1

Pedri 17 strat
fdj 8 w 20 minut
Chłopaki chyba grali w piłka parzy.

1

@PatrykBarca Nie może tylko na pewno bo przestął opłacać im willę w której mieszkali i im mops dom znalazł :)

2

@patrix211 Anita Werner


0

@BartqRKO Ale przed tym jeszcze wywiady żeby ludzie nie widzieli w niej szona bo ona taka nie jest.

4

@JimMorrisonFCB Gozdyra pytała jedną z ich przedstawicielek, to ta stwierdziła że to ułamek tego o co walczą, oczywiście do studia przyjechała taksówką :)

2

@ali3gator Chyba za bardzo mieszasz politykę z piłką, młodzi piłkarze dużo łatwiej trafiali do europy i było to znacznie wcześniej niż otwieranie granic, a to że na kręceniu blach można zarobić miliony utwierdza mnie w przekonaniu że takich wyjątków będą dziesiątki.

0

@ali3gator Do pewnego stopnia się zgodzę ale i tak będą przypadki że to będzie nie do ustalenia. Zresztą w tej sprawie klub niemiecki sporo kasy poświecił by jego wiek zweryfikować i i tak były problemy z papierami w Afryce.

0

@Criss18Barca Część na pewno bo wylądują tam gdzie będzie spokój.

0

@marcin62 Ja już sam nie wiem co gorsze ale chyba jednak płacenie za zdjęcia wirtualnej waginy.

0

@Marian_Pazdzioch Planuje spuścić porządny wpierdol ruskim nie wiem jak inni.

0

@takisobiektos Jesteś pewien że prezydentówna nie może?

0

@MesQueUnClub_87 " "Kreatywny specjalista do spraw ocieplania PR w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów." "
to by nawet pasowało do tych dyletantów, zatrudnić chłopa z taką dysleksją że oczy krwawią.

0

@Szklaner Lewandowski głośniejsze nazwisko i również bronią go liczby, nawet jakby brazole go pompowali to nie ma szans, a pompować będą męczennika pewnie :P

0

@Matheu12 @Ojciec5tkidzieci To się zrobiła ogromna bańka medialna i politycy zauważyłem uważają że tam się robi politykę nie wiem co będzie w przyszłości ale na szczęście teraz wciąż się mylą.

0

@Arden Nie bo był praktycznie największą gwiazdą tamtej ekipy a zawalił w najważniejszych meczach, takich liderów to nam nie potrzeba.

0

@TheNekro94 Wcześniej było że jechała po chodniku ale to może być nie sprawdzone.

3

@SelloutCrowd
Sanah to GOAT:
-jęczy jak koza.
-wszystko na jedno kopyto.

0

@betonito Ale totti też przymierzał się do zmiany klubu a wszystko zniszczył skonfliktowany z nim cassano.

0

@NeroTFP1 Ja za to bardzo go sobie cenię za wypowiedź jak przewalić 10 baniek w rok i dzięki temu zawsze drapię się po głowie jak czytam że jakiś zawodnik ustawił się na pięć pokoleń.

0

@draxidox Mnie oni poza panienką nie zaskoczy to że ona idzie pod polityczny prąd to zaskoczenie nie wiem tylko czy to nierozumienie polityki czy dziwna ideowość. A ten kalambury to akurat wymienił polityków którzy mają dość zbliżone poglądy do tej grupy :O Skoro tak pisze to musi być wyborcą biedronia prawda prawda :)

2

@zodiak_10 Żaden zespół nie powinien się tak posypać bez jednego piłkarza, to nie tylko brak Rodriego.

0

@Pedri16Future No dla młodych to świetne zbieranie doświadczeń w niezłej atmosferze.

1

@Kapitan hawk A widziałeś żeby żółwie zjadały rekiny?

0

@Lucyfffer Wylew to powidzenie głupoty, a nie mówienie że pochlastał się bo maja złą serię.

0

@Lucyfffer No zwłaszcza ostatnio trzymał klasę, chyba ze przegapiłeś?

0

@Janas11224 Ale czemu bumelanci?

0

@Rupert_Haubica Przecież nie można było utrzymać warunków, a za wielkie pieniądze to ich się nie opłacało trzymać. Cancelo to wręcz się skompromitował w Barcy w ważnych meczach. Jak ty chcialeś ich zarejestrować skoro nie mogą tego zrobić z olmo?

0

Że też akurat przy Polaku rodaku literówka :)

0

@wojopancer A ty nie stałeś po okrąglutką głowę i zgrabne łydki w kolejce?

2

@Ojciec5tkidzieci Ja jakbym miał coś anulować to z pewnością były by to sondaże, widziałem kiedyś badania że ok 10% wyborców rezygnuje z głosowania na małe partie bo nie mają szans rządzić, weźmy skrajne strony 7 a 13-17% to kolosalna różnica. A już całkowicie pomijam to że sondaż można sobie kupić i kreować siłę swoją i słabość rywali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?