0

@turhiay olmo to top fermin zagrał kilka dobrych meczy i to wszystko gdybym nie był wychowankiem t ograłby max w sewilli .

1

@Godlo kupili olmo bo był najlepszym zawodnikiem turnieju i teraz w formie jest jednym z najlepszych spo , gdyby nie olmo nie było by sukcesów z poprzedniego sezonu , fermin jesdynie z ławki był dobry , a jak grał od poczatku to byl zmieniany po przerwie raptem teraz zagrał kilka dobrych meczów a olmo to top.

0

@4Fabregas4 tak tak real odpuszał.. wygralismy lige bo przepychalismy po 1 0 jak to real ma w zwyczaju , messi w prime to byl kilka sezonow wczesniej dlatego go pozegnano, wygral MŚ ale charowała na niego cała druzyna.

0

Moze zagrac olmo czy raphina takze nie ma tragedi.

1

Gdyby torres strzeli to bylby inny mecz chelsea by sie otworzyla i pewnie bysmy wygrali wiedzialem ze to sie zemsci

1

Konde zakrecony od pocztku sezonu

1

@Virusk3 to co kolejke tak jest

2

Co oni odwalaja z tymi reklamami...

0

Kobiety sa gorsze jak diabel.

0

@Murazor kobiet malo wiesz o zyciu

0

@kinioo ale wszystko z nim wygrywają nie grał z realem i porażka gdzie kapitan był potrzebny

2

@MessiForeverTheBest nie beszczeć godła polskiego

0

Marka najlepsza czemu dalej araujo daja na lawe goscia z najwiekszym sercem ...

13

To tak rashford kane i jeszcze grimaldo , powodzenia.

0

@Kismeth za farmazony w biografi jest paragraf

0

@Patriskos i dobrze ale za urbana nie przegrywa

0

@Katalończyk 99 w Polsce

8

Co by nie mówić o Laporcie to wyciągnął klub w którym wygraliśmy wszystko oprócz ligi mistrzów z mega bajzlem zostawionym przez poprzednika poki wyniki sie bronią niech bedzie jak najdłużej.

0

kiwior jak junior

0

@karoleq992 co ty piepszysz po co go łapie za koszulke ... kiwior taki obronca

0

szarpie go za koszulke wystarczy chyba ze wczesniej spalony

0

@VegetaPolska dlaczego muszą wygrać ?

0

@MirusAmisz jaki szef takie fullhd

0

A w pełni stadion otwarty pewnie przed wyborami.

0

Zaczynam 5 sezon Wisłą Kraków w fm26 , dostaję ofertę pracy z bayernu monachium a prezesem bayernu jest Joan Laporta wtf???? ;)

0

@piJohn na realmadryt.pl nie gadają to tam siedz jak cie to boli ;)

8

@BonusKiller przestałeś już szczekać napinaczu internetowy ? to do spania

0

@Rhaan to tak jak lewy nikogo nie kupia za te pieniadze chyba ze goscia z levante . a i tak wedlug mnie przyjdzie vlahovic bo za darmo.

0

@suszini narazie to miał jeden mecz dobry od wiosny.

0

@Derean bardziej na 9 by sie przydało bo lewy pewnie skończy i zostanie płotka ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?