Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zimny No odważnie bo w ostatnim meczu to kopał się po czole.
0
@fart No ale dlaczego pozwolił Xavimu na taki sztab wypchany rodziną i co robi a właściwie dlaczego nie robi czystki w sztabie medycznym.
0
@Szklaner @MesQueUnClub_87 @Chucky A jak bronimy to zamykacie oczy :)
1
@AduŚ07 No jeśli ktoś go pozytywnie ocenił po dna to ciekawe po jakim bo on nie ma z Barcelońskim nic wspólnego a jak na gracza z LM to wyjątkowo wolno myśli i odstaje technicznie.
1
@FcPortoFan1999 znam gościa mamy bliską wspólną rodzinę co był z panienką 8 lat w związku a nie wytrzymali trzech miesięcy małżeństwa :)
0
@QQL5 No to się zdziwisz bo nie mają oprogramowania ze zbliżonymi możliwościami do Pegazusa.
0
@P33ck Ja już za stary jestem ale moja siostra to oglądała i musze przyznać że w szoku byłem jak kiedyś przez przypadek zobaczyłem żonę bliźniaka, gość musi mieć też niezłą gadkę.
0
@AlwaysBlaugrana Problem z odsuwaniem kaczora jest taki że to on trzyma kasę i ludzie którzy bez niego przepadną też na to nie pozwolą, tak więc ten titanic tej zatonie.
0
@beter2 Nie ty wróżysz, popatrz ilu graczom Pep dał szansę większość z nich przepadła ale wciąż tu widzę te mityczne armie potworów jakie niby tworzy Pep.
22
Dalej oszczędzajmy na sztabie medycznym, lepiej płacić miliony graczom wiecznie kontuzjowanym.
0
@Magicc89PL Oj tam Cubarsíego już zdążyli nowym Pique ogłosić.
2
@beter2 To czemu ten guardiola nie uczył graczy MC tylko wszystkich wymienił po kolei?
0
@Herato CR bez dwóch zdań.
0
@parpe Nie, ten MSN to mu się trafił jak ślepej kurze ziarno.
0
@Kgorecki2500 No jeśli każde pokolenie będzie dawało mniej nowych Polaków to będzie niesamowicie ciężko się odbić, i mylisz się bardzo bo przyszłość rysuje sie w ciemnych barwach, rodzi się mniej dzieci ale dużo większy odsetek ma przeróżne choroby, do tego choroby cywilizacyjne wpływające zarówno na ogólny obraz zdrowotny Polaków jak i zdolności reprodukcyjne.
1
@norbi77 A zaraz z buta obecna żona wejdzie do polityki, i kamiński będzie jak gosiewski :)
0
@Majczel97 A pomyślałeś że Mendes zna praktycznie każdego znaczącego eksperta od kontuzji na świecie i może się wielu poradzić, ma też doświadczenie z innymi zawodnikami. Wiec tak, jego opinia ma całkiem niezłą wagę w porównaniu do opinii dzieciaka który nie miał poważnych urazów.
I to co wyżej pisze @DonCarletto sztab medyczny barcy to sabotażyści.
0
Laporta weź ty zatrudnij fachowców od zdrowia, trzeba zapłacić ale to się zwróci.
2
@Kgorecki2500 Może nasz rodzimy Mao z Żoliborza kazał zlikwidować.
0
@bartulek98 Urus bardzo się rozwinął jak Xavi go obejmował to piłka go parzyła.
0
@hayek 5 mln Ukraińców się wlicza, bo jeśli tak to te dane trzeba olać.
0
@don'T.R.I.P.e No i policjant który by stał obok i to usłyszął powinien cię zatrzymać, bo nie wie czy żartowałeś czy nie.
0
@bartekvisca Trochę wstyd że Txikiego kojarzysz tylko jako dyrektora za Pepa i to z wielu powodów.
0
@Kuba_1 Oby wyleciał to elektryk.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 A wytłumacz mi od kiedy pressing, gra w trójkątach, oeprowanie piłką na jeden kontakt, wymiana pozycji w piłce się przeterminowały albo są nudne?
Tiki taka to właśnie to ale żeby to zrównoważyć to jest tam też kontrola piłki, dla was ostatnio to jest równoznaczne z podaniami w bok i do tyłu, więc informuję cię my od kilku lat nie mamy nic wspólnego z tiki taką.
3
@kamiVeB A ja ci tylko przypomnę że LM to wygraliśmy w 14/15 a Messi odchodził w 2021, był Messi a pucharu LM to nie widzieliśmy wtedy 5 rok.
0
@Pedri16Future Przyszedł cię poratować i obniżyć stres :)
1
@AlvaroHanso @GeraltzKatalonii Tylko jaki on miał skład, jeśli w piłce istniał by samograj to on go prowadził.
0
@Miszak Bzdury to 16 latek, nie takie tuzy pudłowały czy nie strzelały karnych, a jakby zrobił by to Lewandowski to słusznie byłby tu topiony.
9
@Faro Nie ma DP a bez klasowego DP nie da się grać 433.