Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dla mnie najlepszy skład jedynie strach o Cancelo troche.
1
@BonusKiller Nie czytam bo nie ma się czym podniecać , co mnie obchodzi gość który tu nie chce grac... to tak samo jakby pisać np. o trincao ze był wczoraj mvp a kiedys tam u nas grał... można pisać co 3 dni o cucurelli bo kiedyś tu był itp...
1
Po co pisać o zawodnikach którzy tu nie grają ? Co mnie to gówno...
1
Asencio juz wrocil czy dalej tam jedzie po murawie? ;)
0
@Cryptolis no tak Francja też miała lepszych zawodników na papierze jak Argentyna
0
@RAFI9 zdrówko ! twoje zdrowie w gardło moje ;)
0
@fotohobby no i tak ma byc ;)
2
@Cryptolis no tak racja cała druzyna jest pod niego , ja sie szczerze cieszyłym że przyjdzie d realu bo beda sie z vinim dublowac ;)
2
Jeszcze legia w pałe i upije sie na smierc :D
0
teraz do złoteg gola !!!!!!1
0
ale podkrecił :D
0
@RAFI9 ja jak nie patrze to czasem przegrywaja
0
za chwile zasda zlotego gola
0
Zawsze tak KUR.. jest ze jak sie cofna w 70 minucie to dostaja w pale no nie mozna tak grac z realem zaraz wpadnie druga i do spania a jeszcze doliczy z 10 po co sie tak cofac.......
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@beter2 już koniec kryzysu teraz do konca same wygrane
2
@Veysel to chyba nie ogladales ostatniego meczu najlepszy byl
0
@udarpawarotam w 107 minucie bedzie ;)
2
szkoda ze carvajal zeszedł :D
1
@Fermin jeszcze bedzie miał szanse odwrócić losy meczu
5
W drugiej połowie wyjdą w 12 ale myśle ze OSA wyrwie remis.
0
@adi7adi8 nie no jakies pojecie ma ale no czasem palnie głupote /czesto.
1
Vini cos mowi do carvajala a ten go poklepał jakby mu powiedział ,,idz idz ,, ;)
3
@Virusk3 czekaj zacznnie sie bronic osasuna w 11 w drugiej polowie to dostana dwie
0
szanuje pana Orłowskiego ale czasem gada takie głupoty
0
@Bernard777 nie no licze ze bedzie remisik po cichu
1
karny courtois zachaczyl
1
Myslałem ze kartki za symulowanie wycofali a jednak ;)
1
@addept mysle że jeden wystarczy w 107 minucie.
2
Jakim trudnym ? Jak nie będzie karnego i gry do złotego gola to Osasuna moze wyrwie remis.