2

Co by nie mówić ten superpuchar jakby był rozgrywany w hiszpani to nie miałby takie zainteresowania nawet w krajach europejskich , marketingowo na duzy pluss.

0

@Titi900 nie płacz tylko takie są realia paluszek buba rączka buba , xD i wszystko jasne ;)

0

Z nim w składzie nie wygrywają żadnego trofeum to nie wiem czy jest sie z czego cieszyc , zniszczył viniciusa belinghama ..

0

Lewacka ideologia dąży do tego że będzię coraz więcej ,,miękkich synków.

1

Kolejny Garcia Top ;)

0

@Mateonvious pewnie tak jak piszesz

0

Swietnie w końcu kounde bedzie mial zmiennika i balde !

3

Moze dzis here we go ;d

0

I bedzie zmiennik i za kounde i za balde .

0

Pewnie pójdzie nie martwcie sie i zostaniemy z kounde i balde do konca sezonu na bokach ciekawe ile kounde jeszcze wytrzyma i kiedy balde złapie kolejna kontucje .

0

Vlahovic za darmo to nie probilem 1:1 za Lewego i jescze zostaje pensji , a na srodek obrony pewnie coś Laporta wyczaruje grosza bo musi ;)

0

Nowy rok nowy Araujo !

0

Najpiękniej grający piłkarz w poprzek ;) Zdrowia oczywiscie ;)

0

@tbas vini w formie to tak , husejin mega elektryczny nie jest lepszy od cubarsiego valverde nie jest lepszy od kounde w formie , nie jest lepszy tez od pedriego czy garcii na spd , belingham tez bym nie wstawił za raphinie ;) ale zbliżony poziom jest ;) a militao zdrowy to nie jest od dawna ;) nigdy na świecie nie ma tak wysoko lini obrony także kazdy obrońca ma łatwiej ;)

0

@tbas oprócz mbappe kogo byś wstawił z ich zawodników do naszej podstawowej jedynastki ?

1

@michal26 własnie coutrois to jest bramkarz ktory wygrywał im lige mistrzów , teraz dobrze że my mamy takiego samego , gdyby w tamtym sezonie był Garcia to pewnie coś więcej by dał z interem , liczę dzisaj na remisik 1:1 :D

0

Gareth ?? Eden ? Widzicie mnie :D

4

Dzisaj te głupie tumany niech dostaną w pałke i niech pisza dalej o negreire i weekend kolejny udany :D

0

Ulubiony pacjent ;)))

2

Araujo juz by wycial na czerwien

0

@BORO_12 wiem własnie to był sarkazm ze nikt nie daje wiecej czyli tylko nasi widza cos w nim

8

jazda wysoko wygrana i płacz o negreirze na real tv tego mi trzeba :D

1

@kubix05 Arek wróci mocniejszy :D

1

@SkN zależy gdzie sie mieszka nie pochwalam tego ale gdybys sie urodzil w Barcelonie bedac kibicem Espanioolu ? Ja też Figo zawsze żle życze i bede zyczył nie mieszkając w Barcelonie ;)

0

@Destroyer_of_Worlds szybka akcja a nie to co Rosja kilka lat ;)

0

ale Williams szaleje ohoho jaki dobryy .... ;d

1

@FcPortoFan1999 bo na wesolo

0

@FcPortoFan1999 to wiem tylko czy jakiś tam poziom jest bo nie oglądałem pucharu afryki od czasów eto czy drogby ;)

0

@July_6_BcN dalej dwa lata ? :D

0

@FcPortoFan1999 i jak te mecze da się oglądać ;) ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?