1

@Zimny No odważnie bo w ostatnim meczu to kopał się po czole.

0

@fart No ale dlaczego pozwolił Xavimu na taki sztab wypchany rodziną i co robi a właściwie dlaczego nie robi czystki w sztabie medycznym.

0

@Szklaner @MesQueUnClub_87 @Chucky A jak bronimy to zamykacie oczy :)

1

@AduŚ07 No jeśli ktoś go pozytywnie ocenił po dna to ciekawe po jakim bo on nie ma z Barcelońskim nic wspólnego a jak na gracza z LM to wyjątkowo wolno myśli i odstaje technicznie.

1

@FcPortoFan1999 znam gościa mamy bliską wspólną rodzinę co był z panienką 8 lat w związku a nie wytrzymali trzech miesięcy małżeństwa :)

0

@QQL5 No to się zdziwisz bo nie mają oprogramowania ze zbliżonymi możliwościami do Pegazusa.

0

@P33ck Ja już za stary jestem ale moja siostra to oglądała i musze przyznać że w szoku byłem jak kiedyś przez przypadek zobaczyłem żonę bliźniaka, gość musi mieć też niezłą gadkę.

0

@AlwaysBlaugrana Problem z odsuwaniem kaczora jest taki że to on trzyma kasę i ludzie którzy bez niego przepadną też na to nie pozwolą, tak więc ten titanic tej zatonie.

0

@beter2 Nie ty wróżysz, popatrz ilu graczom Pep dał szansę większość z nich przepadła ale wciąż tu widzę te mityczne armie potworów jakie niby tworzy Pep.

22

Dalej oszczędzajmy na sztabie medycznym, lepiej płacić miliony graczom wiecznie kontuzjowanym.

0

@Magicc89PL Oj tam Cubarsíego już zdążyli nowym Pique ogłosić.

2

@beter2 To czemu ten guardiola nie uczył graczy MC tylko wszystkich wymienił po kolei?

0

@Herato CR bez dwóch zdań.

0

@parpe Nie, ten MSN to mu się trafił jak ślepej kurze ziarno.

0

@Kgorecki2500 No jeśli każde pokolenie będzie dawało mniej nowych Polaków to będzie niesamowicie ciężko się odbić, i mylisz się bardzo bo przyszłość rysuje sie w ciemnych barwach, rodzi się mniej dzieci ale dużo większy odsetek ma przeróżne choroby, do tego choroby cywilizacyjne wpływające zarówno na ogólny obraz zdrowotny Polaków jak i zdolności reprodukcyjne.

1

@norbi77 A zaraz z buta obecna żona wejdzie do polityki, i kamiński będzie jak gosiewski :)

0

@Majczel97 A pomyślałeś że Mendes zna praktycznie każdego znaczącego eksperta od kontuzji na świecie i może się wielu poradzić, ma też doświadczenie z innymi zawodnikami. Wiec tak, jego opinia ma całkiem niezłą wagę w porównaniu do opinii dzieciaka który nie miał poważnych urazów.

I to co wyżej pisze @DonCarletto sztab medyczny barcy to sabotażyści.

0

Laporta weź ty zatrudnij fachowców od zdrowia, trzeba zapłacić ale to się zwróci.

2

@Kgorecki2500 Może nasz rodzimy Mao z Żoliborza kazał zlikwidować.

0

@bartulek98 Urus bardzo się rozwinął jak Xavi go obejmował to piłka go parzyła.

0

@hayek 5 mln Ukraińców się wlicza, bo jeśli tak to te dane trzeba olać.

0

@don'T.R.I.P.e No i policjant który by stał obok i to usłyszął powinien cię zatrzymać, bo nie wie czy żartowałeś czy nie.

0

@bartekvisca Trochę wstyd że Txikiego kojarzysz tylko jako dyrektora za Pepa i to z wielu powodów.

0

@Kuba_1 Oby wyleciał to elektryk.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 A wytłumacz mi od kiedy pressing, gra w trójkątach, oeprowanie piłką na jeden kontakt, wymiana pozycji w piłce się przeterminowały albo są nudne?

Tiki taka to właśnie to ale żeby to zrównoważyć to jest tam też kontrola piłki, dla was ostatnio to jest równoznaczne z podaniami w bok i do tyłu, więc informuję cię my od kilku lat nie mamy nic wspólnego z tiki taką.

3

@kamiVeB A ja ci tylko przypomnę że LM to wygraliśmy w 14/15 a Messi odchodził w 2021, był Messi a pucharu LM to nie widzieliśmy wtedy 5 rok.

0

@Pedri16Future Przyszedł cię poratować i obniżyć stres :)

1

@AlvaroHanso @GeraltzKatalonii Tylko jaki on miał skład, jeśli w piłce istniał by samograj to on go prowadził.

0

@Miszak Bzdury to 16 latek, nie takie tuzy pudłowały czy nie strzelały karnych, a jakby zrobił by to Lewandowski to słusznie byłby tu topiony.

9

@Faro Nie ma DP a bez klasowego DP nie da się grać 433.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?