0

@BORO_12 Dlatego się śmieję że niedługo.

2

@Fantastyczny Chłopiec Podejrzewam że zaczynasz od R10 bo od niego zacząłeś kibicowanie, no historia magicznych grajków w Barcy jest dużo dłuższa i o wiele bogatsza, o ile cieszę się z dzieciaka to wstyd dla Barcy że magia w grze ofensywnej spoczywa na barkach 16 latka, bo on powinien być fajnym dodatkiem i mieć wsparcie w ukształtowanych graczach w tym wieku to on powienien cieszyć się grą i grać na luzie i spokojnie się rozwijać, oby ta wymuszona presja nie odbiła się w przyszłości.

Co do punktu zwrotnego to ja poczekam na pięć niezłych spotkań i wtedy dopiero się wypowiem, bo akurat betis głupio lubi z nami grać w otwartą piłkę.

1

@michal26 Ogólnie to fajne to jest, łatwo można wypatrzeć kto jest hejterem a kto ma cztery pary różowych okularów na nosie.

0

@michal26 Chodzi ci oceny piłkarzy? Jeśli tak to wiedziałem można tak zrobić od dawna co najmniej od 2 lat, choć sam już od kilku spotkań w ogóle nie oceniam.

2

@Arden Nie uwierzę że między SR a Fatim nie było fajnego talentu na który można myło postawić, to po prostu zbrodnia tych patałachów na ławce trenerskiej.

0

@Herato Jak na razie mamy styczeń, spokojnie mogą się wysypać w każdej kolejce.

0

@BORO_12 Niedługo czyli za 2-3 lata :)

0

@Emhyr No nowo mowa, ktoś albo nie rozumie definicji filtrowania, albo to jakieś pokraczne przełożenie z innych języków.

3

O ja pitole zaraz niektórzy tu przytulą mou z jego asystemtami pepe i van der vaartem.

0

@sintesox Czy ja wiem było trochę gwiazd z milionami na koncie które wyszły za mąż za gości co nie zarabiają nawet ich dniówki.

0

@pasquda Nie ma porównania, figo był kapitanem i gwiazdą Barcy, mou w realu to tak średnio się nawygrywał.

0

@Emhyr Dziwi mnie ta nowo mowa bo jest kilka określeń na te podania o filtrujących nie słyszałem.

1

@Enerio Ja nie będę bardzo krytykował ale byłem pewien że dużo częściej będzie efekt WOW.

1

@misterio Ja to bym w ogóle wszystko publiczne zlikwidował bo jest tu taki jeden michał co mnie przekonał że przedsiębiorcy do firmy to drogę zbudują muzeum postawią :)

0

@Emhyr Co to są filtrujące podania ?

2

@RomanHoffer To żałuj zwłaszcza współpraca z nielatającym Holenderm to było coś pięknego.

0

@michal26 No cały czas majstrowął i osłabiał tą gałąź rolnictwa a potem tylko poprawił spóźnionym wnioskiem do UE gdzie brak dopłat z UE spowodował że produkcja stała sie defacto nieopłacalna, stracił rolnik straciło państwo a na złość sawickiemu Polacy wciąż palą tylko że na paleniu Polaków zarabiają inni.

0

@michal26 A zlikwidowanie branży tytoniarskiej bo ojciec umarł mu na raka podchodzi?

0

@Emhyr Ale to jest problem obrońców możesz 89 minut być super ale w 90 się poślizgnąć i masz przej....

0

@tristan87 Janie Pawle to twoje chłopy?

0

@hayek Bo ten przepis niezależnie czy jest dobrze napisany czy źle ma chronić dzieci przed dorosłymi, ta hipotetyczna 17-latka nie jest dorosła to raz, dwa starsi mają ogromną przewagę i mogą dużo łatwiej "eksploatować" różnicę w wieku co wcale nie jest rzadkie.

0

@TheNekro94 Upiera się bo dla niektórych wyborców to że sam mówi to plus a to co mówi to nie ważne bo oni i tak nie rozumieją, nie na darmo niektórzy wciąż chwalą się angielskim i właściwie to ich jedyne plusy.

0

@AlwaysBlaugrana Zależy ile pieniędzy z trofeów przytuli drużyna bo nie raz w Barcelonie klub dopłacał do premii.

0

@vangoor Sanah to goat, meczy jak koza i wszystko na jedno kopyto.

1

@hayek No i w tej hipotetycznej sytuacji mało kto zainteresuje się tą sprawą za to jak zrobi to 26 latka to podniesie konsekwencje.

1

@blakkudium Bierzemy pep stworzył kolejnego potwora, Torres i Eric po prostu w samolocie się zepsuli.

0

@norbi77 No jak by ci zrobili pół ekipy czarnych, lgbt i panienki lejące wikingów to byś pożałował tego wzdychania o serial

1

@Rust_Cohle Nie wiem czy akurat biały płaczek nie jest rasistowski.

1

@norbi77 Akurat sikorski i trzaskowski to tak sie przechowują w polskiej polityce bo są po zachodniej szkole i chwalą się angielskim co na młodych już wrażenia nie robi, a ogólnie jako politycy i administratorzy to są słabi

0

@mekston Ciekawe jakimi kryteriami się kierują przy najlepszym agencie. Oby nie casus dawnej złotej piłki gdzie nie wiadomo co jest najważniejsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?