Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas Ależ żeś się na tych młodych zawziął, już któryś raz o tym piszesz, coś cię strasznie musi boleć.
0
No to jest właśnie to ujęcie futbolu przez cyferki.
0
@Kgorecki2500 Dla mnie głupi cytat, nie zawsze walczysz za swoją ojczyznę, tak walczą Ukraińcy bo walczą o przetrwanie, ruscy wcale nie walczą za swoją ojczyznę walczą za konkretne wizje swoich przywódców i ich wizje interesu swoje albo państwa.
2
Real Madryt lubi to :) To nie var jest problemem tylko ludzie którzy przy nim majstrują.
O ile challenge to fajny pomysł to nie będzie to bat na przekręty.
0
@barejant " Dla Barcy byłoby lepiej, gdyby miał 7 asyst i żadnego gola" zaśmiałem sie mocno, my jesteśmy zakładnikami skuteczności RL, Fermin to skarb bo jak powietrza potrzebujemy zawodnika który dołoży 20 goli na sezon tylko na LS.
0
@ngif A tak druga kadencja myślałem o nim ale o dziwo to bardziej o pierwszym podejściu.
0
@AFAI zaliczył dwie legendarne wpadki które zapiszą sie w historii tego klubu, no ale najważniejszy ten inter.
0
@PatrykBarca No i trochę taką drużynę też zostawia bo na pewno mentalu czy woli walki oni nie mają, gorzej bo ta drużyna ma dużo większe nazwiska.
A bagno wizerunkowe instytucjonalne i finansowe jest dalej.
0
@doc Trener z topu? Barca to raczej gustuje w trenerach na dorobku, topowi zdarzali się rzadko w tym tysiącleciu takich nie było.
0
@esem91 No to wariatkowo to dobry kurs :)
1
@bari_94 Samograj, brak długów, brak wyzwań. Bardziej dobitnie nie mogłeś udowodnić że nie wiesz nic o sytuacji klubu na początku tego tysiąclecia.
4
Prawda was wyzwoli:
Ronald Koeman i Xavi: w klubie jest bieda i cyrk.
Laporta ✔
0
@ArcziArtt Grali razem więc też mogą być funflami :)
0
@Zoker Ale wyniki są tylko jednym z czynników, jeśli by były kluczowe to Xaviego by już tu nie było, widać albo rozminołes się albo już nie pamiętasz pierwszej kadencji Laporty.
1
Bojan na trenera taki mental im zaszczepi że co rok tryplety i tak bierze z klubu kasę, lubi rodzinną atmosferę więc nie ma żadnych minusów.
0
@maroon Przecież wcale nie musiał by grać dzieciakami gdyby miał poważny sztab od przygotowania fizycznego i medyczny.
0
@Rl9k1nG Ten deco i bojan straszą najbardziej.
0
@FabianekMrozek Miguel Ángel Alonso każe młodemu do barcy i ten ma g do gadania :)
0
@Zoker Nie nie chodzi o wyniki chodzi o odbiór Xaviego i jaką jest dla Laporty tarczą, a jest kiepską.
7
Czyli to samo co zwykle, mecz do zapomnienia i najważniejsze trzy punkty, a później się dziwić że siadają przy 1:0 i próbują to doczołgać do końca.
0
@Gekon Raczej tak długo jak Xavi mógł być tarczą tak był trenerem.
1
@szkudi7 @norbi77 Obaj byli sprzedawani., Fort dostał artykuł gdzie klub miał go niby olać i było by go sprzedać, a Yamal miał lecieć bo to czysty zysk i fati bla bla bla.
1
@abram3k No mnie wstyd że kibicujesz Barcy po twoich komentarzach.
2
Ależ ta almeria musi być potężna że wchodzi w obronę zawsze świetnej Barcy jak w masełko.
2
@Emhyr Ale najlepszy to chodzi o skuteczność tak? Trochę dziwne że nikt nie daje iniesty Iniesty
1
@4drian0 Powinni być bardziej postępowi a on mieć dwóch partnerów.
5
@zadafcb No chyba lepiej tak niż to co wróżyli pisowcy i ich zakon czyli otwarte granice.
1
@Tarins Tylko minimalnymi środkami, czyli za free wypożyczenie z podziałem pensji.
0
@HighestInTheRoom No fajne kryterium wedle niego wedle yt despacito czy jak mu tam jest lepsze niż łącznie bohemian rapsody Stairway To Heaven i Brothers in Arms "ta trójka to zazwyczaj top 3 różnych plebiscytów" tak z 30 razy :)
0
@FCB24 No naszą super obronę to szybciutko zweryfikowała europa.