Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapitan9
Ta Arabia to już nie taka słaba.
2
Powinniśmy utożsamiać się z drużyną RPA.
Nic się nie stało
Nic się nie stało.
Jeszcze tylko mecz o wszystko i mecz o honor naszych Afrykańskich braci
1
@kodi77
Stać to jedno, ale robić komin płacowy to drugie.
Zwłaszcza, że Lewy zwolnił duża pensje i niedługo De Jong też zwolni gigantyczny kontrakt.
Myślisz, że Liverpoolu nie było stać na kontrakt Konate?
Oczywiście, że Stać, ale nie ma co rozwalać drabinki placowej
0
Ale koszulki Meksyku top topów
1
@directedbyfcb
Niemy też?
Ze lecą z playbacku?
2
Ciekaw czy ten Pan wie gdzie się obecnie znajduje.
Mam co do tego wątpliwości.
0
@MirusAmisz
Nie no tyle to nie
3
Meksyk > USA
Nie zapraszam do dyskusji
2
@Sinirsey
To te Ulubione Anny Lewandowskiej
5
@TR3YWAY
Ta Konate za frytki który chciał astronomiczny kontrakt + do tego dochodzi premia za podpis.
Odstaw te przedtreningówki albo bierz połowę
1
@Kgorecki2500
To idealnie pod pomidorówke na caly nastepny tydzien.
Działaj
2
@Kidd
To chyba faktycznie Vinicius co mecz bedzie ten znak rasizmu rekami robil i beda przechodzic do kolejnej rundy Xd
0
@Kapitan9
Vinicius Junior
3
@Zoker
Dodalem typy.
Juz Ci podac dane do wysylki mojej nagrody?
2
@esem91 @Kidd
Koniec serii bedzie tak o
0
@mkord
Masz racje, ale planuje pod tymi nazwami bukow wpisywac stawki, wiec nawet jesli bym tak zrobil to i tak musialbym dodac kolumny z nazwa "stawka"
Takze jeden ciul
2
@Kidd
Beda raporty oczywiscie :D
Po kazdej fazie tj po 1 kolejce grupowej, drugiej itd itp zeby tez nie zaspamować
1
@Kozinho.
Nie pro tylko grunt to sie w tym wszystkim nie pogubic :D Jak skubac to my ich, a nie nas
Fortuna odpadla bo mi limity gnoje daly i to takie ze sie grac nie da - dramat
0
ADHD zaspokojone, mozna zabierac sie za obstawianie Mistrzostw swiata pelna parą.
Oskubać buki z bonusow ile sie da + wyjsc na tej imprezie na plus zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :D
https://zapodaj.net/images/b8dc0ee6e5350.png
2
@MesQueUnClub_87
Fejur, Za duze plastry sera jak na @Kgorecki2500 .
0
@gumaz
Ja tylko z Circle K jem hot dogi jak wpadają za darmo / za złotówkę jako nagroda
5
@Kgorecki2500
Kiedy jakiś post kulinarny?
Szukam inspiracji
4
@Hektor16 @MesQueUnClub_87 @Kidd
Mnie ciekawi brak Niemców u ludzi typujących strefę medalowa.
Przecież oni z Hiszpania to był na euro przedwczesny finał i momentami też gnietli Hiszpanów.
Nie mówię, że wygrają - ALE mam wrażenie że są mega pomijani we wszelakich zestawieniach.
1
@LAMC_10
Stawiam 4 gole
1
@Eklerek
Gdybym miał oddać strzał na bramkę, której broni @MateS wolałbym strzelić w niego z całej epy niż wpisać się na listę strzelców
1
@Esteban_
Ale trzeba ponarzekać.
11
@lajcior
Z tego wzzystkiego Najbardziej prawdopodobne są te twoje 2 miesięczne wakacje.
Ale nie dzięki betclic tylko dzięki @wpwelement
0
Czabalala i mamy niespodziankę.
Goście prowadzą 1-0 od 5minuty spotkania
2
@clyde @July_6_BcN
Urugwaj - Hiszpania
Widzimy się na La rambli podczas szlagieru grupy H
0
@Zoker
Ciągle to odkładam xD
Do której godziny jest czas?
Jest jakaś granicą typu do godziny przed pierwszym spotkaniem?