3

15min do meczu.
Czuję się jak @Kessie idący pod orlen.
Zdaje sobie sprawę z nadchodzącej egzekucji

11

@Luciano99 wpadłem do Ciebie na meczyk.
Otwórz

https://zapodaj.net/images/2e41a44acf54d.jpg

5

Dzisiaj tak


5

@Cyzix
Mecze Ci się pomyliły.
Mówię o tym 0-1.
Masz nawet screena

10

Mi by sprawiało większą przyjemność w tej edycji LM jak i następnych żeby Real odpadal, ale nie po pogromach 5-0 tylko właśnie po wybitnych występach bramkarzy Rywali.
No żeby Cuda na kiju wyprawiali w tej bramce

Do tego najlepiej jakby to Madryciaki dominowali w meczu i finalnie przegrywali 1-0

Za te wszystkie lata, które ich Courtois ciągnął za uszy na czele z finałem LM przeciwko The Reds

https://zapodaj.net/images/d4d407736c92c.png

37

Poradnik co zrobić gdy wdepniesz w gówno będąc w Madrycie


3

Przydałby się na dzisiejszy bój z PSG
@Kessie @blakkudium @Czajka90


3

Arnold Asysta
Diaz Gol

A jutro jedyne co u nas zrobi Salah to zmarnuje karnego xD

9

@Szicek10
3-1 na dziure dostana

2

@Kapitan hawk
Po Świecie*

3

@KamQiX
Dzisiaj wieczorem będziesz miał GTA VI na żywo

3

@JimMorrisonFCB
Gume?
To jak on chce przedłużyć gatunek.
Tragedia co za chłop z niego

3

A co jeśli całą cywilizacja wyginie z wyjątkiem @VegetaPolska i @clyde
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Krzysztof1987
I później Guler Hat trick w finale - było warto

2

@EzioAuditoreDF
Barca izi win champions league

4

Jutro tak


1

@A4ron
Na kiblu*

17

@Mow_mi_Douglas

Nie wiesz o czym piszesz
Nie ma co dyskutować.
@Rhaan Ci mniej więcej nakreślił

4

@clyde
Śmietankę to mogą dzisiaj spijać potężnemu Olise.
Zapisz to @Comentateiro

43

@Mow_mi_Douglas
Chronić to można dziecko, a nie się glaby zabierają za coś o czym nie mają pojęcia i tracą oszczędności

1

@lucca87
Palermo.

Z tej 4 to Como - chociaż pewnie Paza już nie będzie w klubie

2

@Crashynski
Fajne marzenia.

Ja natomiast marzę żeby PSG nie wklepało Liverpoolowi 10 bramek w dwumeczu xD

1

@BorzyKrzys
Ciekawe tylko na jak długo...

3

Bez różnic


1

@buglikos
Ty chyba nie widziałeś jak on gra od ponad roku xD

1

@Gronek
Na pewno lepszy niż pomysł z Bernardo Silva xD

2

@MirusAmisz
Niech ma, zasłużył sobie

4

1

@urbipl
Kasztany wróciły, a najlepsze jest to, że przegrali ten mecz więc i tak oglądali na własne oczy porażkę xD

1

@Luciano99
Wydamy i 700.

Ty tam się na Araujo skup bo pewnie już szykuje plejsy na dwumecz haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?