1

@takisobiektos No w rozegraniu czytaniu gry technice jeszcze mu sporo brakuje do przerastania chyba mu braknie kariery.

0

@Tasde Ale oni są niepodrabialni tak jechali po tych eurokratach 8 lat a teraz jakieś petycje tam zgłaszają.

0

@wojopancer Nic nie będzie bo chiny nie pozwolą na to rosji, a ta bez nich to moze sobie co najwyżej pogrozić.

0

@Kgorecki2500 Niech sie dogadają braun traci immunitet, wylatuje na jego miejsce wchodzi ktoś inny :) tylko że to nie na rękę 3d.

1

@blakkudium Ha ha jak to było jest oriol jest FdJ jest gundogan jest SR można do LM sięgnąć nie ma problemu z DP jakim ten klub jest memem ostatnio to aż głowa boli.

0

@michal26 No ruscy mogą jeść gruz ważne żeby Rojsa była potężna i gnębiła wszystkich do okoła.

0

@Tartar Jak to nie ma rezerw ostatni rocznik to był 89 albo 90 w poborze, co do przeszkolenia to tu mogą być problemy ale patrząc na przeszkolenie czynnych służb mundurowych wcale nie takie słabe :)

0

No widzi co się dzieje i ma wątpliwości, do tego paskudny baya się kreci koło niego i kusi pewnymi tytułami, gość nie ma już 20 lat a karierę trzeba planować.

0

@kuz Bo ich zimy nauczyły że nie ma śniegu i rządko kiedy jest lód i można pieniądze na coś innego przeznaczać.

0

@Rust_Cohle Ta drużyna tylko atakuje strzela 10 i nie boi się 9 w swojej bramce.

0

@th@les Akurat pisząc o straconej pozycji to ustawiasz się w jednym szeregu z komuchami bo te feminatywy jak wyżej były w polskim języku to komuchy je zwalczały.

0

@tomek8756 W trzecim sezonie będzie operowała silikonem :)

0

@Herbert Dlatego że nie mamy kasy na duże nazwiska/

1

@Tartar Jest pełno komisji na których sobie dorabiają w sumie też nie robiąc wiele ale trzeba to odnotować.

1

@Sulimo :) :) Kroniki Shannary tytuł który zdobył opinię czerpania z tolkiena podejdzie ci jak złoto.....

0

@Firestone Broni go tylko to że nie wiadomo co z Cancelo.

0

@Koorsik W tv mówili że ponad 140.

1

1

@semafor Ja bym rzekł że potrzebował dobrego sztabu ale ma to co sam sobie wybrał, dorosły chłop teraz musi za to zapłacić.

0

@Azi No dają, ale poruszyłeś ważny problem drużyna łapie lagi bo kluczowi zawodnicy zamiast być zasapywani skutecznie i szybko a najlepiej z wyprzedzeniem pojawiają się w klubie po kilku latach.
Wiadomo że tych legendarnych grajków 1:1 się nie uda zastąpić ale to co robiono to po prostu kryminał który pięknie podsumował pomysł Barto by następcą Iniesty został Coutinho.

0

@Ziemny No w kolejnym zdaniu nie ma już cudzysłowiu i piszesz o klepaniu wszerz bez pomysłu, jak już to raczej braki u Xaviego nie widzę żadnych powodów by przywoływać coś czego na boisku nie widzimy od kilku lat.

0

@Lanosss A rzeczywiście zapomniałem o tych zamierzchłych czasach, no ja ogólnie to nie ma nic przeciwko komuś kto zrobił by porządek tylko że on musi wypalić bo to już byłby dramat finansowy.

0

@Lanosss Ale zdajesz sobie sprawę że on był tylko 3 lata trenerem i już reprezentacja to był blamaż. jakby mu nie poszło to to był dramat dla Barcy

0

@Ziemny Jak można kibicować 20 lat i twierdzić że to co widzimy od kilku lat ma cokolwiek wspólnego z DNA Barcy, wy naprawdę powinniście poszukać sobie co to jest dna Barcy polecam zwłaszcza Johana i Pepa.

0

@Lucerfi Przecież Niemcy byli w Polsce nie tak dawno co to znowu za bzdury wymyślasz?

0

@Lanosss A czemu taki fachowiec nigdzie nie pracuje?

0

@Azi Którego z legendarnych zawodników zastąpiono kimś poważnym w odpowiednim momencie bo ja sobie nie przypominam ani jednego.

7

@kakusus Gdzie ty widzisz gre w trójkątach? Gdzie ty tu widzisz dna Barcy? gra na jeden kontakt pressing wymiana pozycji nigdy sie nie przeterminuje.

1

@Barcelonista94 Kolejny który nie wie czym jest dna Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?