3

@Kapitan9
Ta Arabia to już nie taka słaba.

2

Powinniśmy utożsamiać się z drużyną RPA.

Nic się nie stało
Nic się nie stało.

Jeszcze tylko mecz o wszystko i mecz o honor naszych Afrykańskich braci

1

@kodi77
Stać to jedno, ale robić komin płacowy to drugie.

Zwłaszcza, że Lewy zwolnił duża pensje i niedługo De Jong też zwolni gigantyczny kontrakt.

Myślisz, że Liverpoolu nie było stać na kontrakt Konate?
Oczywiście, że Stać, ale nie ma co rozwalać drabinki placowej

0

Ale koszulki Meksyku top topów

1

@directedbyfcb
Niemy też?
Ze lecą z playbacku?

2

Ciekaw czy ten Pan wie gdzie się obecnie znajduje.
Mam co do tego wątpliwości.

0

@MirusAmisz
Nie no tyle to nie

3

Meksyk > USA

Nie zapraszam do dyskusji

2

@Sinirsey
To te Ulubione Anny Lewandowskiej

5

@TR3YWAY
Ta Konate za frytki który chciał astronomiczny kontrakt + do tego dochodzi premia za podpis.

Odstaw te przedtreningówki albo bierz połowę

1

@Kgorecki2500
To idealnie pod pomidorówke na caly nastepny tydzien.
Działaj

2

@Kidd
To chyba faktycznie Vinicius co mecz bedzie ten znak rasizmu rekami robil i beda przechodzic do kolejnej rundy Xd

0

@Kapitan9
Vinicius Junior

3

@Zoker
Dodalem typy.
Juz Ci podac dane do wysylki mojej nagrody?

2

@esem91 @Kidd
Koniec serii bedzie tak o


0

@mkord
Masz racje, ale planuje pod tymi nazwami bukow wpisywac stawki, wiec nawet jesli bym tak zrobil to i tak musialbym dodac kolumny z nazwa "stawka"

Takze jeden ciul

2

@Kidd
Beda raporty oczywiscie :D
Po kazdej fazie tj po 1 kolejce grupowej, drugiej itd itp zeby tez nie zaspamować

1

@Kozinho.
Nie pro tylko grunt to sie w tym wszystkim nie pogubic :D Jak skubac to my ich, a nie nas

Fortuna odpadla bo mi limity gnoje daly i to takie ze sie grac nie da - dramat

0

ADHD zaspokojone, mozna zabierac sie za obstawianie Mistrzostw swiata pelna parą.
Oskubać buki z bonusow ile sie da + wyjsc na tej imprezie na plus zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :D
https://zapodaj.net/images/b8dc0ee6e5350.png

2

@MesQueUnClub_87
Fejur, Za duze plastry sera jak na @Kgorecki2500 .

0

@gumaz
Ja tylko z Circle K jem hot dogi jak wpadają za darmo / za złotówkę jako nagroda

5

@Kgorecki2500
Kiedy jakiś post kulinarny?
Szukam inspiracji

4

@Hektor16 @MesQueUnClub_87 @Kidd
Mnie ciekawi brak Niemców u ludzi typujących strefę medalowa.

Przecież oni z Hiszpania to był na euro przedwczesny finał i momentami też gnietli Hiszpanów.

Nie mówię, że wygrają - ALE mam wrażenie że są mega pomijani we wszelakich zestawieniach.

1

@LAMC_10

Stawiam 4 gole

1

@Eklerek
Gdybym miał oddać strzał na bramkę, której broni @MateS wolałbym strzelić w niego z całej epy niż wpisać się na listę strzelców

1

@Esteban_
Ale trzeba ponarzekać.

11

@lajcior

Z tego wzzystkiego Najbardziej prawdopodobne są te twoje 2 miesięczne wakacje.

Ale nie dzięki betclic tylko dzięki @wpwelement

0

Czabalala i mamy niespodziankę.
Goście prowadzą 1-0 od 5minuty spotkania

2

@clyde @July_6_BcN
Urugwaj - Hiszpania

Widzimy się na La rambli podczas szlagieru grupy H

0

@Zoker
Ciągle to odkładam xD
Do której godziny jest czas?

Jest jakaś granicą typu do godziny przed pierwszym spotkaniem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?