Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Wizyta u doktora xD
2
@Karol145
Grunt, że w półfinale LM nie płakał w szatni w przerwie meczu.
Pozdro wariacie
4
@escarabajo
To pobije rekord Cristiano Ronaldo.
Pozdrawiam
14
Ale traf do albumu
3
@RomanGroza
pewnie masz w przeglądarce zaznaczone blokowanie gównianych treści
2
@Gary potwierdzam
10
@Kgorecki2500
A ty nie narzekaj na cenę mąki 9zł
Wyjdziesz na 2h na ubera popracować i sobie będziesz mógl 3 takie mąki kupić
5
@Eklerek
Gdzie te bułki po 19gr bo mnie zaciekawiłeś
0
@Kgorecki2500
Ty zagłosuj, a później komentuj głosy innych
6
@lajcior
A jeśli wybierasz opcję NIE - daj herba do tego posta
6
@lajcior
Dlatego jeśli wybierasz opcję TAK - daj herba do tego posta
3
Zapamiętaj - nie ma złej pogody.
Są tylko źle ubrani ludzie
3
@Kgorecki2500
A ty co ufoludek z Drezdenka, że jak pada to wolne? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BezglutenowyPedri
Kup sobie jakiś antyperspirant.
18
@VegetaPolska
Coraz starszy, a zamoczyłeś już czy dalej nic w tej kwestii nie działasz?
4
@kundee
Ja to i tak co chwilę urazy mam.
7
@kundee
Ja się nie cieszę, że Liverpool ponoć 80mln za Ciebie chce dać.
2
@Ilka
To już nie do mnie Pytanie
12
@Sulimo
Chyba od Karola
11
@Elprofesorxx
Bardzo smutna.
Chłopak ustawiony do końca życia będzie musiał męczyć sie w takim mieście jak Monaco po tym jak miał kontrakt życia w Barcelonie.
Do tego teraz wciaz będzie zarabial miliony €
Zal mi chłopaka co tu dużo mówić nie każdy ma takie udane życie jak my na tej stronie.
6
@MessiForeverTheBest złota piłka klubu Arsenal
1
@Ilka
Przyznaj, że bardziej imponuje Ci jego kinol.
Nas nie oszukasz
3
@lajcior i co? Widzisz jakieś minusy?
1
@AmigoBlancos
Haha A na Arsenalu niby nie będzie presji wygrania LM po raz pierwszy?
Tam będzie większa presja na nich niż na PSG czy Bayernie.
Presja chociażby ze strony ich własnych kibiców - presja marzeń tych ludzi, presja tego, że nigdy ich drużyna nie podniosła tego pucharu, a są już tak blisko.
0
@FcPortoFan1999
Trzeci raz? Nie chce mi się
0
Dobra już mi się odechciało oglądać.
Czas jakiś serial odpalić
2
Dzisiaj u @Eklerek w domu jeśli Arsenal awansuje dalej
https://streamable.com/vy09ht
1
@lithotripter
No akurat @Kessie uważa, że jest lepsze
1
@marcin62 ludzie nie kibicujący Barcelonie go bardziej pamiętają za głupia symulke i te spojrzenie przez dłonie.