Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Midast arthur kreatywny?Nie bardzo,większość do tyłu podań lub wszerz, już de jong gra więcej do przodu i szybciej
0
@JimMorrisonFCB zapomniałem kompletnie
0
@nokia666 patrz ile kosztowało dembele coutinho kogo sprzedalismy chociaż za pół coutinho
0
@konraden 27 to za rok czy dwa po co jeszcze brazylijczyk
0
@adukla jak nie w tym to wcale 30 latka nie bd kupowac
0
Bale się stresuje biedny.
0
@marcin000019 to ława
0
@Swiatek busquets młodszy i może się obudzi
1
@Dersu podawania do tylu
0
@Coutinho007 Wiem bo taki dobry jak ta dwójka i nikogo nie stać.
0
Gdyby nie był wychowankiem gralby co najwyżej w sredniaku la liga.
0
Roberto niby lepszy A nikt go nie chce dziwne...
14
To sprzedajcie rakitica I malcoma i 100 wpadnie .
0
@jeykey1543 drużyna go chce to widocznie wiele nie nasrał.
0
@johny11 dembele ps Messi śpo Neymar ls griz 9
0
@monsterrize we fifie
1
Dobrze że ty jesteś nieomylny jako jedyny na świecie.
0
@Al FCB to ma czy tak się cieszył po 04
6
Znając życie pojdzie za Max 30 w 30 ratach.
0
@Coutinho007 Patrz jaki Ty poziom miałeś w tamtym sezonie ;)
0
@fcb_fan10 bo to sparing
0
Messi za malcoma arthur za rakitica i once de gala.
1
@Seba_89_ grając presingiem jak za Guardioli nie było nikogo od czarnej roboty przypomnę w środku grali Xavi Iniesta busquets , man City tak samo gra czasem jeden fernandiho gra Ale też gra do przodu
0
Jeszcze miesiąc meczarni z tymi ,,newsami,,.
2
@ForcaMilosz jakoś Brazylia wygrała z nim na sp CA
0
@Pivott nie będzie później za 2 lata koniec swiata
0
@Pustelnik Mówił że woli w półfinale przegrać.
0
Idealnym następcą jego byłby de ligt mimo 19 lat już posiada wielką charyzmę . a w naszej drużynie nie ma nikogo takiego ... Nie trzeba było żałować gościowi paru mln na sezon jak gośc ma jeszcze 15lat gry na poziomie.
0
@qbarca W pomocy jest przynajmniej 5 lepszych od niego.
0
@CulesBarcelion zobaczymy czy ktoś da więcej ..