Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@eydem skyrim lepszy
0
Będzie edycją mistrzowska fify po 24 już dostępna, wie ktoś?
6
@Kapitan hawk wysłuchaj nas baarteek...
0
@tombard bo odszedł
1
@Zieliniak po za tym to jedyny ls w drużynie...
0
@dafik85 bo ludzi to nie interesuje jak nie ma wyników , u nas to samo było by gdybyśmy nie mieli takich zawodników. Hype na ręczną się skończył na skokach też pod upada.Jedynie footbal się trzyma choć wyników nie ma ale jest wiele kibiców, pasjonatów.
6
@mint to z tym że valdemar marnuje potencjał zawodników.
6
Po co de ligt , lenglet lepszy z pique po co Neymar zdrajca lepszy griezman.
0
Zagra 3 mecze i szpital..
0
No to beddzie szalał griezman dalej na ls..
0
Wie ktoś może o której będzie FIFA na ea acces?
0
Bale się za ręczną wzial teraz haha.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Po co Neymar griezman lepszy.
0
@McFly92 ale ile farta
0
http://live.harleyquinnwidget.live/freelivematch/7281102914442770.html
1
Super ! Najlepszy z możliwych ! Za fatiego messi w drugiej .
1
@Baaarca95 Przetrwanie z neesonem lub ksiega ocalenia z washingtonem postapokaliptyczne.
3
@Tomek_TF Bez litości 2 cuda wyprawiała z gwałcicielami.
0
@monsterrize Griezman nie nadaje się na LS co już udowodnił kilka razy w tym sezonie , jedynie 9 lub ps lub w 4 2 3 1 na 10 , a messi na ps , może się jeszcze nauczy grać na ls bo to dopiero pare meczy , ale bardziej już dembele lepiej pasuje na ls bo ma prawa nogę , to że kosztował 120 nie znaczy że ma grać . Możliwe że się jescze wkomponuje bo też nie chciałbym opierac siły na 16 latku czy kontuzjogennym dembele , oby , ale pierwsze mecze pokazują inaczej.
0
Może zobaczymy MSF ;)
0
Ciekawe ile Fati dostanie ovrl , jak ma tak grać to chyba 80 przynajmniej na start.
3
@szkutnik91 wg bein fati
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Fake69 no to oddychnie na ławie jak wróci Messi dembele i suarez
0
@kaziks wypozyczony
0
Trzeba było sprzedać rakieta lub Vidal. Puig może pomarzyć o ławce.
0
@arraco jest Vidal rakitic i Roberto, nie trzeba 4 pomocników środkowych na ławce.
0
@dawid230188 za sergio Ivan.
0
Lepszy griz na ps A lewonoznego jezdza bez głowy na ls.