Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esteban_
Wlej tam wódke
1
@aldewir siurka od @Kessie'go pokazali?
No nieźle
3
@Mow_mi_Douglas
Tak
https://zapodaj.net/images/208f170720c56.jpg
0
@FcPortoFan1999
Liverpool & Benfica & Al Hilal
Sztama na zawsze.
Święta trójca
0
@FcPortoFan1999
Zapamiętaj Nunez grał w Benfice
0
@FcPortoFan1999
Nic nie musi, niech nie szukają
4
@aldewir
Czyli faktycznie mają smykałkę.
No i Nunez też zjadł lige portugalska
Sezon 2021/22
Mecze: 41
Gole: 34
Asysty: 4
Był jednym z najlepszych strzelców w Europie
W samej Lidze Mistrzów: 6 goli w 10 meczach
@Kessie zapisz to
1
@Szczygiel06
Pewnie koleżanki z branży
0
@Sysia11
Taki filar obrony, że jego drużyna spada z ligi xD
1
@Rewolucja123
Przecież oni to przewala.
Później Bój w LM z Barceloną / Atletico
A City odpadło i mogą się skupić na lidze.
2
@Kessie @Eklerek @Czajka90
Sorry, muszę xD
4
@Gibbon_FCB
Bo w tym sezonie wszyscy są pokraczni.
Łącznie z Arsenalem i City.
Z tym, że Arsenal stał się pokraczny najpóźniej z wszystkich ekip bo na początku sezonu gdzie też ograli Bayern wyglądali solidnie
5
Koleedzyy
@Kessie @Eklerek
3
@Eklerek
Artety brakuje
1
@AmigoBlancos
To wrzucaj jak należy, a nie dajesz 3 typy i wciskasz kit za z 15zl ponad 700 za to wychodzi, to się nikt nie będzie śmiał później
4
@Luciano99
Dodaje trochę wyobraźni xD
✅✅
2
Panowie o co chodzi.
Statystyki nie kłamią xDD
@Kessie @Eklerek @Czajka90
0
@NeroTFP1 hahahaaha
0
@Katalonik97
Istnieje coś takiego jak kontra :)
Zwłaszcza przy waszej wysoko ustawionej formacji
9
@mordini123
Byleby spadła z ligi
22
Fajnie, że zawitają w premier league
2
@Lanosss
Myślę, że lodzik tutaj wchodzi w grę
@Kessie działaj
1
@beter2
Orzekł Znachor z Podlasia.
Amen
2
2-0
PSG już obsrane @Kessie
0
Ruszyła maszyna
0
@derus
Ale ty jesteś daremny xD
Nie muszę żadnych avatarow zmieniac. Połącz kropki może się uda kiedyś.
0
@derus nie muszę
0
@derus
Ty nawet za głupi jesteś żeby odróżnić to czy nie jestem w stanie odnieść się do twoich dyrdymałow od tego czy mam ochotę o czymkolwiek z to z dyskutować xD
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty