2

@AmigoBlancos
u mnie dzisiaj dla odmiany kolarstwo online
20zł = 400zł

2

@clyde
To kup mi, a ja sobie chipsy kupie

1

@MichalZZZ
Nie wiem, ale mega zawód, a takie były oczekiwania..

0

Komentarz usunięty

1

@Chimera
Jest i pierwsza żółta kartka w meczu xD

0

Miałem Nosa żeby Interu nie stawiać hehe


Dlatego postawiłem na over żółtych kartek huehue

5

Bye Bye Inter.
Miło było

1

@escarabajo
Tylko Nuneza odsunęli od rozgrywek ligowych.
Z faktami się nie dyskutuje

1

@ranger3120 ALe wam wybili Puchar Krola z glowy w pierwszym spotkaniu

2

@Luciano99
Mocne słowa jak na sluchacza Oliwki Brazil

3

@VeB 1899
Ja sie zdziwie jak on sie na to zgodzi gdzie zaraz przeciez Mistrzostwa Swiata

2

@Luciano99
Ja to widze tak, ze Ty utkasz dupe i Brugge awansuje dalej

3

@escarabajo
To mi się podoba

2

@Jakchcesz
I taki futbol mi się podoba

0

@clyde
A faktycznie Ty za Legia. Przepraszam

4

Przegiołem co
Odpisz

0

Komentarz usunięty

1

@Chimera
Niby miesiąc dłużej, ale kto wie? Może 3 lata krócej?

Są na tym świecie Rzeczy, o których się fizjologom nie śniło xD

5

1

@kubix05
Za tym Argentyńczykiem śmiesznym?
Nigdy

7

@Jakchcesz
Jestem świadkiem. To prawda
A co zabawniejsze on tam też pocisnąl samego @wpwelement 'a

7

Kumple starego z roboty


0

@K1ngKong7

Odkładając niechęć do Realu na bok:

Akurat uważam że to normalne ceny 50 za Came i 60 za Rodrygo skoro byle jaśki w obecnych czasach chodzą po luźne 40-50 baniek.

Jednak to są już jakieś wyrobione marki i taki Rodrygo śmiech śmiechem mógłby nieźle odpalić w innym klubie.

Zwłaszcza, że jeden ma 25, a drugi 23 lata

0

@MessiForeverTheBest
Początek sezonu miał dobry, a później to już szkoda strzępic ryja

3

I tak to jest właśnie z tym Gakpo


3

@lucca87
" beda mogli wydawac kase z LM ni tylko na graczy z regionu"

W co ty wierzysz :D

0

@BojanKriKicz
To jedź

0

@July_6_BcN
A co to za lekcję mają w Choroszczy?
Jakiś nowy program państwowy od 2026 roku?

6

@Sinirsey
zapraszam na orlen

0

@mekston
Nom xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?