1

Wchodzimy tak naprawdę w obronę Sociedad jak w masło, brakuje konkretów pod bramką i szczęścia. Wierzę, że w drugiej połowie ich zmieciemy z powierzchni murawy i skończy się 1-5;)

0

@Romario87 nie widzę tu kontrowersji.

0

Ale nam brakuje konkretnej 9...

0

Tam w ogóle przy tym rzekomym spalonym Yamala przy bramce to w ogóle piłka była od Kounde czy od obrońcy Sociedad?

0

Fermin z 20 metra ładuje jak chce i piłka grzęźnie w siatce, a Pedri z 5 metra prawie podaje piłkę do bramkarza. Taka kapitalna połowa i przegrywamy...

1

Piep...farciarze!
Chociaż z drugiej strony, sami też nieźle dajemy bramkarzowi możliwość rozgrywania meczu życia.

11

@Sergio_Devils jak płaczą to będzie dobrze :)

6



Ale co wczoraj United pograło to jestem w szoku! No i ta radość sir Alexa, nieoceniona :)

1

@FcPortoFan1999 kacyk pewnie :)

0

@FCB24 Ty zazwyczaj jak próbujesz być zabawny to coś odwalisz;)

1

@gumaz a tak poważnie to ile z tego nie jest dla Owsiaka?

1

@CurryTheGoat30 gładkie 5-1 ;)

3

@Kapitan9 klasykiem - sam jesteś tragiczny;)

3

A co tam ciekawego się wczoraj wydarzyło?
Trochę byłem wycięty od wczoraj ze świata sportu, ale w sumie tak patrzę i nic nowego oprócz zwycięstwa United w derbach i wygranej Realu. Szkoda tylko, że znowu musiał sędzia być głównym aktorem w wyciąganiu prześcieradeł za uszy z tego bagna i kilku metrów mułu.
Rany co za obrzydliwe przekręty, manipulacje i kłamstwa na które już właśni kibice mają odruchy wymiotne.

0

@barteq ale rynek psują zawsze.

5



To jest po prostu chore jakie tam są pieniądze.

2



Może tak ma być po prostu :)

0

@Pedri16Future to może być gol tylko i wyłącznie Ousmane'a Dembele bez żadnych przypisów czy podarunek!

1



No i ok, zarabiamy na Casado 80 baniek, Bernal zostaje i wszyscy zadowoleni ;)

3



Done!

4

@Roobo ciekawe jakby się prezentował u Flicka. Darzyłem Komara ogromną sympatią i niesamowicie się jarałem Jego transferem do nas. Zawsze odliczałem czas do końca każdego z urazów, rozbudzając na nowo nadzieje. I w końcu się doczekałem, szkoda tylko, że już nie w naszych barwach...

0

@CurryTheGoat30 słabe "zainteresowanie" nim ostatnio wykazywaliśmy. Rozumiem duża konkurencja, ale nie grał praktycznie w ogóle. Może faktycznie to nie taka perełka, no ale Flick bardzo zdenerwowany odejściem, choć z drugiej strony szans mu za dużo nie dawał. Sam nie wiem co myśleć.
No ale Barcelona dawała sobie radę i nie po takich odejściach. Macie rację :)

0



Taka perełka odchodzi, masakra. Deco powinien za to odpowiedzieć, biedak kontraktu nie zdążył sfinalizować i myślał, że chłopak będzie czekał w nieskończoność. Wszyscy za bardzo skupieni na Yamalu. Tam to dopiero był cyrk z celebracją z tym podpisaniem kontraktu.

2



Oby wszystko się udało i powodzenia Mareczku:)

1

Dwie priorytetowe pozycje do wzmocnienia latem w Barcelonie:
Nico Schlotterbeck czy Micky van de Ven?
Julián Alvarez czy Harry Kane?

Kogo byście wybrali gdyby nie było przeszkód finansowych?

3



Lewonożny stoper, Hansi próbował w ogóle tego chłopaka w pierwszej drużynie?
Swego czasu było o nim trochę głośniej, teraz to zainteresowanie.

1

Albacete poproszę.

27

@Pedri16Future tylko te Albacete się strasznie męczyło.

5



Dobrej nocy Vini :)

3



Aż mi się to przypomniało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?