3

Bellingham widze gra swoje. W końcu sędzia mu gwizdnął.

0

Kreatywny Bellingham, znowu zgranie do stopera ;)

2

@Dari0G Portugalia nie musi, bo i tak gra w 10.

6

Ja pierdziele, znowu ta wystrzałowa para komentatorów...

1



Z tym Araujo to już tak pewnie będzie na zawsze niestety...

0

@ranger3120 były głosy, że Hansi chciał aby Rashford został jako zmiennik Yamala. Rzekomo na prawym ataku najlepiej się czuje.

2

@matirix20 Pan Trener Hansi Flick ma zawsze racje!

0

Zakontraktowalibyście na rok Salaha do Barcelony, gdyby przyjął mniejszą pensje od Rashforda?

1

A tu cyk, kończymy starania o 9 w tym okienku transferowym i Leo Messi last dance w Barcelonie na fałszywej 9 w sezonie 26/27 ;)
La Rambla by pękła! :)

4

Co ten Cyborg porobił?! Zgłaszam oficjalny protest! Proszę wysłać Lionela Messiego na badania, którym rodzajem kosmity jest!

3

Co za para komentatorów. Uczcijmy tą żenadę minutą ciszy...

4

https://x.com/i/status/2066934181800669273

Jest też agentem Dembele ;)

0

@Adi123456789 chudszych jak Busi pewnie, ale czy z taką intensywnością jak Rapha? Jego organizm tego nie wytrzymuje i albo coś zmienią w przygotowaniu albo po prostu nie może się tak zarzynać.

1



Wybaczcie, ale z tymi wyczerpaniami Raphinhi to jest jakaś totalna masakra.

9



Co to za źródło?

0

@_RL9 i Ferranem na skrzydle. Ten pseudo trener w ogóle zawodników w swoich klubach ogląda? Głupie pytanie. Gdyby oglądał, nie grałby Unai Simon.

1

Życzę temu łysemu betonowi i całej Hiszpanii odpadnięcia w fazie grupowej. Ja pierdziele, mając takich pomocników ofensywnie usposobionych, a grać takimi klocami w środku pola i jeszcze z Pedrim na 10. Dramat.

0

@Marcelinho99 a to szukamy jeszcze skrzydłowego?

5



Virgili wjeżdża do Ciutat:)

2



Jestem pewien, że Perez wjedzie po Diomande.

1

@Faro a co najlepsze, trafi do FC Barcelony :D

0

@robsesh Osimhen:)

1

@Faro w reprezentacji Marmoush;)

0

W końcu dzisiaj będzie można obejrzeć Hiszpanię, wraz z Argentyną moja ulubiona reprezentacja:)
Czekam też na Egipt, bo liczę na występ od pierwszej minuty naszej egipskiej 9. W sumie warto też sprawdzić czy Salah nie zardzewiał, a nóż może i by się przydał w Barcelonie? ;)

1

@Bolton dobrze, że włożyłem tylko z czarnym.

1

@AmigoBlancos dostaje tych, którzy są dostępni. Nie ilość, a jakość. Dla przykładu, Mourinho Bastoniego/Gvardiola chciał - dostał Konate, Mourinho Vitinhe chciał - dostał Bernardo Silve. Swoją drogą, finansowe fair play to obowiązuje w Hiszpanii wszystkich oprócz Realu Madryt? Te matactwa transferowe to już od panowania gen. Franco się ciągną. Suarez uzgodniony i gotowy do przylotu praktycznie na prezentacje w Barcelonie, nie dostaje pozwolenia na pracę w kraju. Na drugi dzień cyk, oferta od klubu ze stolicy i wszystko dopięte w mgnieniu oka wraz z pozwoleniem na pracę w Hiszpanii. Także tego... z lekka osłabiają te podwójne standardy i działania najmocarniejszych;)
Ale niech tam, nie poddajemy się i na murawie nie położymy:D

2

@Faro trochę szklany ostatnio ten nasz Raphinha, a okazja rzędu pod 100 mln do wyciągnięcia może się już nie powtórzyć.

0

@Chudini123 Carlos Romero, Lewis Hall ;)

4



Puścilibyście Raphinhe do Arabii, gdyby to oznaczało przybycie Diomande?

0

Wyczuwam zemstę w naszym wykonaniu i podpisanie Viniciusa w 2027 roku za free :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?