Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato
PiS i PO też się zmieniają między sobą tylko i czy to znaczy, że to są dobre partie?
6
@Luciano99 i jak ty mozesz hejtowac Arsenal?
Po 7 latach Arteta doszlifował taktykę.
Barca Pepa chyba już oficjalnie przestała być najprzyjemniejsza drużyna do oglądania
3
Co powiesz zarówno w sypialni jak i na meczu Realu
1
@Luciano99
Szacun
4
@ranger3120
Ceny bez zmian
Tankuje za 100zł i tyle
41
Lamini Fati i uj
2
@AmigoBlancos
Oj tam Nie każdy jest taki konkretny w ataku jak wy w meczu z Getafe
0
@NeroTFP1
@Eklerek @Kessie opinia
3
@Cyzix
Ciężkie pytanie, ale jak mam wybierać to faktycznie lepiej żeby Legia spadła
2
@Karol145
Ja to mam wrażenie, że on w jednym meczu nawali bramek, a później nic przez kilka spotkań
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kessie
Nie no Takiego dołka to nawet ekipa Slota nie miała w tym sezonie
0
@Chimera dziękuje dziękuję
0
@mordini123
Paczka fajek po 25zl jest w tych czasach więc wiesz jak jest
7
@Kessie
To jeszcze walka dnia.
Zapraszam na stacje trzeba sobie odbić tą kolejke
0
@Chimera
Mam te szczęście, że zarabiam więcej niż najniższa krajowa
0
@mordini123
Albo zacznij zbierać już teraz, to może się wyrobisz.
Wszystko idzie w górę.
Najmniejsza stawka minimalna na godzinę ile wgl wynosi? Pewnie prawie 30
0
@betonito
Nie gra w Atletico
1
Aston Villa strata pkt, United Traci pkt obecnie, to oczywiście firmoweczka Slota i 0 pkt przeciwko najgorszej ekipie tego sezonu w premier league ( tak wiem mają obecnie trochę lepsza forme blabla ) xD
3
@mekston
A Fajna ta kanadyjka?
1
@Aequlibre
Pep to prędzej by wam Pedriego z Yamalem podkupił niż się podłożył
0
@Herato
Kasuj ten post
1
@Murazor
Jednocześnie to oni strzelili w dwumeczu więcej bramek
3
@JoseArkadioMorales
Zawiodłem się nie ma @Kessie 'go.
Wszędzie te clickbaity
2
@AmigoBlancos
Ja to bym podbił wiadomo czym ✅
@Lanosss
8
Porównanie
@Kessie @mekston @Eklerek
1
@VegetaPolska co ty tak narzekasz na ten Real?
Fajnie chłopaki grają
2
@AlphaNumeric
Bardziej pasuje Parch
2
@blakkudium
Jakby miał ten sparing z @Kessiem , to by go dzisiaj nic nie bolało
1
@Karol145
1.City
2.Arsenal
3. Liverpool
4. United
Aston Villa chyba jednak nie dojedzie