0

bernal casado de jong pedri olmo gavi mało...

0

0@Pawlak1992 Teraz czas na legie;)

2

@th@les czemu pisowska lewy bedacy za trzaskowskim też zwalnia trenerów ;)

0

@novy1899 jak podpisywał kontrakt to był w innej formie moze się w styczniu otrząśnie jak nie zagra minuty ;)

1

@ini_barca to przesiedzi na ławce w styczniu zrozumie że idą mś ;)

3

Marciniak nawet nie ma jak pomóc hahahh

0

Oby w takiej formie obraona to bedzie liga konferencji dla tych bambusów :D

0

@adamek20151 w ogóle do teraz nie oglądałem bo mało mnie te amerukanskie druzymy interesowały to nie wiedziałem.

0

gdzie mozna za darmo obejrzec jak strumyka nie ma?

0

jaka jest teraz stona stimsy bo jakiś pajacyk wyskakuje ?

0

@nikemercurial tak dziecko skończysz swoje lata to też będziesz musiał pracować chyba że mama i tata da;)

0

Trenować moze ...

0

@Mateo46 ale Flick może go postawić na nogi bo umiejętności ma

0

Ci piłkarze mają nie po kolei w głowie tak wielki klub jak Barcelona ich nie zarejestruje,? Bodzmi poważni... przecież gdyby tak się stało to tebas liga strzeliło by se w kolano głupota.. a jak Diaz nie chce grać to niech nie gra Barcy i Realowi się nie odmawia niech gra s tym lvp

0

Widac ze sie zabijali za nim 2 banki dobrze ze legia nie podkupila...

0

To nie można było go dać za darmo za rok wróci... i 3 lata...

0

@RoberDzik Wybór należy do Ter Stegena czy chce bronić na mistrzostwach świata czy nie.

0

@Lisek I nie zagra na mistrzostwach świata jego wybór.

7

Zaczynam lubić tego Deco , brawo!

1

A niech trafi i łepem w słupek co mnie to...

1

@mkl87 To fermin nie pogra w ogóle jak bedzie olmo raphinia i gavi na jego pozycji.

0

@Croocers nie no do olmo to mu brakuje troche

1

@Rifek a yamal ?hmm ???

0

@BORO_12 to tak ryba psuje się od głowy i z rep dawno spokój sobie dać jak chce grać na tym wysokim poziomie.

0

I to wystarczy ter stegena się pozbyć kogoś z sp bo jest 7 na 3 pozycje lenglet oriol fati pójdą I git na każdą pozycje 2 osoby.I forta może bo i tak Garcia gra za kounde. Torre tak samo wywalić i porządek.

0

Też bym wolał nie jechać i myśleć co moja wyprawia z instruktorem tańca.

0

Też bym wolał nie jechać i myśleć co moja wyprawia z instruktorem tańcaa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BORO_12 dobrze że poleciał ale teraz bedzie pewnie urban to niech lewy sie wypowie na ten temat zeby potem nie milczal 8 sekund i umywal rece

0

@MesQueUnClub_87 niby prezes ale gdyby nie lewandowski to nie poleciałby ani brzęczek ani probierz takie są realia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?