Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcanajlepszyteam Dlatego że straszą odkąd pamiętam tak z 28 lat wojskowi uwielbiają straszyć bo łatwiej przekonać do wielkich zakupów, a z wojną to bym się nie porywał bo ja akurat widziałem sporo głosów ze to była ostatnia szansa Rosji na wojnę. Im naprawdę tyka bomba nad głowami to nie tylko europa zachodnia ma problemy.
0
@Cvzx Podobno to jest plaga również w hotelach na całym świecie.
1
@Inmessionate10 Przecież na transfemakt nie masz listy przechodzonych operacji.
0
@pt9 Zgoda też piłem w jako nastolatek ale jednak trzeba było się czaić, z tym wynalazkiem możesz nawet na sali lekcyjnej sączyć jak jest wystarczająco duża, już nie mówiac o ulicach parkach i wszystko w biały dzień na oczach ludzi nawet mundurowych. To samo w pracy.
0
@LeoMessiiBarcaPepa No i najlepszy od prawie dwóch dekad trener zaliczył 6 mistrzostw i w tym czasie 1 LM wiec co jest bardziej prawdopodobne to że nabije drugie tyle lig czy że wygra trzy LM pod rząd.
1
@J4no Czyli mam szukać cmentarza komunalnego i księdza który zrobi mi łaskę za kase by pochować praktykujących katolików bo tak się to skończy, to lepiej mieć w g apostazję ale pochowanych rodziców jak sobie tego życzą.
0
@paweldunajecfcb Ja osobiście już nie piję od lat ale widzę sporo problemów, to takie maskowienie picia i jednocześnie w tym ukryta możliwość ukrywania się z piciem, sam projekt łudząco podobny do soczków dla dzieci też pozwala ukrywać się z piciem nastolatkom.
0
@Inmessionate10 Miał cztery razy, miesiąc temu sprawdzałem akurat wszystkie artykuły odnośnie jego kontuzji, co najzabawniejsze 3 była dlatego że za szybko wrócił mimo iż po drugiej były kategoryczne zapewnienia że nikt nic nie przyśpieszy.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Co ha ha a to kończy karierę albo ma 90 lat?
2
@Radioactive9705 Może nie 30 ale wciąż gram w Baldursy która mają już podad ćwierćwiecze.
5
@J4no No dokonam tej apostazji i kto pochowa mi rodziców bo na pewno nie mój proboszcz.
1
@ACMaldini3 Tak mnie to zastanawia poważnie jak tu niektórzy obserwowali legendę Barcelony Xaviego, który zawsze słynął z takich gadek a teraz nagle zdziwienie i oburzenie, albo ludzie nie czytali jego wyiwdów i pomeczowych wypowiedzi albo maja coś z pamięcią. Ten ogrodnik nie wziął się z nikąd.
0
@kamapl85 Też mieli wycięte łakotki w wieku 17 lat?
0
@Inmessionate10 Podasz jeden przykład gościa co wrócił do poważnej piłki po czterokrotnym grzebaniu w kolenie i wycięciu łąkotki w przeciągu ilu półtora roku.
0
@LeoMessiiBarcaPepa No i Pep na luzie ma już praktycznie połowę w PL a miał potworne problemy by zaliczyć 1/3 w LM
No masz rację nic szczególnego trochę farta i wałków a jednak nikt przed realem nawet nie obronił LM a co tu piasać o wygraniu trzech pod rząd.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nie no dużo łatwiej uzbierać 13 mistrzostw niż wbić trzy LM pod rząd. Koronnym przykładem jest właśnie Pep.
0
Oho kolejni na liście niczym death note kontuzji.
0
@ShawnC Ale trzeba mu przyznać że ma szczęście ze jak się zjawia to akurat się respią :)
Co do jego wkładu w rozwoj kolejnych pokoleń to raczej jest znikome.
0
@Arden No kupowanie nawet najlepszego LS nie ma sensu jeśli w składzie masz tego drugiego na liście, to przypomina mi kupowanie przez Barcę 10 mając Messiego w składzie.
0
@Pedri16Future No nos też prawdopodobnie robiony, co do eksponowania piersi nie uznał bym tego jako eksponowanie, a zarzutu co do farbowania włosów nie rozumiem.
1
@Pawlak1992 Ann Willson, Stevie Nicks. I przedwcześnie zmarła Tammi Terrell
Z Polskich Beata Kozidrak i Katarzyna Kowalska.
2
@wojopancer No nie wiem, ja ich tam nie obserwuje ale jak młody nie chowa sie za rasizmem to nie przebije winicjusza juniora nigdy.
0
@Borneo Nie wiedziałem że piłkarzom nie wolno w Barcelonie dośrodkowywać bo to właśnie robił Balde.
0
@Borneo No właśnie musieli :) A Balde nie strzelał więc na siłę próbujesz tu coś wyczarować.
0
@Borneo Sprawdziłem żadna baza statystyk na czele z UEFA nie zauważyła tej "asysty" jak najszybciej napisz do nich list może przejrzą na oczy....
0
@Borneo Co zaliczył?
0
@kaamil1910 No masz rację, ale pominąłeś dwa kluczowe powody, raz że traktowano go jako PS gdzie jest Yamal, dwa mówiło się o określonej sumie wiekszej niz ta za jaką go pozyskano.
1
@GeneralXavi No ale jak miałes MSN to w pomocy właśnie zapieprzał Rakitić, on przyjął całkiem inną rolę niż we wcześniejszych klubach.
0
@Cvzx To trochę dawno, ciekawe czy pamięta.
1
@Faro Raphinha sprintem wraca do obrony w siedemdziesiątej minucie a fati mając pieć minut gry pozoruje powrót.
Cały czas bierzesz skoro się żalisz.
To o ile sie doczekamy i nie z jakimiś trzecioligowcami to zobaczymy co naskrobiesz.