4

Zobaczymy co na Mundialu ten Bruno zaprezentuje jak się skończy faza grupowa

1

@Kozinho.
To niedługo Ci o sobie pewnie przypomni.
Nam wszystkim

4

@Cochise
Rust Cohle z true detective

3

@Faro
Sprawdź sobie w historii przelewów

1

@Starrk @Zoker
Trudno jeśli nie przebije, ale i tak swoje uzbierają i to się ceni

3

@ranger3120
Jeszcze tych błaznów tam brakowało.
Bue

19

Pytanie typu klasyka gatunku xD


4

@July_6_BcN
Śmiejesz się z @Eklerek ale fakty sa takie, że prowadząc taki tryb życia mają z Grealishem łącznie:

▪️ Liga Mistrzów UEFA: 2022/23
▪️ Premier League: 2021/22, 2022/23, 2023/24
▪️Puchar Anglii (FA Cup): 2022/23
▪️ Superpuchar UEFA: 2023
▪️Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA: 2023
▪️ Srebrny medal mistrzostw Europy 2020.

A ty co osiągnęłaś?

7

WK dzik lepiej stoją z kasą niż FC Barcelona

0

3

@tomek8756
Tak pamiętam - bo później nie możesz zasnąć :D

3

@tomek8756
Jakoś mnie nie dziwi, że akurat Ciebie zaciekawiła
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

6

@Kessie przestań masówki wysyłać na tym messengerze

https://zapodaj.net/images/776af912973ea.png

0

@clyde
Arbuzowy lepszy

0

@FcPortoFan1999
To pewnie Real już go obserwuje

0

@Faro bez piosenki nie byłoby jego pomysłu :)

7

Legia na 200milionow pogodziła się z Betlic 1 liga

1

Gdyby dali mi gwarancję, że Legia będzie prezentować taki poziom przez cały sezon, to rozważyłbym przeprowadzkę do Stolicy i kupienie karnetu sezonowego.

14

I taka Legię miło jest oglądać.
Podoba mi się ta drużyna

7

Jak dla mnie to każdy mecz Legii powinien rozpoczynać się nie od rozpoczęcia gry ze środka boiska tylko od czerwonej kartki dla nich

1

@gumaz
Bez przesady są pewne granice

1

@lukaszbrk
To bardziej było nawiązanie do sponsorowania/ naprawiania nieporadności Śląska Wrocław z miejskich środków ( właśnie ZOO) , ale nie wymagam od Ciebie za wiele

2

@gumaz
Oby tylko nie z budżetu przeznaczonego na Zoo :)

5

@Faro
Przecież on mówił, że jest fanem Arsenalu i zaczął im kibicować od momentu gdy polubił Ozila

5

@jacobFCB
Przykryje ruiny chociaż

1

@gumaz
Ale ja z nim Zawsze walczę jedną ręką.
Charytatywnie, to mogę mu ewentualnie 2 razy oklep spuścić jak go ktoś postawi na nogi

2

@gumaz
Te zmiany, to Chyba co 20sekund jeśli mają być solówki z @Kessie

0

Ruszyła maszyna Slota

16

Oni już gotowi na spektakl z Getafe.
Brakuje tylko Ciebie @Popitek12


0

@gumaz
Ale nie mrugajcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?