0

@Herato
PiS i PO też się zmieniają między sobą tylko i czy to znaczy, że to są dobre partie?

6

@Luciano99 i jak ty mozesz hejtowac Arsenal?
Po 7 latach Arteta doszlifował taktykę.
Barca Pepa chyba już oficjalnie przestała być najprzyjemniejsza drużyna do oglądania


3

Co powiesz zarówno w sypialni jak i na meczu Realu

1

@Luciano99
Szacun

4

@ranger3120
Ceny bez zmian
Tankuje za 100zł i tyle

41

Lamini Fati i uj


2

@AmigoBlancos
Oj tam Nie każdy jest taki konkretny w ataku jak wy w meczu z Getafe

0

3

@Cyzix
Ciężkie pytanie, ale jak mam wybierać to faktycznie lepiej żeby Legia spadła

2

@Karol145
Ja to mam wrażenie, że on w jednym meczu nawali bramek, a później nic przez kilka spotkań

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kessie
Nie no Takiego dołka to nawet ekipa Slota nie miała w tym sezonie

0

@Chimera dziękuje dziękuję

0

@mordini123
Paczka fajek po 25zl jest w tych czasach więc wiesz jak jest

7

@Kessie
To jeszcze walka dnia.
Zapraszam na stacje trzeba sobie odbić tą kolejke

0

@Chimera
Mam te szczęście, że zarabiam więcej niż najniższa krajowa

0

@mordini123
Albo zacznij zbierać już teraz, to może się wyrobisz.


Wszystko idzie w górę.
Najmniejsza stawka minimalna na godzinę ile wgl wynosi? Pewnie prawie 30

0

@betonito
Nie gra w Atletico

1

Aston Villa strata pkt, United Traci pkt obecnie, to oczywiście firmoweczka Slota i 0 pkt przeciwko najgorszej ekipie tego sezonu w premier league ( tak wiem mają obecnie trochę lepsza forme blabla ) xD

3

@mekston
A Fajna ta kanadyjka?

1

@Aequlibre
Pep to prędzej by wam Pedriego z Yamalem podkupił niż się podłożył

0

@Herato
Kasuj ten post

1

@Murazor
Jednocześnie to oni strzelili w dwumeczu więcej bramek

3

@JoseArkadioMorales
Zawiodłem się nie ma @Kessie 'go.
Wszędzie te clickbaity

2

@AmigoBlancos
Ja to bym podbił wiadomo czym ✅

@Lanosss

8

Porównanie


@Kessie @mekston @Eklerek

1

@VegetaPolska co ty tak narzekasz na ten Real?
Fajnie chłopaki grają

2

@AlphaNumeric
Bardziej pasuje Parch

2

@blakkudium
Jakby miał ten sparing z @Kessiem , to by go dzisiaj nic nie bolało

1

@Karol145
1.City
2.Arsenal
3. Liverpool
4. United

Aston Villa chyba jednak nie dojedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?