Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wchodzimy tak naprawdę w obronę Sociedad jak w masło, brakuje konkretów pod bramką i szczęścia. Wierzę, że w drugiej połowie ich zmieciemy z powierzchni murawy i skończy się 1-5;)
0
@Romario87 nie widzę tu kontrowersji.
0
Ale nam brakuje konkretnej 9...
0
Tam w ogóle przy tym rzekomym spalonym Yamala przy bramce to w ogóle piłka była od Kounde czy od obrońcy Sociedad?
0
Fermin z 20 metra ładuje jak chce i piłka grzęźnie w siatce, a Pedri z 5 metra prawie podaje piłkę do bramkarza. Taka kapitalna połowa i przegrywamy...
1
Piep...farciarze!
Chociaż z drugiej strony, sami też nieźle dajemy bramkarzowi możliwość rozgrywania meczu życia.
11
@Sergio_Devils jak płaczą to będzie dobrze :)
6
Ale co wczoraj United pograło to jestem w szoku! No i ta radość sir Alexa, nieoceniona :)
1
@FcPortoFan1999 kacyk pewnie :)
0
@FCB24 Ty zazwyczaj jak próbujesz być zabawny to coś odwalisz;)
1
@gumaz a tak poważnie to ile z tego nie jest dla Owsiaka?
1
@CurryTheGoat30 gładkie 5-1 ;)
3
@Kapitan9 klasykiem - sam jesteś tragiczny;)
3
A co tam ciekawego się wczoraj wydarzyło?
Trochę byłem wycięty od wczoraj ze świata sportu, ale w sumie tak patrzę i nic nowego oprócz zwycięstwa United w derbach i wygranej Realu. Szkoda tylko, że znowu musiał sędzia być głównym aktorem w wyciąganiu prześcieradeł za uszy z tego bagna i kilku metrów mułu.
Rany co za obrzydliwe przekręty, manipulacje i kłamstwa na które już właśni kibice mają odruchy wymiotne.
0
@barteq ale rynek psują zawsze.
5
To jest po prostu chore jakie tam są pieniądze.
2
Może tak ma być po prostu :)
0
@Pedri16Future to może być gol tylko i wyłącznie Ousmane'a Dembele bez żadnych przypisów czy podarunek!
1
No i ok, zarabiamy na Casado 80 baniek, Bernal zostaje i wszyscy zadowoleni ;)
3
Done!
4
@Roobo ciekawe jakby się prezentował u Flicka. Darzyłem Komara ogromną sympatią i niesamowicie się jarałem Jego transferem do nas. Zawsze odliczałem czas do końca każdego z urazów, rozbudzając na nowo nadzieje. I w końcu się doczekałem, szkoda tylko, że już nie w naszych barwach...
0
@CurryTheGoat30 słabe "zainteresowanie" nim ostatnio wykazywaliśmy. Rozumiem duża konkurencja, ale nie grał praktycznie w ogóle. Może faktycznie to nie taka perełka, no ale Flick bardzo zdenerwowany odejściem, choć z drugiej strony szans mu za dużo nie dawał. Sam nie wiem co myśleć.
No ale Barcelona dawała sobie radę i nie po takich odejściach. Macie rację :)
0
Taka perełka odchodzi, masakra. Deco powinien za to odpowiedzieć, biedak kontraktu nie zdążył sfinalizować i myślał, że chłopak będzie czekał w nieskończoność. Wszyscy za bardzo skupieni na Yamalu. Tam to dopiero był cyrk z celebracją z tym podpisaniem kontraktu.
2
Oby wszystko się udało i powodzenia Mareczku:)
1
Dwie priorytetowe pozycje do wzmocnienia latem w Barcelonie:
Nico Schlotterbeck czy Micky van de Ven?
Julián Alvarez czy Harry Kane?
Kogo byście wybrali gdyby nie było przeszkód finansowych?
3
Lewonożny stoper, Hansi próbował w ogóle tego chłopaka w pierwszej drużynie?
Swego czasu było o nim trochę głośniej, teraz to zainteresowanie.
1
Albacete poproszę.
27
@Pedri16Future tylko te Albacete się strasznie męczyło.
5
Dobrej nocy Vini :)
3
Aż mi się to przypomniało :)