0

@Maker0 Pamietam kiedys Ronaldinho tak strzelil i była uznana ale nie ma co sie doszukiwac wazne ze przegrali ;)

0

@Fake69 hurra!!;)

1

Czego to ten notepad nie dziala dalej hahahaha

1

Boze dzieki za ten piekny dzien nigdy nie myslalem ze to napisze Jose Mourinho dziekuje jestes wielki!!!!!

0

Piekny wieczór jescze najlepsi niech skoncza na 9 ;d

1

@FcPortoFan1999 piszę Ci że wczoraj założyłem i maila z taka sama nazwa musisz mi uwierzyc nie mam jak tego Ci udowodnic że nie napisałem zadnego komentarza dostałem bana po zalajkowaniu postu ;)

0

@FcPortoFan1999 może dlatego że to któreś konto i po ip sprawdzaja niewiem nie wazne ;)

0

@FcPortoFan1999 no widzisz tak jak pisze jeden post zalajkowałem dzisaj a wczoraj zalozylem konta a dzis patrze ban , smiech i tyle ;) 34 lata oczywiscie

0

@Filipem czasem może lepiej sie zastanowic dwa razy i nie pisać ;) po prostu nikogo nie obrażam a tak to pisze co mysle

1

@FcPortoFan1999 nick Patryk95HM , może dlatego że polajkowałem komentarz przychylny nam ;) ale no naprawdę nie napisałem nic ale co tam sie dziwic ;)

2

Perfecto ;)))))

1

@malypuzon dobry ruch na tym nie stracimy a mozemy zyskac duzo

0

@Greenalley napewno na nich nie stracimy a jestem pewny że zarobimy

0

@Filipem na real madryt wczoraj zalozyłem nowe konto a dzis dostałem bana a nie napisałem ŻADNEGO komentarza, ale to tempe ch ;) a tu mam juz 8 lat i nic czyli cos przeskrobałes ;)

0

@Arden bo to prawda ciezko jest lekko zyc ;)

0

Kto by nie chciał taki Ter Stegen , Christensen czy Umtiti dali by wszystko.

0

Negreira załatwił Cancelo na ławke hi hi hi ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Araujo dałby do pierwszego bo beda murować a z głowy może strzelic i Garcie na spd.

0

Oj tam to tylko większe myszki;)

0

Gaviemu to na ręke bo może dostanie z 7 minut z jakim Alaves.

0

@inflames2007 nie zrobi większej kariery co to ma wspolenego teraz jest o klase lepszy

0

@inflames2007 do Lewego ale nie że drewno itp tylko go nie ma na meczach bo Ferran jak jest to przynajmniej biega.

1

@PatrychoO dziękują stawiając pomniki swoim ,,bohaterom,,

0

@FCB24 na polsat box go placilem chyba 30zl narok

0

@Konradowskyy fifty fifty

0

@inflames2007 taki mecz zdarza się raz na sezon

5

Mysłałem że ten Dominik Kotarski to Polak ;)

0

W jedenastu można nastrzelać bramek ;)

6

Marca/As : Flick i Yamal przestali z sobą rozmawiać , gęsta atmosfera w Barcelonie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?