Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10
Kasuj ten post
4
@Encore
Najcenniejsze trofeum i tak to te mistrzostwo zdobyte z Lester.
0
@Arden
Betclic 1 liga
0
@Jakchcesz
Jaka łajza w Metina nie grała.
Tragedia
2
@gumaz
Tibia
Wiedźmin
1
Ale to będzie spektakl.
Niekoniecznie na boisku
2
@PatrykBarca
Np Arsenal w tym sezonie i okej @Kessie
2
@Herato
Dokladnie, ciekawe tylko czy to ten, ktorym sprzatneli swoje gowno z finalu pucharu krola
5
@Arden
I jest to zupelnie normalne
0
@gumaz
Nie pamiętam
To chyba logiczne
1
@AssisMoreira @Luciano99 będzie coś z tego?
Lucek już pewnie po kwiaty poleciał
3
@Faro
Mi to bardziej na Orlen vibe wyglada
6
Jedna od @Kessie 'go, a druga od @Deviler 'a
3
@Faro
Uj mnie te ich tatuaże interesują w sumie, ale udzielę się skoro już jest taka dyskusja.
Cel dziary? Atencja - innego nie widzę.
Koszt dziary już bym wolał wpłacić na cel, ale pewnie Wola się tym flexować.
No... Ale tak jak mówię - uj mi do tego.
To jest ich kasa i ich ciało
2
@Karol145
Dla mnie też, ale bez przesady, że obrzydliwy :D
4
@Kgorecki2500
Czemu obrzydlistwo.
Twaróg sam w sobie jest dobry.
Obrzydlistwo to są te twoje mrożonki regularnie kupowane w Biedronce :P
7
Na Orlenie już się nawet na tobie poznali @Kessie
https://zapodaj.net/images/843f90c9756c8.jpg
3
@mordini123
Zupełnie nie wiem dlaczego, ale jakoś mi go nie szkoda
5
@Jakchcesz
Tak późno?
To z nosem i węchem pewnie też ma problem.
Biedna dziewczyna
1
@FcPortoFan1999
Houston mają problem
4
@maroon @Ryoumen
Przekaz dla Arsenalu, że się zesraja metr przed kiblem jak zwykle
8
Bez kitu xD
1
Najlepsze zagranie Atletico w tym sezonie
0
@Konradowskyy
Opowiadaj lepiej co było po seansie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
@joloskyy
Pochwal się lepiej jakimiś memami z Kiepskich.
To koledze @invencible bardziej imponuje
https://zapodaj.net/images/cf824e60ff465.png
1
@Jakchcesz
Przynajmniej sobie pośpisz 20minut
3
@LAMC_10
Duży.
Wiem bo mam
3
@heniusss
Ja sie jednak nie spodziewam aż takiego gradu bramek
2
@Kessie
Ten Gyokeres Numer konta też Ci przesłał żebys pomógł mu wrócić do kraju?