Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bellingham widze gra swoje. W końcu sędzia mu gwizdnął.
0
Kreatywny Bellingham, znowu zgranie do stopera ;)
2
@Dari0G Portugalia nie musi, bo i tak gra w 10.
6
Ja pierdziele, znowu ta wystrzałowa para komentatorów...
1
Z tym Araujo to już tak pewnie będzie na zawsze niestety...
0
@ranger3120 były głosy, że Hansi chciał aby Rashford został jako zmiennik Yamala. Rzekomo na prawym ataku najlepiej się czuje.
2
@matirix20 Pan Trener Hansi Flick ma zawsze racje!
0
Zakontraktowalibyście na rok Salaha do Barcelony, gdyby przyjął mniejszą pensje od Rashforda?
1
A tu cyk, kończymy starania o 9 w tym okienku transferowym i Leo Messi last dance w Barcelonie na fałszywej 9 w sezonie 26/27 ;)
La Rambla by pękła! :)
4
Co ten Cyborg porobił?! Zgłaszam oficjalny protest! Proszę wysłać Lionela Messiego na badania, którym rodzajem kosmity jest!
3
Co za para komentatorów. Uczcijmy tą żenadę minutą ciszy...
4
https://x.com/i/status/2066934181800669273
Jest też agentem Dembele ;)
0
@Adi123456789 chudszych jak Busi pewnie, ale czy z taką intensywnością jak Rapha? Jego organizm tego nie wytrzymuje i albo coś zmienią w przygotowaniu albo po prostu nie może się tak zarzynać.
1
Wybaczcie, ale z tymi wyczerpaniami Raphinhi to jest jakaś totalna masakra.
9
Co to za źródło?
0
@_RL9 i Ferranem na skrzydle. Ten pseudo trener w ogóle zawodników w swoich klubach ogląda? Głupie pytanie. Gdyby oglądał, nie grałby Unai Simon.
1
Życzę temu łysemu betonowi i całej Hiszpanii odpadnięcia w fazie grupowej. Ja pierdziele, mając takich pomocników ofensywnie usposobionych, a grać takimi klocami w środku pola i jeszcze z Pedrim na 10. Dramat.
0
@Marcelinho99 a to szukamy jeszcze skrzydłowego?
5
Virgili wjeżdża do Ciutat:)
2
Jestem pewien, że Perez wjedzie po Diomande.
1
@Faro a co najlepsze, trafi do FC Barcelony :D
0
@robsesh Osimhen:)
1
@Faro w reprezentacji Marmoush;)
0
W końcu dzisiaj będzie można obejrzeć Hiszpanię, wraz z Argentyną moja ulubiona reprezentacja:)
Czekam też na Egipt, bo liczę na występ od pierwszej minuty naszej egipskiej 9. W sumie warto też sprawdzić czy Salah nie zardzewiał, a nóż może i by się przydał w Barcelonie? ;)
1
@Bolton dobrze, że włożyłem tylko z czarnym.
1
@AmigoBlancos dostaje tych, którzy są dostępni. Nie ilość, a jakość. Dla przykładu, Mourinho Bastoniego/Gvardiola chciał - dostał Konate, Mourinho Vitinhe chciał - dostał Bernardo Silve. Swoją drogą, finansowe fair play to obowiązuje w Hiszpanii wszystkich oprócz Realu Madryt? Te matactwa transferowe to już od panowania gen. Franco się ciągną. Suarez uzgodniony i gotowy do przylotu praktycznie na prezentacje w Barcelonie, nie dostaje pozwolenia na pracę w kraju. Na drugi dzień cyk, oferta od klubu ze stolicy i wszystko dopięte w mgnieniu oka wraz z pozwoleniem na pracę w Hiszpanii. Także tego... z lekka osłabiają te podwójne standardy i działania najmocarniejszych;)
Ale niech tam, nie poddajemy się i na murawie nie położymy:D
2
@Faro trochę szklany ostatnio ten nasz Raphinha, a okazja rzędu pod 100 mln do wyciągnięcia może się już nie powtórzyć.
0
@Chudini123 Carlos Romero, Lewis Hall ;)
4
Puścilibyście Raphinhe do Arabii, gdyby to oznaczało przybycie Diomande?
0
Wyczuwam zemstę w naszym wykonaniu i podpisanie Viniciusa w 2027 roku za free :D