Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@MessiSuarezNeymar
Putina
0
@Czajka90 kto?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mekston hahahaha
2
@takisobiektos
Za dużo polityki.
Przeczytałem comeback od Murana xD
0
@A4ron
Rafał nie wygra zacznijmy od tego.
2
Tylko, że Leo Messi nie musiał grać po jakichś europejskich peryferiach pucharowych bo dawali wcześniej ciała w lidze jak Chelsea.
2
@RoberDzik
Real Madryt
Liverpool
Manchester United
Inter Miami
AC Milan
0
@lajcior ja ostatnio jadłem pankejka w KFC nie wiem czy to się liczy
1
@Arden
Tyle
0
@mkord Już spiesze z odpowiedzią -
Bo są plackami
1
@Stinger_ z czystej przyzwoitości niech się nie pchają do tej LM
4
@tristan87
Tzw Polaczki to taki roszczeniowy typ ludzi, że to masakra.
Każdy wokół ma żyć tak jak oni chcą
0
@BorzyKrzys w każdej branży tak jest.
Po Znajomości ogarniesz wszystko.
Nic nowego
4
Oni jeszcze nie wiedzieli, że są w drodze na najlepszy finał w historii LM
0
@JanneAhonen @DonCarletto no i właśnie to mi też nie pasuje.
Chelsea ewentualnie świętująca puchar dla ubogich 3 klasy rozgrywkowej europejskiej piłki xD
0
@KmN Polsat Sport 1 i Polsat Sport premium 1
0
Ciężko się jarać finałem europejskiego pucharu, który jest uboższa wersja nawet nie ligi mistrzów, a ligi Europy.
2
@Kgorecki2500 musisz iść bronić miasta.
Bez Ciebie nie dadzą rady
0
@gumaz
Jakoś mi się tak słabo zrobiło
0
@Matiasio kto by się spodziewał
1
@szymon6847
@MesQueUnClub96 na ochotnika się zgłasza
11
@A4ron "czym to się różni od meczu "
xD
3
@MesQueUnClub96
To łap jedno słodziaku ❤️ ;3
0
@ketrab321 to Nico odpuścił Barce rok temu
2
@AlphaNumeric
Dawid Hanc następca Cristiano Ronaldo
0
@MesQueUnClub96 udowodnij, że jesteś
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@D10SLEO zrobili cyrk z wyborów prezydenckich.
Zygac się chce.
Niech już będzie po wyborach - obojętne mi który z tych placków wygra
0
@konrad1661 mi również działa
7
@lajcior no i namówiłeś.
Polej