Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@turhiay olmo to top fermin zagrał kilka dobrych meczy i to wszystko gdybym nie był wychowankiem t ograłby max w sewilli .
1
@Godlo kupili olmo bo był najlepszym zawodnikiem turnieju i teraz w formie jest jednym z najlepszych spo , gdyby nie olmo nie było by sukcesów z poprzedniego sezonu , fermin jesdynie z ławki był dobry , a jak grał od poczatku to byl zmieniany po przerwie raptem teraz zagrał kilka dobrych meczów a olmo to top.
0
@4Fabregas4 tak tak real odpuszał.. wygralismy lige bo przepychalismy po 1 0 jak to real ma w zwyczaju , messi w prime to byl kilka sezonow wczesniej dlatego go pozegnano, wygral MŚ ale charowała na niego cała druzyna.
0
Moze zagrac olmo czy raphina takze nie ma tragedi.
1
Gdyby torres strzeli to bylby inny mecz chelsea by sie otworzyla i pewnie bysmy wygrali wiedzialem ze to sie zemsci
1
Konde zakrecony od pocztku sezonu
1
@Virusk3 to co kolejke tak jest
2
Co oni odwalaja z tymi reklamami...
0
Kobiety sa gorsze jak diabel.
0
@Murazor kobiet malo wiesz o zyciu
0
@kinioo ale wszystko z nim wygrywają nie grał z realem i porażka gdzie kapitan był potrzebny
2
@MessiForeverTheBest nie beszczeć godła polskiego
0
Marka najlepsza czemu dalej araujo daja na lawe goscia z najwiekszym sercem ...
13
To tak rashford kane i jeszcze grimaldo , powodzenia.
0
@Kismeth za farmazony w biografi jest paragraf
0
@Patriskos i dobrze ale za urbana nie przegrywa
0
@Katalończyk 99 w Polsce
8
Co by nie mówić o Laporcie to wyciągnął klub w którym wygraliśmy wszystko oprócz ligi mistrzów z mega bajzlem zostawionym przez poprzednika poki wyniki sie bronią niech bedzie jak najdłużej.
0
kiwior jak junior
0
@karoleq992 co ty piepszysz po co go łapie za koszulke ... kiwior taki obronca
0
szarpie go za koszulke wystarczy chyba ze wczesniej spalony
0
@VegetaPolska dlaczego muszą wygrać ?
0
@MirusAmisz jaki szef takie fullhd
0
A w pełni stadion otwarty pewnie przed wyborami.
0
Zaczynam 5 sezon Wisłą Kraków w fm26 , dostaję ofertę pracy z bayernu monachium a prezesem bayernu jest Joan Laporta wtf???? ;)
0
@piJohn na realmadryt.pl nie gadają to tam siedz jak cie to boli ;)
8
@BonusKiller przestałeś już szczekać napinaczu internetowy ? to do spania
0
@Rhaan to tak jak lewy nikogo nie kupia za te pieniadze chyba ze goscia z levante . a i tak wedlug mnie przyjdzie vlahovic bo za darmo.
0
@suszini narazie to miał jeden mecz dobry od wiosny.
0
@Derean bardziej na 9 by sie przydało bo lewy pewnie skończy i zostanie płotka ..