Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 Pamietam kiedys Ronaldinho tak strzelil i była uznana ale nie ma co sie doszukiwac wazne ze przegrali ;)
0
@Fake69 hurra!!;)
1
Czego to ten notepad nie dziala dalej hahahaha
1
Boze dzieki za ten piekny dzien nigdy nie myslalem ze to napisze Jose Mourinho dziekuje jestes wielki!!!!!
0
Piekny wieczór jescze najlepsi niech skoncza na 9 ;d
1
@FcPortoFan1999 piszę Ci że wczoraj założyłem i maila z taka sama nazwa musisz mi uwierzyc nie mam jak tego Ci udowodnic że nie napisałem zadnego komentarza dostałem bana po zalajkowaniu postu ;)
0
@FcPortoFan1999 może dlatego że to któreś konto i po ip sprawdzaja niewiem nie wazne ;)
0
@FcPortoFan1999 no widzisz tak jak pisze jeden post zalajkowałem dzisaj a wczoraj zalozylem konta a dzis patrze ban , smiech i tyle ;) 34 lata oczywiscie
0
@Filipem czasem może lepiej sie zastanowic dwa razy i nie pisać ;) po prostu nikogo nie obrażam a tak to pisze co mysle
1
@FcPortoFan1999 nick Patryk95HM , może dlatego że polajkowałem komentarz przychylny nam ;) ale no naprawdę nie napisałem nic ale co tam sie dziwic ;)
2
Perfecto ;)))))
1
@malypuzon dobry ruch na tym nie stracimy a mozemy zyskac duzo
0
@Greenalley napewno na nich nie stracimy a jestem pewny że zarobimy
0
@Filipem na real madryt wczoraj zalozyłem nowe konto a dzis dostałem bana a nie napisałem ŻADNEGO komentarza, ale to tempe ch ;) a tu mam juz 8 lat i nic czyli cos przeskrobałes ;)
0
@Arden bo to prawda ciezko jest lekko zyc ;)
0
Kto by nie chciał taki Ter Stegen , Christensen czy Umtiti dali by wszystko.
0
Negreira załatwił Cancelo na ławke hi hi hi ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Araujo dałby do pierwszego bo beda murować a z głowy może strzelic i Garcie na spd.
0
Oj tam to tylko większe myszki;)
0
Gaviemu to na ręke bo może dostanie z 7 minut z jakim Alaves.
0
@inflames2007 nie zrobi większej kariery co to ma wspolenego teraz jest o klase lepszy
0
@inflames2007 do Lewego ale nie że drewno itp tylko go nie ma na meczach bo Ferran jak jest to przynajmniej biega.
1
@PatrychoO dziękują stawiając pomniki swoim ,,bohaterom,,
0
@FCB24 na polsat box go placilem chyba 30zl narok
0
@Konradowskyy fifty fifty
0
@inflames2007 taki mecz zdarza się raz na sezon
5
Mysłałem że ten Dominik Kotarski to Polak ;)
0
W jedenastu można nastrzelać bramek ;)
6
Marca/As : Flick i Yamal przestali z sobą rozmawiać , gęsta atmosfera w Barcelonie :D