0

Lepszy griz na ps A lewonoznego jezdza bez głowy na ls.

0

Z Borussia remis będzie sukcesem , z resztą wystarczy powygrywac to niech dojdzie na 100 % do siebie, będą ważniejsze mecze.

0

Dwóch brać za pincset milionów.

0

@xofcbxo bo prezydent to fiu* ?

0

A nie lepszy nasz nowy de bruyne?;)

0

@MarioVeB! Przydała by się kontynuacje Mroczny Rycerz powstaje.

0

Złotą piłkę we fifie jak pod siebie będzie grał ew football manager haha

0

@KibicBarcy84 rakitic ma grać za zasługi? Jego czas się kończy.

0

Lewe skrzydło za rok koniecznie reszta ok .

0

W lecie dołoży te 26 do 170.

0

@messi 94 taka sytuacja się raczej nie powtórzy że 3 bd kontuzjowany

6

Przestańcie pisać o neymarze bo się rzygać chce przynajmniej do stycznia dajcie św spokój..

0

0

@wiksxd będzie lipa z ls bo jedyny prawonozny kontuzjogenny dembele

1

@Katalonbar dzięki bo mi zegar wariuje :D

0

@ArterkHD bardziej henry lub villa ps mamy duzo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NaFazieHitman ja jeszcze wierze

0

@MisterGuardiola Fifa góruje Ultimate Team dlatego tylko kupuje , Pesa ściągam z dodatkami na licencje.

0

@Lebson26 może jak icardiego ogłoszą to wtedy może już wiedzą

0

@AmigoBlancos Może Rasiak dałby się namówić wznowić kariere .

0

@Striker trzeba liczyć bo ze skrzydłowych został leo i dembele ... i grizman ale to i tak na prawym najwyzej gdzie gra messi..

0

@krooliczek napewno wiatr wiekszy by zrobił jak rafinha na skrzydle ;d

0

Kto wierzy że po ogłoszeniu Icardiego w PSG zostanie ogłoszony transfer Neya u nas zielone ;d

0

@bernardFCB oprócz griezmana to wszyscy którzy mają szybkość i drybling a co do pierwszej czesci twojej wypowiedzi napisałem że bedzie wrzucał na messiego i suareza to była ironia my nie gramy na wrzutki a na ps nie ma po prostu dla nie niego miejsca , druga sprawa to to że w juve siedzi na ławie , jak już to powinniśmy sprowadzić LS prawonożnego bo jedynym prawonożnym zawodnikiem jest dembele.

0

@messi 94 Za siedzenie notoryczne na ławce przez sezon za rok nikt za niego znowu grosza nie da , messi griz dembele suarez + fati i perez to bardzo szeroka kadra na 3 pozycje a do środka ani tyle podjazduj nie ma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@bernardFCB po co jak masz lewonożnego messiego griezmana , dembele i pereza , chyba że bd grał na ls i wrzucał na suarezza albo messiego .....

2

@tomasthc z athletic pierwszy był na eleven

8

Chyba logiczne że nie jest tyle pod grą jak w atleticko grał na 10 a u nas na 9. Jeszcze musi mu ktoś dograć ... kto mu dogra rafinha ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?