Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zobaczymy co na Mundialu ten Bruno zaprezentuje jak się skończy faza grupowa
1
@Kozinho.
To niedługo Ci o sobie pewnie przypomni.
Nam wszystkim
4
@Cochise
Rust Cohle z true detective
3
@Faro
Sprawdź sobie w historii przelewów
1
@Starrk @Zoker
Trudno jeśli nie przebije, ale i tak swoje uzbierają i to się ceni
3
@ranger3120
Jeszcze tych błaznów tam brakowało.
Bue
19
Pytanie typu klasyka gatunku xD
4
@July_6_BcN
Śmiejesz się z @Eklerek ale fakty sa takie, że prowadząc taki tryb życia mają z Grealishem łącznie:
▪️ Liga Mistrzów UEFA: 2022/23
▪️ Premier League: 2021/22, 2022/23, 2023/24
▪️Puchar Anglii (FA Cup): 2022/23
▪️ Superpuchar UEFA: 2023
▪️Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA: 2023
▪️ Srebrny medal mistrzostw Europy 2020.
A ty co osiągnęłaś?
7
WK dzik lepiej stoją z kasą niż FC Barcelona
0
@tomek8756
Co
3
@tomek8756
Tak pamiętam - bo później nie możesz zasnąć :D
3
@tomek8756
Jakoś mnie nie dziwi, że akurat Ciebie zaciekawiła
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
6
@Kessie przestań masówki wysyłać na tym messengerze
https://zapodaj.net/images/776af912973ea.png
0
@clyde
Arbuzowy lepszy
0
@FcPortoFan1999
To pewnie Real już go obserwuje
0
@Faro bez piosenki nie byłoby jego pomysłu :)
7
Legia na 200milionow pogodziła się z Betlic 1 liga
1
Gdyby dali mi gwarancję, że Legia będzie prezentować taki poziom przez cały sezon, to rozważyłbym przeprowadzkę do Stolicy i kupienie karnetu sezonowego.
14
I taka Legię miło jest oglądać.
Podoba mi się ta drużyna
7
Jak dla mnie to każdy mecz Legii powinien rozpoczynać się nie od rozpoczęcia gry ze środka boiska tylko od czerwonej kartki dla nich
1
@gumaz
Bez przesady są pewne granice
1
@lukaszbrk
To bardziej było nawiązanie do sponsorowania/ naprawiania nieporadności Śląska Wrocław z miejskich środków ( właśnie ZOO) , ale nie wymagam od Ciebie za wiele
2
@gumaz
Oby tylko nie z budżetu przeznaczonego na Zoo :)
5
@Faro
Przecież on mówił, że jest fanem Arsenalu i zaczął im kibicować od momentu gdy polubił Ozila
5
@jacobFCB
Przykryje ruiny chociaż
1
@gumaz
Ale ja z nim Zawsze walczę jedną ręką.
Charytatywnie, to mogę mu ewentualnie 2 razy oklep spuścić jak go ktoś postawi na nogi
2
@gumaz
Te zmiany, to Chyba co 20sekund jeśli mają być solówki z @Kessie
0
Ruszyła maszyna Slota
16
Oni już gotowi na spektakl z Getafe.
Brakuje tylko Ciebie @Popitek12
0
@gumaz
Ale nie mrugajcie