Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ShawnC a w przerwie kataru dostanie ;)
0
@barteq przed zagraniem to już było wiadome.
2
Ale tam nigdy problemu z finansowym fair play przecież być nie może. Zwycięstwa nad nimi jeszcze bardziej smakują, ale te ich matactwa od początku istnienia normalnie osłabiają. Co za mały klub, rzucający jeszcze w kogoś bezpodstawne oskarżenia. Tak to jest jak się w rywalizacji czysto sportowej wygrać nie może, to trzeba brudne zagrywki stosować.
17
Nie wiem, ale ten pajacyk na coś takiego w sobie, że wpienia mnie bardziej od samego Viniciusa. A to już jest wyczyn.
0
Miałem iść spać, ale jest Igor Thiago. Idę po piwo i zostaje :)
Mam nadzieje że Hansi Flick też ogląda ;)
3
@Pawel13sz wybór trenera.
2
Igor Thiago wychodzi w pierwszym składzie Brazylii. Przyjrzyjcie się tej 9, warto :)
0
@PatrychoO Ty tak poważnie? ;)
1
O jaaaaa....!!! :D
3
Piękne, wspaniałe! Swoi ludzie :)
0
@VeB 1899 za to jest idealnym zmiennikiem. Choć, może coś prawdy z tym Barcolą jest. Można zauważyć, że Hansi chce mieć równorzędnych 4 skrzydłowych i bardzo ciśnie w tym temacie. Bardzo chciał pozostania Rahsforda, mimo transferu Gordona. Tymczasem może faktycznie powstała możliwość podpisania Barcoli, dlatego tak z dnia na dzień zakończyła się sprawa Rashforda.
0
@Messibestplayerintheworld to po pierwsze, a po drugie, nie chciałbym żeby Ferran od nas odchodził. To dla nas idealny rezerwowy.
1
Mam nadzieje, że to nieprawda.
2
Chyba, że z panną na pokoju został :D
0
@Luciano99 mocarne transfery pokroju Al Hilal.
1
Się porobiło z tymi facetami...
3
Wyglądałoby to mniej/więcej tak.
Sami się upokarzają, nie będąc tego świadomym? ;)
2
@Luciano99 i dokładnie się tu też z wszystkim zgadzam. Tak samo z Alvarezem. Nie zdołamy podpisać Juliana przed MŚ, to idziemy po napastnika, którego na MŚ nie ma - Joao Pedro/Osimhen.
6
Widziałbym to w ten sposób:
1) 9 klasy światowej absolutny must!
2) Yamal, Raphinha i Gordon, uzupełniając zawodnikami La Masia czy jakimś okazjonalnym transferem, typu Partaci na którym można po sezonie wyjść na plus z 8-10 mln.
3) Bernardo Silva tylko w przypadku opuszczenia jeszcze jednego środkowego pomocnika oprócz Casado. Ze wskazaniem na de Jonga.
4) LŚO to drugi priorytet i środek obrony gotowy
5) Boki obrony to wszystko zależne od odejść, ale bardzo chętnie obejrzałbym u nas taką rywalizacje Cucurelle/Balde na LO, ale żeby to zrealizować, musiałby odejść Kounde.
0
@MOLESTA uwielbiam takich zawodników.
3
Jest gość :)
2
Kto to kur...jest? Ja rozumiem, że słaby to on nie jest i zapewne znany wszystkim, którzy śledzą na bieżąco Premier League. Ale za taką kasę to chłop powinien być znany nawet na Wyspie Zielonego Przylądka.
2
Ja Cię tylko proszę Rapha, niech Ci się znowu nie udziela;)
3
Dziś w nocy tam oka nie zmrużą.
0
@chavez żartujesz, prawda? :)
5
Leo po meczu z synem Eidura Gunhjonsena.
2
Nie mogę się doczekać jak Argentyna z Leo Messim u sterów rozpocznie gre o punkty na MŚ. On cały czas to ma i widać, że jest nieźle nakręcony na obronę tytułu:)
0
@kkbarca co nie oznacza, że mamy grać w jakąś śmieszną gierkę materacy i prześcieradeł.
0
@Krzysztof1987 co Ty w ogóle tu prawisz chłopie...
1
@ShawnC pełna zgoda. Światowej klasy 9 to absolutny plan minimum jeszcze do przedniej formacji. A Flick daje do zrozumienia, że najlepiej wolałby mieć dwie trójki wymienne z przodu.