0

Fermin może grać z Valencja co najwyzej a z druzynami z topu tylko z lawki na 20 minut...

0

@slayer nie ma yamala . raphinia przewagi nie zrobi .

1

Widać od razu kogo nie ma .. newcastle to nie valencja..

1

@slayer to nie ogladałeś poprzedniego sezonu chyba

0

ruili cos odjebie dzisc...

5

Male jest piękne !!!

1

u nas jak torresa militao sfaulowal kolo 16 sam na sam to nie dal czerwa karma..

0

@Roobo no sedzia nie wie czy dogoni czy nie , tak mysle

0

@VbamboeB To nie trzeba sie znac to widac ze mniej jest dostepny do grania jak gra , już z niego nic nie będzie , a szkoda bo zapowiadal się dobrze .

1

Nie ma paniki moze zagrac rashford , ferran na jego pozycji od biedy fermin.

0

szpakowski w formie kibice z islandi ;d

4

jedynie dobry od 60 minut od poczatku katastrofa ... szkoda..

0

@Filipem na środku pewnie najlepszy na na lewej obronie lepszy jest balde ;)

3

Za gościa co od piewrwszej minuty nie zagrał dobrego meczu to jest okazja dla nas .. po co trzymać gościa za 90 mln co potrafi wejsc i zagrac dobrze 20 min...

0

@kuz jak by nie zrobili ligi konferenji to spokój z pucharami tak lech wygra znowu bo reszta bedzie ,,zmęczona,, grac co 3 dni i dalej nic ...

0

Droga redakcjo dlaczego tu jest tak mało reklam moglibyście dać ze 4 na start co to jedna ?

0

0

Dlaczego militao zawsze ostatni wychodzi ma jakis zapis w kontrakcie czy jaki ch? Wie ktoś może?

0

Nowy thiery henry

0

@Arkon tak palenie flag nie polskich i wyjaśnianie ludzi chorych.

0

@Kinginiesta zależy skąd to wiedze czerpiesz

0

To Lewy przy rashordzie i ferranie mało co trawy powącha i dobrze bo to nie ten styl...

0

@Kinginiesta ok łykaj wszystko co Ci mówią ok ;)

0

@Arkon byly ale nie wszedzie i nie ma dowodów na wszystko nie wierz we wszystko co Ci wmawiają ..

0

@Frimpong ja wiem co zakłoca twoje uszkodzone

0

@Arkon oj dziecko nie masz jednego procenta wiedzy co Pan Braun ;)

1

@PatrychoO forzy takie o za mlodu to nfs i colin mc rrealy

0

jest cos oprócz vipleague bo przycina ? antonim strims

0

@Kinginiesta już dawno nie jest gdyby był to by był w konfederacji lub u Pana Brana

0

Gdzie taki kurs na szybko prosze o info ;):D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?