2

@Eklerek
Kurde Ja już sam nie wiem.
Niech do tego grona wejdą 2 z 3 ekip - Aston, Nottingham i Newcastle

5

Za dwa dni w niedzielę ostra Napier**lanka, ale niektórzy są już spokojni :D

Nottingham bezpośrednio zawalczy o miejsce w LM rozgrywając mecz z Chelsea.
https://x.com/nocontextfooty/status/1925839686888493241

0

@esem91 @cules100pro szkoda, że Atalanta w kwietniu jakoś 3 porażki pod rząd bo obecnie mega punktują i są bardzo blisko
https://zapodaj.net/images/9446413c97168.png

0

@jacobFCB Giovani Dos Santos

0

@Objectivo
Zaczynają ustawiane dymy przed La finalisma.
Ciekawe kiedy jakieś face2face

2

Czas odłożyć na bok dyskusje o wyborach prezydenckich w naszym kraju.

Wydarzyło się coś znacznie ważniejszego


0

@Eklerek teoretycznie to wszystko znajdziesz na Googlach więc 90% konwersacji tutaj nie ma sensu, a po coś jednak jest La rambla :P

Druga kwestia, to obecnie te opinie na Googlach to jakaś masakra.
Nie wiadomo co opłacone, a co prawdziwe.

1

Dobra fota.

Już jutro kwalifikacje GP Monaco więc pewnie sobota tym razem będzie bardziej emocjonująca niż niedzielny wyścig ( chciałbym się mylić :D )


0

@Safrani
Marcin Bułka i wszyscy zadowoleni

22

Zacznijmy od tego, że Jak Rafał Trzaskowski, którego przerosło totalnie bycie prezydentem Warszawy ma "awansować" na stanowisko Prezydenta Kraju

Polska Polityka to jest jeden wielki cyrk

0

@lajcior nie zrozumiałeś chyba

2

@gumaz pożeram wszystko

0

@Faro akurat do czasu jego przyjścia grali fajna piłkę o ironio xD

1

@Faro To niech mi skoczą po drodze po jakieś cziperki

6

@GeneralXavi
3 skopanych
4 zakopanych

1

@clyde myślę, że Frimpong

2

@Deathwing112 Właśnie ja z kolei słyszałem/ czytałem dużo opini, że to top3 szybkich i wścieklych.

Zwłaszcza po tym co od 6 części się dzieje :P

3

@Deathwing112
Pamiętam jak ten film kupiliśmy to z tatą na giełdzie elektronicznej za 15zł w niedzielę bo wtedy właśnie była otwarta raz w tygodniu na placu świebodzkim.

Też mam mega sentyment do tej odsłony

0

@Szlag Czyli idealnie? ;D

0

@SelloutCrowd przecież to zwykła zabawa.
Nikt nie napisał, że to ma być najlepszą pomoc wszechczasów + że to jest 9tka najlepszych ever

0

Yaya Toure, a przed nim Zidane i Iniesta

0

@Criss18Barca
5-3-2 i wahadełka strasznie mi podpasowała z jednym cofniętym napastnikiem i typową 9tką.
Już mi się znudziły inne bardziej oklepane

4

Komentarz usunięty

2

@Eklerek lepiej przyjmuje piłkę niż wchodzi w zakręty

1

@lajcior ironia to by była gdyby Kane nic nie wygrał z Bayernem przez cały okres trwania jego kontaktu.

2

@MesQueUnClub96
Hubert pewnie odpadł w pierwszej

2

@Kubsoleon Isak

0

Antony strzela do Amorina


5

@MesQueUnClub96 Przekaże mu

6

@FCB_dimiC jeszcze poczekaj bo Dembele idzie po Złota Piłkę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?