Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepszy griz na ps A lewonoznego jezdza bez głowy na ls.
0
Z Borussia remis będzie sukcesem , z resztą wystarczy powygrywac to niech dojdzie na 100 % do siebie, będą ważniejsze mecze.
0
Dwóch brać za pincset milionów.
0
@xofcbxo bo prezydent to fiu* ?
0
A nie lepszy nasz nowy de bruyne?;)
0
@MarioVeB! Przydała by się kontynuacje Mroczny Rycerz powstaje.
0
Złotą piłkę we fifie jak pod siebie będzie grał ew football manager haha
0
@KibicBarcy84 rakitic ma grać za zasługi? Jego czas się kończy.
0
Lewe skrzydło za rok koniecznie reszta ok .
0
W lecie dołoży te 26 do 170.
0
@messi 94 taka sytuacja się raczej nie powtórzy że 3 bd kontuzjowany
6
Przestańcie pisać o neymarze bo się rzygać chce przynajmniej do stycznia dajcie św spokój..
0
@GeraltzKatalonii kto z ls
0
@wiksxd będzie lipa z ls bo jedyny prawonozny kontuzjogenny dembele
1
@Katalonbar dzięki bo mi zegar wariuje :D
0
@ArterkHD bardziej henry lub villa ps mamy duzo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NaFazieHitman ja jeszcze wierze
0
@MisterGuardiola Fifa góruje Ultimate Team dlatego tylko kupuje , Pesa ściągam z dodatkami na licencje.
0
@Lebson26 może jak icardiego ogłoszą to wtedy może już wiedzą
0
@AmigoBlancos Może Rasiak dałby się namówić wznowić kariere .
0
@Striker trzeba liczyć bo ze skrzydłowych został leo i dembele ... i grizman ale to i tak na prawym najwyzej gdzie gra messi..
0
@krooliczek napewno wiatr wiekszy by zrobił jak rafinha na skrzydle ;d
0
Kto wierzy że po ogłoszeniu Icardiego w PSG zostanie ogłoszony transfer Neya u nas zielone ;d
0
@bernardFCB oprócz griezmana to wszyscy którzy mają szybkość i drybling a co do pierwszej czesci twojej wypowiedzi napisałem że bedzie wrzucał na messiego i suareza to była ironia my nie gramy na wrzutki a na ps nie ma po prostu dla nie niego miejsca , druga sprawa to to że w juve siedzi na ławie , jak już to powinniśmy sprowadzić LS prawonożnego bo jedynym prawonożnym zawodnikiem jest dembele.
0
@messi 94 Za siedzenie notoryczne na ławce przez sezon za rok nikt za niego znowu grosza nie da , messi griz dembele suarez + fati i perez to bardzo szeroka kadra na 3 pozycje a do środka ani tyle podjazduj nie ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@bernardFCB po co jak masz lewonożnego messiego griezmana , dembele i pereza , chyba że bd grał na ls i wrzucał na suarezza albo messiego .....
2
@tomasthc z athletic pierwszy był na eleven
8
Chyba logiczne że nie jest tyle pod grą jak w atleticko grał na 10 a u nas na 9. Jeszcze musi mu ktoś dograć ... kto mu dogra rafinha ?