzi dzisiaj
2
Na odpowiedni nastrój przed romantycznym futbolem
3
@Wojciech123
Ty nie masz gustu.
Nawet Legii kibicujesz
1
@Kessie może mu się Darwin z Frimpongiem myli.
Równie podobni co ten ziomek ze zdjęcia do Messiego :D
0
@Faro średnio raz w tygodniu
2
@Faro
Zdecydowanie tak, tylko dla Ciebie.
Może wy kibice Argentyny już wszędzie widzicie twarz Messiego? :D
Na niebie też wam się ukazuje? :D
3
Bojówki PiS'u oraz KO na La ramblii
18
@kuz ale poszłoooo xD
1
@Luciano99 jak 9:32 jak już 9:33
7
@Kessie @Czajka90 no i Panowie kanonierzy sezon na straty.
Musicie się skupić na 26/27 :D