Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 No Cancelo takim jest a potrzebujemy 2 świetnych i dwóch dobrych, Problem z Cancelo to taki że nie jest nasz i miał mecze gdzie grał jak junior.
1
@Arden LB to nie real tylko La Bamba :) tu wszędzie widzi sie nowego Xaviego Iniestę Pique Albe, ja nie twierdze że nie mają potencjału stwierdzam tylko fakt że talent to nie poziom.
0
@michal26 Jak najbardziej kadra też jest słaba, bez klasowego DP nie da się grać tak jak aspirujemy, bez klasowych bocznych obrońców nie da się grać jak marzymy, bez klasowych skrzydłowych nie da sie grać w 433.
Jest sporo do poprawy, ba kupowanie do Barcy w kryzysie finansowym niedryblującego PS pochchodzi pod sabotaż.
Zerkął bym też na ogólny poziom techniczny, na pomocników, na wyprowadzanie piłki przez ŚO.
LB odjeżdża przy tej kadrze, potencjał to nie poziom drużyny, jakby tak było to gwiazd jak mbappe było by po kilka w silnych zespołach.
0
@arasz1819 Tyle że ja fdj nie krytykuję bo coś wypłynelo, gość nie dojeżdża nie od wczoraj, tygodnia czy miesiąca, cytując ciebie ile jeszcze będziemy czekać jak odpali.....
0
@arasz1819 Frankie to ma ciągle wzloty(najkrótsze) i upadki albo przeciętność, kiedy on zagrał równy sezon na wysokim poziomie? Bo nie w Barcy.
1
@Arden Czy ja wiem czy wszystko, nie był wybitnym dryblerem, nie miał jakiś super dośrodkowań, wybitnie mu szło strzelanie bo praktycznie co kopnął to wpadało do tego niezłe timingi i świetna decyzyjność tylko bądźmy uczciwi to był krótki okres czasu, jak dla mnie za mało by wróżyć mu wielką karierę bo nie bawię się że wszystko poprawi, jak ktoś ogląda piłkę to wie że mega talentów było więcej niż mega piłkarzy, kilkukrotnie więcej.
0
@FcPortoFan1999 No mogą być wspaniałe bo traci władzę a nie oddaje kluczy do skarbca i tam będą się nawarstwiać problemy. Z drugiej strony ja uważam że bez niego ta sitwa nie wytrzyma ze sobą nawet pół roku.
0
@JoeBlack Zapominasz o rotacyjnej partii to takie same szkodniki.
0
@Emhyr To już wyjaśniam wszyscy co wiedzieli to robili wszystko co mogli by to omijać oni jej ten szpital zasugerowali bo miał wolne terminy :)
0
@barteq A wybacz który z naszych obrońców gra realnie piłką? Ja wiem tylko o dwóch Nieźle kopie ten co teraz biega jako DP a drugi ma 17 lat reszta jest średnia w tym aspekcie delikatnie mówiąc.
0
@Klejnot_Nilu Akurat mnie by to nie zdziwiło, i tak kopacze wyglądają dużo lepiej na tle sportowców w USA tam współczynnik bankructw pięc lat po zakończeniu karier to kosmos,kilka lat temu to było 80% prawie klepie biedę po takim czasie i co nawet ciekawsze w nie jest to tylko domena czarnoskórych bo podobnie jest w nhl
0
@ObiwanKenobi A dziękuję.
0
@ObiwanKenobi kto to jest?
0
@Herato Nie słyszałem by Cafu kogoś zgwałcił.
1
@KrychaFCB Akurat to sami rolnicy muszą tego pilnować bo słuszny protest będzie długoterminowo miał problemy, trzeba pamiętać że do wielu takich dużych zrywów przyklejają się różne nieciekawe typki zaczynając od polityków :), zawsze jest pokusa że można ich wykorzystać ale jest też ryzyko że to oni wykorzystają ciebie a co gorsza mogą ośmieszyć to o co walczysz.
0
@NeroTFP1 Autor twita może mieć rację że alves tak myślał :)
0
@Beztroskii Kij z jakimiś wirtzami i mausiałami, tu pisali że będzie lepszy od Xaviego i Iniesty bo wedle nich w jego wieku oni byli gorsi :) W Barcelonie to powinni sobie odpuścić trochę to pompowanie.
1
@Arden Ponad stan może w 99 z chelsea, a pokonanie zdecydowanego faworyta nigdy w historii LM.
0
@Losiex No młody musi nad tym popracować.
2
@michal199500hehe No właśnie dlatego że Napoli było tak słabe to wszyscy oczekiwali że wygramy bo tylko frajerzy nie wykorzystują takich szanas.
0
@Azi A jednak nie, a szkoda.
3
Ciekawe czy Roque zadebiutuje dziś w LM.
0
@Benz Tak sobie, wrzutki słabe, straty.
0
Czuje trochę wibe że zagramy dobrze ale bez goli a napoli walnie jakiegoś farfoclaka.
0
@jakub1906 Mou i jemu podobni to przeżytek nic dziwnego że utyskują nad innym materiałem ludzkim.
0
@Alex1995 Nie, szkolenie wojskowe obowiązkowe a jak długie to dyskusyjna sprawa jak dla mnie około 2 miechów.
0
@vangoor Nie no nie pisz że Niemcy nie uronią łezki za polski montownie....
0
@Mow_mi_Douglas Skąd ona wzięła liczbę 800 czy to rzeczywiście niejedzący mięsa hindusi, ale skąd wie że to właśnie oni zarządzają misją kosmiczną, tyle w tym zdaniu niewiadomych i niedomówień.
0
@fenix1983 A jakie ma koszty, bo mając 500 h i nie "zarabiając" miliona to powinna się przebranżowić.
0
@Peciak A to pierwszy raz jak do dużych protestów podpinają się nieciekawi ludzie? Im dłużej ten protest trwa tym więcej tam nieciekawych kwiatków ba wręcz to nie rolnicy przywożą obornik, sam tam dojeżdża i się promuje.