Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@FutureFCBarcelona Jak by były prawdziwe to nawet bohaterem.
0
@Tabaluga37 Z tego co widziałem kiedyś to na akademi wojennej macierewicza też sporo pisiorów robiło dyplomy :)
0
@Dany9555 Aż sobie to zapiszę, za ile się widzimy gdy będzie jadł przy tym samym stole co Pep i Jurgen?
0
@TR3YWAY Ale on na luzie już ich przebił wkałdem w wyniki :)
1
@Dari0G A jak ktoś zażyczył by tytułować go cezarem to wysłali by go do wariatkowa :)
1
@FutureFCBarcelona Wprowadźmy zakaz sondaży i polityka uzdrowi się po dekadzie.
3
@shahman Ale będą dymy Mbappe vs winicjusz...
1
@messi564 Czemu simmonsa żal? Miał podobne odchyły ba gorsze bo już w LM były z nim problemy.
1
@FutureFCBarcelona Ale pół tego filmiku to ćpuny czyli mega uproszczenie, jakby ci 60 lat temu też mieli do tego dostęp do nie okazało by się że na narkotyk są odporni.
2
@Aragorn33 Dlatego że to on trzyma ręke na sakiewce, zresztą czy oni sami wiedzą kto ma ten projekt dalej prowadzić, bo ja tam widzę kilku liderów jden słabszy od drugiego. No i dawne sondaże o przyszłości pis bez kaczyńskiego też mogą budzić u nich strach.
@osa91 kurde szybszy.
2
@ObiwanKenobi Jak urwało ci rękę to niby żyjesz ale ktoś na froncie zastąpić się powinien, więc same zgony nie są do końca miarodajne.
0
@michal26 No ale dałeś przykład zaiste jesteś konfederatą na papierze możliwy w realu już nie.
0
@P33ck Ale co ty o tym Pazurze teraz wymyśliłeś?
0
@FutureFCBarcelona To nie jest prawda, czas płynie i za dwa pokolenia ta sprawa będzie miała już inny wydźwięk.
1
@Kgorecki2500 Gwarantuje ci że wolałbyś wyłapać pare piąch niż pięć lat tułać się po sądach komisjach komendach tłumacząc się po cholerę tą broń wyciągałeś.
1
@Arden Rivaldo strzelił ich od groma ale ulubiony bo z ogromnym ładunkiem to ten z legendarnego meczu z Valencią gdzie walnął najpiękniejszego hat-tricka w historii piłki.
0
@Kgorecki2500 W sumie to nie pamiętam chyba mało mnie to ruszało.
1
@Arden On już obecnei ma chyba najlepsze wyprowadzenie piłki z wszystkich ŚO w Barcy :)
0
@tbas Albo dowody :P
0
@SkilledHydra16 Gundogan takim jest, fdj takim miał być i wciąż czekamy a Pedri to zobaczymy.
1
@michal26 No Cancelo takim jest a potrzebujemy 2 świetnych i dwóch dobrych, Problem z Cancelo to taki że nie jest nasz i miał mecze gdzie grał jak junior.
1
@Arden LB to nie real tylko La Bamba :) tu wszędzie widzi sie nowego Xaviego Iniestę Pique Albe, ja nie twierdze że nie mają potencjału stwierdzam tylko fakt że talent to nie poziom.
0
@michal26 Jak najbardziej kadra też jest słaba, bez klasowego DP nie da się grać tak jak aspirujemy, bez klasowych bocznych obrońców nie da się grać jak marzymy, bez klasowych skrzydłowych nie da sie grać w 433.
Jest sporo do poprawy, ba kupowanie do Barcy w kryzysie finansowym niedryblującego PS pochchodzi pod sabotaż.
Zerkął bym też na ogólny poziom techniczny, na pomocników, na wyprowadzanie piłki przez ŚO.
LB odjeżdża przy tej kadrze, potencjał to nie poziom drużyny, jakby tak było to gwiazd jak mbappe było by po kilka w silnych zespołach.
0
@arasz1819 Tyle że ja fdj nie krytykuję bo coś wypłynelo, gość nie dojeżdża nie od wczoraj, tygodnia czy miesiąca, cytując ciebie ile jeszcze będziemy czekać jak odpali.....
0
@arasz1819 Frankie to ma ciągle wzloty(najkrótsze) i upadki albo przeciętność, kiedy on zagrał równy sezon na wysokim poziomie? Bo nie w Barcy.
1
@Arden Czy ja wiem czy wszystko, nie był wybitnym dryblerem, nie miał jakiś super dośrodkowań, wybitnie mu szło strzelanie bo praktycznie co kopnął to wpadało do tego niezłe timingi i świetna decyzyjność tylko bądźmy uczciwi to był krótki okres czasu, jak dla mnie za mało by wróżyć mu wielką karierę bo nie bawię się że wszystko poprawi, jak ktoś ogląda piłkę to wie że mega talentów było więcej niż mega piłkarzy, kilkukrotnie więcej.
0
@FcPortoFan1999 No mogą być wspaniałe bo traci władzę a nie oddaje kluczy do skarbca i tam będą się nawarstwiać problemy. Z drugiej strony ja uważam że bez niego ta sitwa nie wytrzyma ze sobą nawet pół roku.
0
@JoeBlack Zapominasz o rotacyjnej partii to takie same szkodniki.
0
@Emhyr To już wyjaśniam wszyscy co wiedzieli to robili wszystko co mogli by to omijać oni jej ten szpital zasugerowali bo miał wolne terminy :)
0
@barteq A wybacz który z naszych obrońców gra realnie piłką? Ja wiem tylko o dwóch Nieźle kopie ten co teraz biega jako DP a drugi ma 17 lat reszta jest średnia w tym aspekcie delikatnie mówiąc.