Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek
Złapany na wędkę xD
Sane też Ci nie przeszkadzał
4
Kompany gotuje
1
@FCB24
Kontuzja - zerwanie ścięgna Achillesa
11
☎️ Breaking news ☎️
Czyli walka o mistrza w następnym sezonie
@Kessie @Eklerek @escarabajo
3
@Eklerek
No, a sezon wcześniej wydali prawie najmniej w lidze i wygrali premier league.
Dlatego wkurza mnie te wypominanie tego hajsu wszędzie zwłaszcza, że Liverpool w tej Anglii w ostatniej dekadzie nie wydawał jakoś dużo patrząc na takie Chelsea, United czy City.
Zresztą Arsenal też przepala hajs.
W ostatniej dekadzie Liverpool jest w wydatkach za
1. Chelsea
2. City
3. United
4. Arsenal
No to dużo mówi o tych zespołach nie licząc City bo oni regularnie chociaż dodawali trofea do gabloty
6
No i fajnie.
Dobrze jest
@Kessie @Eklerek @Lanosss @mekston
13
Ten też widzę jak zwykle swoje.
On po karierze w drodze do sklepu będzie łapał urazy
2
@Karol145
Frimpong też ze 4 kontuzje/ urazy już złapał w jednym sezonie xD
1
@pt9
A co ma na mnicha z podlaskiej plebanii byc sciety jak Zidane
0
@ranger3120
Korzystny wynik to byłoby 3-0.
Przy 2-0 to było dopiero odrobienie strat i reszta meczu grana na stadionie rywala.
3
@Cyzix
Jak środa, to @Kessie Ci moze oblodzić
2
@mekston mecz kwietnia to mieli z Bournemouth
1
@Eklerek
Nasz chociaż wygrał premier league - zresztą, jakie chociaż? To jest ogromne osiągnięcie zwłaszcza dopiero po przyjściu do klubu PO kimś takim jak Klopp.
To co się dzieje od tego czasu po prostu przemilcze
I chociażby dlatego nie ma co nawet porównywać go z Ten Hagiem
2
I co człowiek ma się wkurzać jak sobie taki Slocik idzie zadowolony po udanym dwumecZu xD
@Kessie @Eklerek @Encore
4
Ja może bez emocji w waszym dwumeczu podchodzę, ale no co?
Wygraliście szalenie trudny wyjazd w LM na Atletico Simeone, który u siebie w champions league ma jakieś chore statystyki na własnym podwórku.
Pech chciał, że młody wam zawalił mecz u siebie, który mieliście pod kontrolą do tego momentu.
Życie.
Tylko i aż tyle.
1
Przecież Araujo miał ta piłkę na idealnej wysokości podana.
Moja córka 5letnia wyżej skacze
0
No Raphinha
No party
0
@boosterman
I wybrał najlepiej jak mógł
6
Sorloth w meczach z Barceloną
2
Atletico to już nawet krwotoki symuluje.
2
Dostał łokcia niczym @Kessie pod Orlenem
Aż się łezka w oku zakręcila
1
Rashford idealnie pod wzmocnienie pressingu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@macio_944
Oj nie uważam tak.
To są dwie ekipy, które by wzięły sprawy w swoje ręce, a wy jednak nie umiecie grac inaczej niż wysoko co mogłoby być dla was zabójcze.
No, ale to gdybanie
2
Karny dla Liverpoolu... XD
Jak dadzą Salahowi, to zwymiotuje
2
@Ramon_Villaverde
Pierwszy raz mecz oglądasz?
Na każdym stadionie tak jest
2
@macio_944
Tylko, że nie zawsze będzie tak korzystna drabinka jak w tym i poprzednim sezonie.
Nie mówię, że jest banalna, ale jednak przyznasz, że bez podjazdu do drugiej strony drabinki
0
@Gitarkafcb
Jak?
W Barcy jest zupełnie inna gra
0
@clyde
U mnie Czarny T-shirt Levi's jako żałoba po odpadnięciu z LM
1
@escarabajo
Tylko 3 gole straty do króla strzelców.
Strach pomyśleć jakby był w gazie
1
@escarabajo
Żeby im Nunez nie uciekł za bardzo z królem strzelców