14

Wizyta u doktora xD


2

@Karol145
Grunt, że w półfinale LM nie płakał w szatni w przerwie meczu.
Pozdro wariacie

4

@escarabajo
To pobije rekord Cristiano Ronaldo.

Pozdrawiam

14

Ale traf do albumu


3

@RomanGroza
pewnie masz w przeglądarce zaznaczone blokowanie gównianych treści

2

@Gary potwierdzam

10

@Kgorecki2500
A ty nie narzekaj na cenę mąki 9zł
Wyjdziesz na 2h na ubera popracować i sobie będziesz mógl 3 takie mąki kupić

5

@Eklerek
Gdzie te bułki po 19gr bo mnie zaciekawiłeś

0

@Kgorecki2500
Ty zagłosuj, a później komentuj głosy innych

6

@lajcior
A jeśli wybierasz opcję NIE - daj herba do tego posta

6

@lajcior
Dlatego jeśli wybierasz opcję TAK - daj herba do tego posta

3

Zapamiętaj - nie ma złej pogody.
Są tylko źle ubrani ludzie

3

@Kgorecki2500
A ty co ufoludek z Drezdenka, że jak pada to wolne? XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BezglutenowyPedri
Kup sobie jakiś antyperspirant.

18

@VegetaPolska
Coraz starszy, a zamoczyłeś już czy dalej nic w tej kwestii nie działasz?

4

@kundee
Ja to i tak co chwilę urazy mam.

7

@kundee
Ja się nie cieszę, że Liverpool ponoć 80mln za Ciebie chce dać.

2

@Ilka
To już nie do mnie Pytanie

12

@Sulimo
Chyba od Karola

11

@Elprofesorxx
Bardzo smutna.
Chłopak ustawiony do końca życia będzie musiał męczyć sie w takim mieście jak Monaco po tym jak miał kontrakt życia w Barcelonie.

Do tego teraz wciaz będzie zarabial miliony €

Zal mi chłopaka co tu dużo mówić nie każdy ma takie udane życie jak my na tej stronie.

6

@MessiForeverTheBest złota piłka klubu Arsenal

1

@Ilka
Przyznaj, że bardziej imponuje Ci jego kinol.
Nas nie oszukasz

3

@lajcior i co? Widzisz jakieś minusy?

1

@AmigoBlancos
Haha A na Arsenalu niby nie będzie presji wygrania LM po raz pierwszy?

Tam będzie większa presja na nich niż na PSG czy Bayernie.
Presja chociażby ze strony ich własnych kibiców - presja marzeń tych ludzi, presja tego, że nigdy ich drużyna nie podniosła tego pucharu, a są już tak blisko.

0

@FcPortoFan1999
Trzeci raz? Nie chce mi się

0

Dobra już mi się odechciało oglądać.
Czas jakiś serial odpalić

2

Dzisiaj u @Eklerek w domu jeśli Arsenal awansuje dalej

https://streamable.com/vy09ht

1

@lithotripter

No akurat @Kessie uważa, że jest lepsze

1

@marcin62 ludzie nie kibicujący Barcelonie go bardziej pamiętają za głupia symulke i te spojrzenie przez dłonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?