Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zodiak_10
Wierzymy Ci
0
No dobra, a po co on sprowadzał tam te prostytutki?
Co oni tam robili?
1
@Kaktusek no tak
12
@Kaktusek
Już dawno się zapisał.
Teraz tylko dodaje kolejne rozdziały
0
@VegetaPolska
Mielno polska Ibiza
7
Ale ekipa.
2
@Jakchcesz no niestety wyczyścił go jak Nuno Mendes Salaha w dwumeczu LM
8
Umiecie takie triki na pasach?
3
@Transu96 To już Radwańska miała lepszy serwis :D
4
Serwis Barcainfo wybrał
France Football może sobie darować jakieś plebiscyty.
0
@lajcior Za ten avek, to możemy Ci jedynie pomoc uzyskać rentę inwalidzką
2
United bohaterem xD
0
@Herato To chyba mu się pozycję na boisku pomyliły
4
@takisobiektos co za łeb xD Walka o LM, a ten osłabia zespół w 1 połowie przy wyniku 0-0 i to w taki sposób
5
@bartekvisca
Tylko, że nią nie zostanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@blakkudium Tu nie ma co rozważać tylko płacić hajs bo to nie jest jakaś wygórowana cena
3
@kanver_
Crystal Palace po 92 latach zdobyło Puchar Anglii.
Pierwsze ważne trofeum w historii klubu
1
@norbi77 Orka na niej ( podpis pod zdjęciem )
0
@Kessie środki na przeczyszczenie chyba bierze, żeby Sie zesrać po 10 kolejkach xD
11
orka
https://x.com/DrapiacaMetka/status/1926600025913557159
0
Niestety, ale poległem na 58 okrążeniu i przyciąlem komara do 74 okrążenia
1
@BorzyKrzys hahaha dobry xD
No, ale nie wiedział, że Gasly miał awarie hamulców :D
0
Komentator dobry.
Brawo dla mechaników haasa bo zorientowali się, że przygotowali zle opony do wymiany Bearmanowi zanim ten wyjechał z pit stopy
Szkoda, że jakby nie odwalili pajacerki, to by nie musieli się orientowac xD
2
@Kessie to ty tam na pontonie do Monaco płynąłeś?
0
@Azazel_Pazuzu Spokojnie.
Stroll zadba o jakieś zwroty akcji xD
0
@Messi1000000
Arsenalowi.
Mieli lepszy sezon od wszystkich uczestników.
6
@Kessie
xD
5
GP Monaco za niespełna 2 godziny, a później ostra naparzanka bez hamulców i grania na czas jak Lech Poznań przeciwko europejskiemu gigantowi z Gliwic.
Piękny dzień się zapowiada
1
@AlphaNumeric
A tam zaraz trzeba...
( ͡° ͜ʖ ͡°)