Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos No w rozegraniu czytaniu gry technice jeszcze mu sporo brakuje do przerastania chyba mu braknie kariery.
0
@Tasde Ale oni są niepodrabialni tak jechali po tych eurokratach 8 lat a teraz jakieś petycje tam zgłaszają.
0
@wojopancer Nic nie będzie bo chiny nie pozwolą na to rosji, a ta bez nich to moze sobie co najwyżej pogrozić.
0
@Kgorecki2500 Niech sie dogadają braun traci immunitet, wylatuje na jego miejsce wchodzi ktoś inny :) tylko że to nie na rękę 3d.
1
@blakkudium Ha ha jak to było jest oriol jest FdJ jest gundogan jest SR można do LM sięgnąć nie ma problemu z DP jakim ten klub jest memem ostatnio to aż głowa boli.
0
@michal26 No ruscy mogą jeść gruz ważne żeby Rojsa była potężna i gnębiła wszystkich do okoła.
0
@Tartar Jak to nie ma rezerw ostatni rocznik to był 89 albo 90 w poborze, co do przeszkolenia to tu mogą być problemy ale patrząc na przeszkolenie czynnych służb mundurowych wcale nie takie słabe :)
0
No widzi co się dzieje i ma wątpliwości, do tego paskudny baya się kreci koło niego i kusi pewnymi tytułami, gość nie ma już 20 lat a karierę trzeba planować.
0
@kuz Bo ich zimy nauczyły że nie ma śniegu i rządko kiedy jest lód i można pieniądze na coś innego przeznaczać.
0
@Rust_Cohle Ta drużyna tylko atakuje strzela 10 i nie boi się 9 w swojej bramce.
0
@th@les Akurat pisząc o straconej pozycji to ustawiasz się w jednym szeregu z komuchami bo te feminatywy jak wyżej były w polskim języku to komuchy je zwalczały.
0
@tomek8756 W trzecim sezonie będzie operowała silikonem :)
0
@Herbert Dlatego że nie mamy kasy na duże nazwiska/
1
@Tartar Jest pełno komisji na których sobie dorabiają w sumie też nie robiąc wiele ale trzeba to odnotować.
1
@Sulimo :) :) Kroniki Shannary tytuł który zdobył opinię czerpania z tolkiena podejdzie ci jak złoto.....
0
@Firestone Broni go tylko to że nie wiadomo co z Cancelo.
0
@Koorsik W tv mówili że ponad 140.
0
@barcanawieki https://www.fcbarca.com/115307-sport-vitor-roque-gotowy-na-final-po-drobnym-dyskomforcie.html
Do wybronienie spokojnie decyzja.
1
@Odcinkowy https://www.fcbarca.com/115307-sport-vitor-roque-gotowy-na-final-po-drobnym-dyskomforcie.html
Jak najbardziej do wybronienia podejście.
1
@semafor Ja bym rzekł że potrzebował dobrego sztabu ale ma to co sam sobie wybrał, dorosły chłop teraz musi za to zapłacić.
0
@Azi No dają, ale poruszyłeś ważny problem drużyna łapie lagi bo kluczowi zawodnicy zamiast być zasapywani skutecznie i szybko a najlepiej z wyprzedzeniem pojawiają się w klubie po kilku latach.
Wiadomo że tych legendarnych grajków 1:1 się nie uda zastąpić ale to co robiono to po prostu kryminał który pięknie podsumował pomysł Barto by następcą Iniesty został Coutinho.
0
@Ziemny No w kolejnym zdaniu nie ma już cudzysłowiu i piszesz o klepaniu wszerz bez pomysłu, jak już to raczej braki u Xaviego nie widzę żadnych powodów by przywoływać coś czego na boisku nie widzimy od kilku lat.
0
@Lanosss A rzeczywiście zapomniałem o tych zamierzchłych czasach, no ja ogólnie to nie ma nic przeciwko komuś kto zrobił by porządek tylko że on musi wypalić bo to już byłby dramat finansowy.
0
@Lanosss Ale zdajesz sobie sprawę że on był tylko 3 lata trenerem i już reprezentacja to był blamaż. jakby mu nie poszło to to był dramat dla Barcy
0
@Ziemny Jak można kibicować 20 lat i twierdzić że to co widzimy od kilku lat ma cokolwiek wspólnego z DNA Barcy, wy naprawdę powinniście poszukać sobie co to jest dna Barcy polecam zwłaszcza Johana i Pepa.
0
@Lucerfi Przecież Niemcy byli w Polsce nie tak dawno co to znowu za bzdury wymyślasz?
0
@Lanosss A czemu taki fachowiec nigdzie nie pracuje?
0
@Azi Którego z legendarnych zawodników zastąpiono kimś poważnym w odpowiednim momencie bo ja sobie nie przypominam ani jednego.
7
@kakusus Gdzie ty widzisz gre w trójkątach? Gdzie ty tu widzisz dna Barcy? gra na jeden kontakt pressing wymiana pozycji nigdy sie nie przeterminuje.
1
@Barcelonista94 Kolejny który nie wie czym jest dna Barcelony.