Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 Dlatego się śmieję że niedługo.
2
@Fantastyczny Chłopiec Podejrzewam że zaczynasz od R10 bo od niego zacząłeś kibicowanie, no historia magicznych grajków w Barcy jest dużo dłuższa i o wiele bogatsza, o ile cieszę się z dzieciaka to wstyd dla Barcy że magia w grze ofensywnej spoczywa na barkach 16 latka, bo on powinien być fajnym dodatkiem i mieć wsparcie w ukształtowanych graczach w tym wieku to on powienien cieszyć się grą i grać na luzie i spokojnie się rozwijać, oby ta wymuszona presja nie odbiła się w przyszłości.
Co do punktu zwrotnego to ja poczekam na pięć niezłych spotkań i wtedy dopiero się wypowiem, bo akurat betis głupio lubi z nami grać w otwartą piłkę.
1
@michal26 Ogólnie to fajne to jest, łatwo można wypatrzeć kto jest hejterem a kto ma cztery pary różowych okularów na nosie.
0
@michal26 Chodzi ci oceny piłkarzy? Jeśli tak to wiedziałem można tak zrobić od dawna co najmniej od 2 lat, choć sam już od kilku spotkań w ogóle nie oceniam.
2
@Arden Nie uwierzę że między SR a Fatim nie było fajnego talentu na który można myło postawić, to po prostu zbrodnia tych patałachów na ławce trenerskiej.
0
@Herato Jak na razie mamy styczeń, spokojnie mogą się wysypać w każdej kolejce.
0
@BORO_12 Niedługo czyli za 2-3 lata :)
0
@Emhyr No nowo mowa, ktoś albo nie rozumie definicji filtrowania, albo to jakieś pokraczne przełożenie z innych języków.
3
O ja pitole zaraz niektórzy tu przytulą mou z jego asystemtami pepe i van der vaartem.
0
@sintesox Czy ja wiem było trochę gwiazd z milionami na koncie które wyszły za mąż za gości co nie zarabiają nawet ich dniówki.
0
@pasquda Nie ma porównania, figo był kapitanem i gwiazdą Barcy, mou w realu to tak średnio się nawygrywał.
0
@Emhyr Dziwi mnie ta nowo mowa bo jest kilka określeń na te podania o filtrujących nie słyszałem.
1
@Enerio Ja nie będę bardzo krytykował ale byłem pewien że dużo częściej będzie efekt WOW.
1
@misterio Ja to bym w ogóle wszystko publiczne zlikwidował bo jest tu taki jeden michał co mnie przekonał że przedsiębiorcy do firmy to drogę zbudują muzeum postawią :)
0
@Emhyr Co to są filtrujące podania ?
2
@RomanHoffer To żałuj zwłaszcza współpraca z nielatającym Holenderm to było coś pięknego.
0
@michal26 No cały czas majstrowął i osłabiał tą gałąź rolnictwa a potem tylko poprawił spóźnionym wnioskiem do UE gdzie brak dopłat z UE spowodował że produkcja stała sie defacto nieopłacalna, stracił rolnik straciło państwo a na złość sawickiemu Polacy wciąż palą tylko że na paleniu Polaków zarabiają inni.
0
@michal26 A zlikwidowanie branży tytoniarskiej bo ojciec umarł mu na raka podchodzi?
0
@Emhyr Ale to jest problem obrońców możesz 89 minut być super ale w 90 się poślizgnąć i masz przej....
0
@tristan87 Janie Pawle to twoje chłopy?
0
@hayek Bo ten przepis niezależnie czy jest dobrze napisany czy źle ma chronić dzieci przed dorosłymi, ta hipotetyczna 17-latka nie jest dorosła to raz, dwa starsi mają ogromną przewagę i mogą dużo łatwiej "eksploatować" różnicę w wieku co wcale nie jest rzadkie.
0
@TheNekro94 Upiera się bo dla niektórych wyborców to że sam mówi to plus a to co mówi to nie ważne bo oni i tak nie rozumieją, nie na darmo niektórzy wciąż chwalą się angielskim i właściwie to ich jedyne plusy.
0
@AlwaysBlaugrana Zależy ile pieniędzy z trofeów przytuli drużyna bo nie raz w Barcelonie klub dopłacał do premii.
0
@vangoor Sanah to goat, meczy jak koza i wszystko na jedno kopyto.
1
@hayek No i w tej hipotetycznej sytuacji mało kto zainteresuje się tą sprawą za to jak zrobi to 26 latka to podniesie konsekwencje.
1
@blakkudium Bierzemy pep stworzył kolejnego potwora, Torres i Eric po prostu w samolocie się zepsuli.
0
@norbi77 No jak by ci zrobili pół ekipy czarnych, lgbt i panienki lejące wikingów to byś pożałował tego wzdychania o serial
1
@Rust_Cohle Nie wiem czy akurat biały płaczek nie jest rasistowski.
1
@norbi77 Akurat sikorski i trzaskowski to tak sie przechowują w polskiej polityce bo są po zachodniej szkole i chwalą się angielskim co na młodych już wrażenia nie robi, a ogólnie jako politycy i administratorzy to są słabi
0
@mekston Ciekawe jakimi kryteriami się kierują przy najlepszym agencie. Oby nie casus dawnej złotej piłki gdzie nie wiadomo co jest najważniejsze.