2

@July_6_BcN
Jak widać strach przed ewentualną karą jest duży xD

7

Postawione 200zl na wygraną Legii.
Spadek Legii musi być - nawet przypłacony kilkoma stówkami w najbliższych tygodniach

6

@July_6_BcN
A Ty to pewnie w takim razie za kare xD

8

@Hosh patelsonie*

13

POV:
Grasz under 11.5 kartki na podbitke tasiemki


6

1

@fart
Akurat fajnie jak Polonia awansuje i będą Derby stolicy w ekstraklasie.

7

@Kessie Wygląda dokładnie tak jak ty po zwycięskim remisie pod Orlenem

@mekston @Lanosss @blakkudium


1

@fart dlaczego?
Nie sprzedawaj może nie spadniecie z ekstraklasy
https://zapodaj.net/images/2f8e0a8d075c9.jpg

0

@Toretto
Niby tak, ale z takim podejściem w życiu to się tak nie da.

Rzucac wszystko w niepamięć

4

Na górze filmik pokazujący jak Laporta wygrał wybory na picu i plecach Messiego.

Oszukał ludzi, którzy teraz go jeszcze bronią.
Ma szczęście, że Flick spadł mu jak z nieba


0

@AmigoBlancos
No, Tak jak twój klubik zazwyczaj z Viniciusem na czele

3

@Batys A co ty @Bocheno1 w to mieszasz

7

@AlphaNumeric
Eh Lepsze to niż żeby poszedł do Realu

5

@AmigoBlancos
Ardy to na ten moment nie możesz nawet porównać z Arda Turanem w prime, a co dopiero do 18latka, który już ma na swoim koncie 2 miejsce w plebiscycie złotej piłki xD

3

2

@Hosh
Najgorsi są pedalarze, a później się na oglądają zawodów i jadą swoim rowerem górskim z Auchana i jadą po ulicy zamiast ścieżką rowerową

1

@Eklerek .tylko żeby odpowiednio szybko wyjechali na tą mszę bo się jeszcze spóźnia

1

@Eklerek
Ale enkor to mówi pewnie jak z perspektywy kibica takiego jak On, że by poleciał okazjonalnie na mecz.

Niby siedzi się do końca, ale jak faktycznie mają karnet i co kolejkę te gówno oglądają to co się dziwić, że im się odechciewa w takich momentach xD

A na następny i tak przyjdą

4

@CurryTheGoat30

Polska Nigeria
5.03.2026r.
23:00
@Frimpong vs @Kessie
Orlen Sosnowiec Arena

3

@Frimpong
Bo już nie może bardziej spaść

0

@LAMC_10
Nie.

1

@AmigoBlancos
My nie tylko graliśmy lepiej.
My was tam deklasowalismy.

Aż się wkur*iłem na samą myśl xd

1

@Eklerek
Daj spokój tym meczem się szczycić xD
Jedyne co to powinien do kościoła iść się pomodlić i podziekować za dyspozycję Tibo xD

0

@AmigoBlancos

Tak wiemy 15LM hur dur ( 14 zaj**anych xD )

Mówimy o obecnym sezonie

1

@AmigoBlancos
Może i przegraliśmy w Wolves, ale was na dziure załadowaliśmy i okej

2

@EzioAuditoreDF
Nie tylko on.
Son w prime jeszcze był

12

@AmigoBlancos
Bądź jak Real Madryt.
Graj w 12tu
Przegraj z Getafe

0

@TR3YWAY
dorosłe chłopy

3

@Kgorecki2500
A gdzie sa gorsze frytki niz w KFC?
ciezko o to.

W KFC zeby nie potrafili na glebokim oleju zrobic chrupiacych frytek tylko te ich skapcaniałe gówno - to jest hit

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?