Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Niech bedzie tam jak najdłuzej bo jak mbape przejdzie na ls i kupiliby takiego halanda to mogłoby byc ciezko.
0
@PatrykBarca jedzie do Araujo do Jerozolimy przerwac klatwe kontuzji
0
@malypuzon ale za co przedluzyc ? ile zagrał meczy w tym sezonie oglądam wszystkie i widziałem go moze w 2 3 ?
0
@gracianho7 cały czas cos powaznego od dawien dawna
0
Uuuu ajjajjaj i tak już za duzo sie nagral ;d
0
@Guess to tak ale nikt na tym nie stracil ;)
0
@PIWOSZ89 tak spiwewaja bo tyle potrafia boli ze drugie miejsce caly czas :D
0
@Sulimo dzieki za polecenie nie ogladałem ;d
jutro popatrze
1
Szanuje niesamowiecie Różala ale to widac ze tak to miało się skonczyc ;)
0
Zyczenie moje na dziś skromne , rózal win i remisik 1 : 1 real sevilla :D i tak dzień udany :D
1
@Katalończyk 99 planeta płonie :D
0
Mogli by się zrewanżować za te 3 pkt oddane ;) nawet głupim remisem ;)
1
@Dariochampion10 tylko we vanishu uprany :D
0
@jedrek7000 polsat sie nie oplaca masz tam tylko lige konferenci ja mam canal + z eleven na trzy dekodery place 110 to chyba nie duzo a ogladam wszystkie ligi i Ksw
=
0
@Gacu95 działa dziekuje nie ma pytan
0
@VinDiesel nawet jak mam super sport ? ps jednak działa
1
@Kessie zyby tak z nami nie pokazywał w barażach ;)
0
Simons , pisali kiedys ze Barca się interesuje , po takiej głupocie razem z Araujo w Jerozolimie by był ;)
0
@Bartas1998 nic nie tracisz ;) wystarczy zobaczyc realmadryt.pl co tam pisza ;)
1
@Kapitan hawk ja czekam od rana już od południa zaczynam świętować myśle że bedzie dobry wynik :D 1:2 :D
0
Drodzy kibicie czy jak mam pakiet canal plus wszystko z premier league i liga mistrzów i elevenami to musze dokupywac cos zeby KSW poogladac ? bo narazie moge ale to chyba darmowe a potem ?
0
@DIPENSE Już jedną nogą jest :D
0
Ale będzie paka i gvardiol na zmiane :D
1
Kolega z uśmiechniętej parti ;) Gortat też taki sam ;)
0
Tebas w sumie nie jest taki zły;)
0
Ma ktoś może multilige byłbym wdzieczny .
0
dał mu nadzieje niestety pewnie zostanie do konca kontraktu bo gdzie mu bedzie lepiej
0
@ViscaelBarca2007 Laporta mówił że są pieniądze , i ja mu wierze taki klub jak Barcelona generują ogromne zyski to gdzieś te pieniądze są messiego już dawno nie ma .
0
Pucharu Gampera nigdy nie zdobyli ;)
3
A co kursem tańca Anki ? Zabierają trenera ze sobą ? :D