1

@DragonxNF Jakby na murawę wchodził 150 letni zawodnik Barcy też była by wrzawa a tu tylko mała rocznica klubu.

1

@zodiak_10 Uważa tak bo z faktami się nie dyskutuje.

0

@tomek8756 Znaczy jak jesteś jedynym ocalałym ze spalonego sierocińca to możesz uciec, gorzej jak masz rodzinę i znajomych.

0

@foczkyyyhg musi być po polsku?

0

@Marian_Pazdzioch Nie no tak tego nie można przenosić, bo to nie sztuka wbić się na wysoki poziom, sztuką to jest jego utrzymanie.

0

@sergio5 Czyli jednak nie był niemy i cztery razy przemówił....

0

@Czajka90 Jak zawsze życiówka bramkarza przeciw Barcy :(

0

@Herato Jak nie wiesz o co chodzi to wiadomo o co chodzi.

0

@HypeR Szkoda że tak często wybierają kolegów.....

0

@Batys A to jak podpisywał to nie rozmawiał z Flickiem bo tak to brzmi.

1

@Toretto No jak dla mnie znamienne jest to że przywołujesz jedno spotkanie, tak to właśnie jest z tym wielkim holenderskim talentem 2-3 fajne spotkania i znów bylejakość i pozorowanie.

Tak było po kwadransie z RM znów takie jak twoje głosy się pojawiły ale w dwóch kolejnych meczach to was nie było, gość kosztował fortunę zarabia wielkie pieniądze jest tu 6 lat a wy się jaracie jak zagra raz na 10 spotkań fajny mecz.
No pewnie że jest bezpieczniejsza opcją niż fermin czy torre no pewnie że na papierze jest lepszy, ale ja się znudziłem bujać z nim kolejny rok i zadowalać się czterema spotkaniami w sezonie, chłop ma na rozkładzie wszystkie kompromitujące euro przekopy Barcy w ostatnich latach jest spalony , kiedy on wziął drużynę na plery i wygrał mecz. Kiedy on zagrał 10 spotkań na wysokim poziomie pod rząd.chyba w Ajaxie.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Gościu ale ty masz parcie na szkło, co komentarz to głupszy.

A ty to pewnie model że ci się wygląd sportsmenki nie podoba :O

0

@BorzyKrzys @Marian_Pazdzioch A mnie nie szkoda dorobił się na złodziejstwie które firmuje kulesza.

0

@Ojciec5tkidzieci Ale właśnie kościół to zmarnował a mogli być realnym bastionem chrześcijaństwa, i tak mają szczęście bo uważają o co się dzieje za terapię szokową a w irlandii i Hiszpanii krajach bardzo religijnych religijność zmiotło w jednym pokoleniu. Ciekawe co zrobią młodzi kapłani bo stare pokolenie idzie w ekstremizm i pod prąd w KK i chyba to nie jest droga ku zwycięstwu.

0

@Seledynowy Otóż żadnego zdziwienia nie ma, ba niektórzy tylko czekali by wykpić szwagrów że znów pala w piecu kasą.

1

@DJ6 A przyśpieszenie transferu Roque i wskrzeszenie Andre currego którego wreszcie przepędzono to już K.O.

0

@NeroTFP1 Gorzej, bo oni o tym wiedzieli a i tak kupili.

1

@Eklerek Gorzej, oni też tym wiedzieli a i tak go kupili.

0

@Toretto A nie dwadzieścia? O ile jeszcze co do olmo mogę się zgodzić to herubinek tylko na papierze.

2

Ja osobiście nie pamiętam głosów podważających jego klasę piłkarską(no chyba ze ktoś go uważa za cracka) za to mnóstwo głosów wypominających to ze co chwila się leczy.
Ciężko budować na takim graczu zespół.

Jak zawsze, lepiej mieć zdrowego wyrobnika niż w szpitalu magika.

0

@BORO_12 he he a pamiętasz jak było z Ferranem jak tu wszyscy po nim jechali że nie ma szans by Fati był gorszy bo nie można być gorszym no i co się okazało....

1

@Ojciec5tkidzieci w tym wszystkim to najbardziej mnie zaskoczyło "w oparciu o literaturę" właściwie to nie wiem jak to rozumieć....

0

@Eto'o9 R10 Wedle whoscored w tym sezonie nie mieli takich ciężarów, a co do poprzedniego to dałem sobie spokój przy 29 kolejce patrząc od ostatniej szkoda mi nerwów :)

0

@FcPortoFan1999 @mekston wiedzę że post @Botanik już potwornie nieaktualny z liczbami :P

0

@sidi12843 To fajnie ale co zrobisz jak Lapcio znów ich wygoni ze stadionu?

0

@lioney10 No pozwala ale od stycznia, i jeszcze trzeba czasu na wejście do ligi/drużyny. A w miesiąc można przegrać ligę więc nie kupuję tego co piszesz.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Przecież on odchodził z Barcy skonfliktowany z zarządem a głównie z prezydentem wiec nie wiem co to za wymysły z porównywaniem tego do City gdzie wszyscy tam graja do jednej bramki.

1

@lioney10 Czyli wypada Valverde albo Rudiger a i tak będzie lepiej , tak ?

1

@tbas Nie w Barcelonie nigdy LM nie wygraliśmy grając średnio. Zawsze to były wybitne sezony gdzie mieli pełne majty jak wychodzili na Barcę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?