Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pedri 17 strat
fdj 8 w 20 minut
Chłopaki chyba grali w piłka parzy.
1
@PatrykBarca Nie może tylko na pewno bo przestął opłacać im willę w której mieszkali i im mops dom znalazł :)
2
@patrix211 Anita Werner
0
@BartqRKO Ale przed tym jeszcze wywiady żeby ludzie nie widzieli w niej szona bo ona taka nie jest.
4
@JimMorrisonFCB Gozdyra pytała jedną z ich przedstawicielek, to ta stwierdziła że to ułamek tego o co walczą, oczywiście do studia przyjechała taksówką :)
2
@ali3gator Chyba za bardzo mieszasz politykę z piłką, młodzi piłkarze dużo łatwiej trafiali do europy i było to znacznie wcześniej niż otwieranie granic, a to że na kręceniu blach można zarobić miliony utwierdza mnie w przekonaniu że takich wyjątków będą dziesiątki.
0
@ali3gator Do pewnego stopnia się zgodzę ale i tak będą przypadki że to będzie nie do ustalenia. Zresztą w tej sprawie klub niemiecki sporo kasy poświecił by jego wiek zweryfikować i i tak były problemy z papierami w Afryce.
0
@Criss18Barca Część na pewno bo wylądują tam gdzie będzie spokój.
0
@marcin62 Ja już sam nie wiem co gorsze ale chyba jednak płacenie za zdjęcia wirtualnej waginy.
0
@Marian_Pazdzioch Planuje spuścić porządny wpierdol ruskim nie wiem jak inni.
0
@takisobiektos Jesteś pewien że prezydentówna nie może?
0
@MesQueUnClub_87 " "Kreatywny specjalista do spraw ocieplania PR w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów." "
to by nawet pasowało do tych dyletantów, zatrudnić chłopa z taką dysleksją że oczy krwawią.
0
@Szklaner Lewandowski głośniejsze nazwisko i również bronią go liczby, nawet jakby brazole go pompowali to nie ma szans, a pompować będą męczennika pewnie :P
0
@Matheu12 @Ojciec5tkidzieci To się zrobiła ogromna bańka medialna i politycy zauważyłem uważają że tam się robi politykę nie wiem co będzie w przyszłości ale na szczęście teraz wciąż się mylą.
0
@Arden Nie bo był praktycznie największą gwiazdą tamtej ekipy a zawalił w najważniejszych meczach, takich liderów to nam nie potrzeba.
0
@TheNekro94 Wcześniej było że jechała po chodniku ale to może być nie sprawdzone.
3
@SelloutCrowd
Sanah to GOAT:
-jęczy jak koza.
-wszystko na jedno kopyto.
0
@betonito Ale totti też przymierzał się do zmiany klubu a wszystko zniszczył skonfliktowany z nim cassano.
0
@NeroTFP1 Ja za to bardzo go sobie cenię za wypowiedź jak przewalić 10 baniek w rok i dzięki temu zawsze drapię się po głowie jak czytam że jakiś zawodnik ustawił się na pięć pokoleń.
0
@draxidox Mnie oni poza panienką nie zaskoczy to że ona idzie pod polityczny prąd to zaskoczenie nie wiem tylko czy to nierozumienie polityki czy dziwna ideowość. A ten kalambury to akurat wymienił polityków którzy mają dość zbliżone poglądy do tej grupy :O Skoro tak pisze to musi być wyborcą biedronia prawda prawda :)
2
@zodiak_10 Żaden zespół nie powinien się tak posypać bez jednego piłkarza, to nie tylko brak Rodriego.
0
@Pedri16Future No dla młodych to świetne zbieranie doświadczeń w niezłej atmosferze.
1
@Kapitan hawk A widziałeś żeby żółwie zjadały rekiny?
0
@Lucyfffer Wylew to powidzenie głupoty, a nie mówienie że pochlastał się bo maja złą serię.
0
@Lucyfffer No zwłaszcza ostatnio trzymał klasę, chyba ze przegapiłeś?
0
@Janas11224 Ale czemu bumelanci?
0
@Rupert_Haubica Przecież nie można było utrzymać warunków, a za wielkie pieniądze to ich się nie opłacało trzymać. Cancelo to wręcz się skompromitował w Barcy w ważnych meczach. Jak ty chcialeś ich zarejestrować skoro nie mogą tego zrobić z olmo?
0
Że też akurat przy Polaku rodaku literówka :)
0
@wojopancer A ty nie stałeś po okrąglutką głowę i zgrabne łydki w kolejce?
2
@Ojciec5tkidzieci Ja jakbym miał coś anulować to z pewnością były by to sondaże, widziałem kiedyś badania że ok 10% wyborców rezygnuje z głosowania na małe partie bo nie mają szans rządzić, weźmy skrajne strony 7 a 13-17% to kolosalna różnica. A już całkowicie pomijam to że sondaż można sobie kupić i kreować siłę swoją i słabość rywali.