0

@Herato Jeśli rzeczywiście XA chciałby CR a ten bardzo chciało wrócić do europy to może o ile jego kontrakt mu na to pozwala, dużo realniejsze by było jakby leverkusen wygrało LE.

0

@tbas A to trenowanie w 3 i 4 lidze się nie liczy jako praca tylko hobby?

0

@Szklaner Mnie to śmieszy strasznie jak takie bzdury tu czytam tak jak by w Polsce nie było patusów co napadali na ludzi, ba oni nawet gorsi bo napadali na swoich ubogaceni to po prostu ich tam podbijają :)

0

@Arden Trochę trudno mi uwierzyć że miał w pokoju plakaty R9 i Rivaldo, chyba że odziedziczył pokój po ojcu. O romario to nic nie napiszę.

0

@Barca2022 No nie wiem czy to gorsze niż to jak potraktowali Puyola i Xaviego, Abidal i Messi to już trochę inny kaliber i inne sytuacje ale postępowanie podobne, w dalszej kolejności Koeman i Zubi.

0

@Archie Serio myślisz że dziennikarze mają lepsze wtyki w klubie niż jedna z największych legend klubu, która spędziła nim ponad 20 lat :)

2

@wojopancer BłądXD błąd to błąd ani sobie walnęli kompromitację kolejną już, wielcy cule ta ich miłość to destrukcyjna jest.

1

A to podobno RM nie szanuje legend, u nas za to prezydenci to mistrzowie wycierania sobie mord legendami i wykorzystywania ich.

0

@MesQueUnClub_87 W innych plotkach było że Xavi unika Lapcia :)

0

Cóż Ọrdnung wielu osobom w klubie się przyda, no i jest wreszcie nadzieja że sztaby które mają wpływ na zdrowie zawodników będą wymienione, to warte więcej niż transfer za 100 baniek :)

1

@Objectivo No rzadko się zdarza by z obecnych nie dało się nikogo wcisnąć do tych starych a tu tak jest.

0

Lookman, man look at me.....

1

@kuz Jak nikt w bunde tego nie ma to rekord lepszy bo zawsze będą pierwsi.

0

@FcPortoFan1999 W Niemczech masz inne podejście do życia i innych kompanów, z opalonymi Niemcami raczej by nie potańczyła a prawdziwi niemcy to trochę mniej przystojni i temperamentni od hiszpanów :P

0

@Kgorecki2500 Może i kozak ale ja od gości co robią interesy z pedofilami trzymam się z daleka i radzę innym robić to samo....

2

@FcPortoFan1999 @FCB_dimiC Jak to ktoś trafnie ocenił ania chce być bardziej hiszpańska niż hiszpanki.

0

@LukaszFan Kiedy on miał dziecięcą twarz, 30 lat temu :)

1

@Bernard777 A Austriackim dziadom się upiekło.

0

@Emhyr No to dla mnie zero zaskoczenia, spodziewałem się tego że jeśli bedzie rozstanie to xavi odejdzie z kwitkiem ale jego sztab już nie, i w sumie jak najbardziej mają do tego prawo ktoś z nimi kontrakty podpisywał i zgadzał się na ten rodzinny skład.

1

@Popitek12 Rivaldo.

0

Psy szczekają, karawan jedzie dalej....

5

@MichuZ44 Barca bez Messiego i połyka i wypluwa a jest jeszcze Argentyńczyk.

0

@Tasde Ale czemu wzywali pogotowie jak w sejmie mają swoją karetkę i ratowników?

0

@JordiAlbion Tak nie złośliwie bo tego nie obserwuję, sam wszedł czy go wnieśli bo np tego 80-latka z Japonii to wtaszczyli za kasę na szczyt.

2

@daniel32778 Jak to nie jego wina XD zgwałciła go czy co?

Nic dziwnego że do grupy w której atmosfera jest ważna nie bierze się takiego zgniłego jaja.

0

@kaamil1910 Chłopie ja mam dość bajeczek o potencjale, mnie G obchodzi że przyklejono pedriemu łatkę mega talentu i te pierdoły o byciu lepszym od Xaviego i iniesty w ich wieku. Ja oceniam tu i teraz gość stoi w miejscu ba jest gorszy niż przed maratonem u lucho.

Oglądam mecze i to jest truchło a nie piłkarz obecnie, żeby być top pomocnikiem to trzeba być w formie dłużej niż miesiąc w sezonie, tak w ramach przypomnienia.
Ten top pomocnik to taki co umie też zdominować nie tylko getafe i rayo, zresztą dobrali się z tym tragicznym de jongiem jak w korcu maku. Kogo oni zdominowali z silniejszych ekip w tym sezonie w pomocy? Przyszedł emeryt gundo i wysłał ich szybciutko do kąta.

0

@Sparrow101 Tak co umie sobie ogarnąć kontrakt który ostudzi laportę :)

2

Ferran to naprawdę coś nie tak z głową jak nie zapaść to nieuzasadniona pewność siebie dryfująca ku arogancji, niech lepiej siedzi cicho i zapieprza na treningach bo odejść pewnie i tak nie zamierza.

0

@kanver_ To mało zwłaszcza że fdj i Pedri to liczbowi impotenci. Na wrzesień potrzeba LS z 20 golami.

0

@TonyXin @Kubsoleon o nie znów mityczny potencjał :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?