Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AmigoBlancos
Nam to awansu nie dały nawet eliminacje, a później baraże do tej imprezy
2
@Eklerek
De Bruyne na ataku i UJ xD
Czekający w polu karnym gdy Belgowie rozgrywają.
Jaja jak berety
1
@AmigoBlancos
To tak jak Real Madryt w polu karnym rywala
11
Doku ma coś z takiego neandertalczyka xD
Doku mieć piłka
Doku biegać
Doku robić ruch w lewo i schodzić w prawo
1
@NeroTFP1
Niespodzianka to bedzie jak nie przyjmą conajmniej trójki od Urusów :D
0
@Faro
Fati jak widac nawet nie umie wygrac walki o sklad z tymi parówami :P
1
@AmigoBlancos
To Real dzisiaj gra jakis mecz?
2
@escarabajo
Bredzisz
5
De la fuente ma za swoje.
Powolalby jakiegos gracza Realu, to by juz jakiegos karniaczka dostali albo i dwa
2
Jeszcze oklep od Urugwaju i moze wyjdą z trzeciego miejsca jak szczescie dopisze
1
@Szczygiel06
Beda jaja jak nie uratuje tego meczu, a tylko odnowi uraz
5
niezly herb xD
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/bolivar-WImzpcSF/real-potosi-YZkmwZZe/?mid=A9szqP14
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Luciano99
TO na @Kessie 'go musial chyba sie zesrać
2
@ViscaelBarca2007
Cos pieknego co tu duzo mowic
1
Yamal wchodzi?
7
Przerwa na małpke
2
@Poversky1000 @BojanKriKicz
JA sie nie smialem ;P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16974247#comment-16974261
2
Ale się Urugwaj Pana trenera Bielsy przejedzie po tych Panienkach
@NeroTFP1
2
@MessiForeverTheBest
@gordon opinia
4
Uj w ten mecz.
The King is back
@Kessie @Eklerek
0
@Criss18Barca
Powyżej 1.5 kartki Hiszpanii
Kurs 5.5 betclic.
W faulach 5-1 dla Hiszpanów
3
@Gibbon_FCB
Tak, Kylian Mbappe
2
@blakkudium
Bardzo się cieszę oby to była prawda
0
@Faro
Coś pięknego
0
Masz 2 z 3 najlepszych bramkarzy świata zeszłego sezonu i graj Simonem na bramce.
Oj żeby go za to pokarało na tych mistrzostwach.
2
@1LY0
narobi im tika masale na caly pobyt na Mistrzostwach Swiata i tyle
6
@Faro
Tak sie to wlasnie konczy gdy Ambasada zabiera sie za myslenie :D
1
@Kgorecki2500
Moze tez Kucharza zwolnią i Ciebie zatrudnia
6
@Faro Tak, zrobilem screena i ustawilem na tapete w telefonie