0



Nie twórzcie tam szopki i dajcie chłopu odejść wraz z końcem kontraktu.

0

@Messibestplayerintheworld przeżywam trochę, bo wolę tego drugiego ;)

0

@pride1899 jak się nie mylę to podali, że negocjacje zaczną od 150.

0

@Hindus ja pierdziele, aż jestem ciekaw ile % spotkań rozegrał w trakcie sezonu. Jak dobrze kojarze to na okrągło jakiś katar czy sraczka.

0

@Kidd Alvarez nie ma szans zostać Królem Strzelców Mistrzostw Świata, bo zostanie nim Ferran Torres.

1

@Eto'o9 R10 bardzo ładnie rozpisane. Podpisuję się pod tym. I stawiam "TAK" przy nazwisku Osimhen!

1

@Safrani Casado, Fatiego już sprzedaliśmy ale jest Partaci, Araujo, Balde i Mats w pakiecie jako doświadczony bramkarz na LM.

0

@Hindus de Jong ile?

0



Dziękuje, dowidzenia.

Halo, Osimhen słuchaj...

0

@Ryoumen a on w ogóle zszedł z tej pensji w końcu?

1

@BorzyKrzys Ansu przed badankiem!

0

@mmaciass oby Christensen jeszcze dołączył.

0

@LeoKrol jeśli już to wolałbym Igora Thiago z Brentford.

0

@LeoKrol wolałbym Igora Thiago z Brentford.

4



To i tak mimo wszystko jest ciasno. Jeszcze z jeden środkowy musiałby odejść, najlepiej z bardzo wysokim kontraktem. Można się domyślać o kogo chodzi... ;)

0

@michal26 zapewniam Cię, że nie pierwszym i nie poraz pierwszy ;)

0

@Barca_Big_Moment ale w obciążeniach to już nie będzie widniało ;)

32



Jedna sprzedaż już jest :)

9



Przynieś worek pieniędzy chłopaku :)
Rywalizacja w środku pola u nas ogromna, trzeba też umieć zarabiać dobre pieniądze na naszych zawodnikach, którzy są gdzieś tam jednak te pół półki niżej.

0

@Messibestplayerintheworld nie musi się zgadzać i zostać...taka opcja też jest. Pytanie tylko czy będą chcieli mieć w kadrze tak zranionego zawodnika.

0

@Messibestplayerintheworld tylko jak Atletico powie, że sprzeda go wszędzie tylko nie do Barcelony to coś to da?

1



Agent Juliana chce zorganizować spotkanie, a Atletico odrzuca, odsyłając do ważnego kontraktu i klauzuli. Byle tylko nie ciągnąć tego za długo. W przypadku kontynuacji takiego podejścia Atletico to my pierwsi powinniśmy zerwać jakiekolwiek negocjacje i udać się po Osimhena.

1

Mam nadzieję, że jak to jak. Może być nudno jak flaki z olejem, byle by Arsenal tych Szejków dowiózł do końca.

1

Większość Arsenal skazywała na pożarcie, a jak mówiłem, że może to być finał jak Chelsea - City gdzie faworyt traci bramki i nic nie chce wpaść to kazali się w czoło puknąć ;)
Co prawda jeszcze nie jest koniec meczu, ale kto wie...

0



Sam fakt opuszczenia nas przez Roberta, robi miejsce dla potencjalnego przyjścia Alvareza. Odejście Rashforda, zwalnia kase dla Gordona. W przypadku nieprzedłużenie Christensena, daje możliwość opłacenia tygodniówki Bernardo.

Dobrze rozumuje czy nie tak to wygląda?

2

Nie wiem...zasypiać? Czy Deco przyładuje tu nam z jakimś transferem? ;)

2

@TridenteMSN i to jest właśnie moje marzenie - Osimhen! Mam nadzieję, że po niego ruszą. Po tych szopkach to Barcelona powinna w trybie natychmiastowym zerwać jakiekolwiek negocjacje i rozmowy z Atletico. Niech tam się kotłuje, a Alvarez wraz ze swoimi agentami zrobią tam totalną rozpierduche:)

1

@TridenteMSN nas odsyłają, ale tym wszystkim już narobili takiego burdelu, że wątpię żeby tam jeszcze Alvarez zagrał. Skłaniam się ku temu, że odejdzie albo do PSG albo do Premier League.

0

@derus żołnierzyku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?