1

@Midast arthur kreatywny?Nie bardzo,większość do tyłu podań lub wszerz, już de jong gra więcej do przodu i szybciej

0

@JimMorrisonFCB zapomniałem kompletnie

0

@nokia666 patrz ile kosztowało dembele coutinho kogo sprzedalismy chociaż za pół coutinho

0

@konraden 27 to za rok czy dwa po co jeszcze brazylijczyk

0

@adukla jak nie w tym to wcale 30 latka nie bd kupowac

0

Bale się stresuje biedny.

0

@marcin000019 to ława

0

@Swiatek busquets młodszy i może się obudzi

1

@Dersu podawania do tylu

0

@Coutinho007 Wiem bo taki dobry jak ta dwójka i nikogo nie stać.

0

Gdyby nie był wychowankiem gralby co najwyżej w sredniaku la liga.

0

Roberto niby lepszy A nikt go nie chce dziwne...

14

To sprzedajcie rakitica I malcoma i 100 wpadnie .

0

@jeykey1543 drużyna go chce to widocznie wiele nie nasrał.

0

@johny11 dembele ps Messi śpo Neymar ls griz 9

0

@monsterrize we fifie

1

Dobrze że ty jesteś nieomylny jako jedyny na świecie.

0

@Al FCB to ma czy tak się cieszył po 04

6

Znając życie pojdzie za Max 30 w 30 ratach.

0

@Coutinho007 Patrz jaki Ty poziom miałeś w tamtym sezonie ;)

0

@fcb_fan10 bo to sparing

0

Messi za malcoma arthur za rakitica i once de gala.

1

@Seba_89_ grając presingiem jak za Guardioli nie było nikogo od czarnej roboty przypomnę w środku grali Xavi Iniesta busquets , man City tak samo gra czasem jeden fernandiho gra Ale też gra do przodu

0

Jeszcze miesiąc meczarni z tymi ,,newsami,,.

2

@ForcaMilosz jakoś Brazylia wygrała z nim na sp CA

0

@Pivott nie będzie później za 2 lata koniec swiata

0

@Pustelnik Mówił że woli w półfinale przegrać.

0

Idealnym następcą jego byłby de ligt mimo 19 lat już posiada wielką charyzmę . a w naszej drużynie nie ma nikogo takiego ... Nie trzeba było żałować gościowi paru mln na sezon jak gośc ma jeszcze 15lat gry na poziomie.

0

@qbarca W pomocy jest przynajmniej 5 lepszych od niego.

0

@CulesBarcelion zobaczymy czy ktoś da więcej ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?