Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos
u mnie dzisiaj dla odmiany kolarstwo online
20zł = 400zł
2
@clyde
To kup mi, a ja sobie chipsy kupie
1
@MichalZZZ
Nie wiem, ale mega zawód, a takie były oczekiwania..
0
Komentarz usunięty
1
@Chimera
Jest i pierwsza żółta kartka w meczu xD
0
Miałem Nosa żeby Interu nie stawiać hehe
Dlatego postawiłem na over żółtych kartek huehue
5
Bye Bye Inter.
Miło było
1
@escarabajo
Tylko Nuneza odsunęli od rozgrywek ligowych.
Z faktami się nie dyskutuje
1
@ranger3120 ALe wam wybili Puchar Krola z glowy w pierwszym spotkaniu
2
@Luciano99
Mocne słowa jak na sluchacza Oliwki Brazil
3
@VeB 1899
Ja sie zdziwie jak on sie na to zgodzi gdzie zaraz przeciez Mistrzostwa Swiata
2
@Luciano99
Ja to widze tak, ze Ty utkasz dupe i Brugge awansuje dalej
3
@escarabajo
To mi się podoba
2
@Jakchcesz
I taki futbol mi się podoba
0
@clyde
A faktycznie Ty za Legia. Przepraszam
4
Przegiołem co
Odpisz
0
Komentarz usunięty
1
@Chimera
Niby miesiąc dłużej, ale kto wie? Może 3 lata krócej?
Są na tym świecie Rzeczy, o których się fizjologom nie śniło xD
5
F1 2036
https://x.com/i/status/2025950155338305653
1
@kubix05
Za tym Argentyńczykiem śmiesznym?
Nigdy
7
@Jakchcesz
Jestem świadkiem. To prawda
A co zabawniejsze on tam też pocisnąl samego @wpwelement 'a
7
Kumple starego z roboty
0
@K1ngKong7
Odkładając niechęć do Realu na bok:
Akurat uważam że to normalne ceny 50 za Came i 60 za Rodrygo skoro byle jaśki w obecnych czasach chodzą po luźne 40-50 baniek.
Jednak to są już jakieś wyrobione marki i taki Rodrygo śmiech śmiechem mógłby nieźle odpalić w innym klubie.
Zwłaszcza, że jeden ma 25, a drugi 23 lata
0
@MessiForeverTheBest
Początek sezonu miał dobry, a później to już szkoda strzępic ryja
3
I tak to jest właśnie z tym Gakpo
3
@lucca87
" beda mogli wydawac kase z LM ni tylko na graczy z regionu"
W co ty wierzysz :D
0
@BojanKriKicz
To jedź
0
@July_6_BcN
A co to za lekcję mają w Choroszczy?
Jakiś nowy program państwowy od 2026 roku?
6
@Sinirsey
zapraszam na orlen
0
@mekston
Nom xD