2

@Eklerek
Złapany na wędkę xD
Sane też Ci nie przeszkadzał

4

Kompany gotuje


1

@FCB24
Kontuzja - zerwanie ścięgna Achillesa

11

☎️ Breaking news ☎️
Czyli walka o mistrza w następnym sezonie
@Kessie @Eklerek @escarabajo


3

@Eklerek
No, a sezon wcześniej wydali prawie najmniej w lidze i wygrali premier league.

Dlatego wkurza mnie te wypominanie tego hajsu wszędzie zwłaszcza, że Liverpool w tej Anglii w ostatniej dekadzie nie wydawał jakoś dużo patrząc na takie Chelsea, United czy City.

Zresztą Arsenal też przepala hajs.

W ostatniej dekadzie Liverpool jest w wydatkach za
1. Chelsea
2. City
3. United
4. Arsenal

No to dużo mówi o tych zespołach nie licząc City bo oni regularnie chociaż dodawali trofea do gabloty

6

No i fajnie.
Dobrze jest
@Kessie @Eklerek @Lanosss @mekston


13

Ten też widzę jak zwykle swoje.
On po karierze w drodze do sklepu będzie łapał urazy


2

@Karol145
Frimpong też ze 4 kontuzje/ urazy już złapał w jednym sezonie xD

1

@pt9
A co ma na mnicha z podlaskiej plebanii byc sciety jak Zidane

0

@ranger3120
Korzystny wynik to byłoby 3-0.

Przy 2-0 to było dopiero odrobienie strat i reszta meczu grana na stadionie rywala.

3

@Cyzix
Jak środa, to @Kessie Ci moze oblodzić

2

@mekston mecz kwietnia to mieli z Bournemouth

1

@Eklerek
Nasz chociaż wygrał premier league - zresztą, jakie chociaż? To jest ogromne osiągnięcie zwłaszcza dopiero po przyjściu do klubu PO kimś takim jak Klopp.
To co się dzieje od tego czasu po prostu przemilcze

I chociażby dlatego nie ma co nawet porównywać go z Ten Hagiem

2

I co człowiek ma się wkurzać jak sobie taki Slocik idzie zadowolony po udanym dwumecZu xD


@Kessie @Eklerek @Encore

4

Ja może bez emocji w waszym dwumeczu podchodzę, ale no co?

Wygraliście szalenie trudny wyjazd w LM na Atletico Simeone, który u siebie w champions league ma jakieś chore statystyki na własnym podwórku.


Pech chciał, że młody wam zawalił mecz u siebie, który mieliście pod kontrolą do tego momentu.
Życie.

Tylko i aż tyle.

1

Przecież Araujo miał ta piłkę na idealnej wysokości podana.
Moja córka 5letnia wyżej skacze

0

No Raphinha
No party

0

@boosterman
I wybrał najlepiej jak mógł

6

Sorloth w meczach z Barceloną


2

Atletico to już nawet krwotoki symuluje.

2

Dostał łokcia niczym @Kessie pod Orlenem
Aż się łezka w oku zakręcila

1

Rashford idealnie pod wzmocnienie pressingu
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@macio_944
Oj nie uważam tak.
To są dwie ekipy, które by wzięły sprawy w swoje ręce, a wy jednak nie umiecie grac inaczej niż wysoko co mogłoby być dla was zabójcze.

No, ale to gdybanie

2

Karny dla Liverpoolu... XD
Jak dadzą Salahowi, to zwymiotuje

2

@Ramon_Villaverde
Pierwszy raz mecz oglądasz?
Na każdym stadionie tak jest

2

@macio_944
Tylko, że nie zawsze będzie tak korzystna drabinka jak w tym i poprzednim sezonie.

Nie mówię, że jest banalna, ale jednak przyznasz, że bez podjazdu do drugiej strony drabinki

0

@Gitarkafcb
Jak?
W Barcy jest zupełnie inna gra

0

@clyde
U mnie Czarny T-shirt Levi's jako żałoba po odpadnięciu z LM

1

@escarabajo
Tylko 3 gole straty do króla strzelców.
Strach pomyśleć jakby był w gazie

1

@escarabajo
Żeby im Nunez nie uciekł za bardzo z królem strzelców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?