12

Chcieliście cię grać jak MC to gramy :)

0

@adamek20151 ding dong może i pamięta Romę i live ale raczej z przed telewizora jak oglądał to w Holandii.

1

Piosenka na wieczór holenderskie Ding-A-Dong rocznik 1975


Utwór z pozytywnym przekazem idealnie obrazujący przygodę cherubinka z FC Barceloną.

0

@tbas Niesamowite to jest jak się odpalasz zależnie od sytuacji, kilka komentarzy i już wiadomo do kogo masz uprzedzenia a kogo oglądasz przez różowe okulary....

0

@Alan_fcbfan Niemiec na bramce....

0

@RobsonPL Nie no przez większość jego kariery w Barcelone to miał potężne wsparcie.

0

@ViscaelBarca2007 Regularność >>>subiektywny prime

0

@tbas W idealnej sytuacji klub kupuje LO i balde albo się rozwija albo zostaje rezerwowym, potencjał jest ogromny więc było by szkoda.

0

@esem91 Chyba nikt nie podniesie ręki na seniora z RM....

0

@michal26 No wyjeżdżanie w rodzinę zawsze słabe, ale chyba nikt nie wątpi w to że smoleńsk to był nowy mit założycielski pis a te prowokacje to efekt zaogniania tego konfliktu.
Kto sieje wiatr ten zbiera burzę...

0

@michal26 No ja tak nie mówiłem ale fanem zostałem, i uważam że on powinien zostać, byłby idealnym rezerwowym, tym bardziej że ta pralnia z brazylii i przywrócenie do klubu andre currego to jawny sabotaż.

0

@Bajson To samo pomyślałem, wiadomo że trener chce odzyskać każdego w kadrze ale to niemożliwe.

0

@Pedri16Future A ja mam zgoła odmienne zdanie, to gość który właśnie nie miał statów ale zapieprzał na drużynę.

0

@Szklaner A ja najmilej wspominam klejnot snów .

0

@Kinginiesta No właśnie walczył by, nigdy by jej nie wygrał przy Messim.

1

@BezglutenowyPedri To słabą masz pamięć nawet to udokumentowane jest w postaci okładek.

0

@NeroTFP1 Ja u nikogo nie jadam ;)

0

@Rhaan Czemu naleśnik?

1

@kuz Ale o którym piszesz :) :)

0

@Lordzi Ogólnie to to może być dość ciekawe bo ten przepis z najlepszym składem plus lekceważenie i brak wakacji to piękna mieszanka wybuchowa.

0

@kejdzi Fifka zarobi, co do europejskich klubów to same pieniądze już są tylko dobre, a brak odpoczynku może odbić się potwornie.

0

@ShawnC I tam też forsują granice no nie, no nie....

@Rastafarnianin ja bym jeszcze dodał elity w złocie i szaraczki jedzące gruz.

0

@Foton A o skandalu z naszą polską firmą słyszałeś nazywa się Newag

1

@KamQiX Zerknij sobie na yt jest sporo analiz tego co sie tam odwala, niestety chciałem rzucić linkiem bo kiedyś oglądałem świetny materiał o tym ale nie moge znaleźć.

0

@zodiak_10 Tu akurat przestrzeliłeś, bo on takich wyników widział sporo pierwszy w 1929, uważasz że jakiś gołowąs stawiał by wyżej Bobiego nad Bestem.

1

@Szczepanbog1 porównał bym to z legendatnym "Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy!" Jeśli sędziowie mogą sobie wybrać klatkę to jeśli maja złe zamiary to wybirą taka jaka im pasuje, jak potrzebują zobaczyć metrową stopę to ja zobaczą.

3

Cytując klasyka po co ci sedziowie dają te karne Realowi i robią im nadzieję jak Mbappe marnuje.

0

@vangoor Szwecja to tylko katalizator on od jakiegoś czasu był w słabiutkiej formie.

0

@D10SLEO Cytując klasyka: Czy wiesz czy arda chce strzelać i asystować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?