2

@culedawid żaden nie wejdzie, przykro mi ;)

0

@majkiii znając realia Premiership bez 80 baniek nie podchodź, a i tak to nadal jedna wielka niewiadoma. Ja chyba serio bym wolał spróbować Vlahovica za darmo, jeśli tylko nie miałby zbyt wygórowanych wymagań finansowych.

4



Ale parzy :D

1



Na 9 umie? Może by nam wypożyczyli na te pół sezonu? ;)

2

@Chimera zawsze i wszędzie!

1

Spodziewałem się tego i mówiłem, że priorytety to klasy światowej 9 i LŚO w lecie jako transfery do nas. Sporo jak nie większość osób jechała, że LŚO to chyba jako zmiennik Martina jedynie ;)

2

Ale co Ruben zostawił samograja Carrickowi to nie mam pytań ;)

2

@heniusss nie wiem po co z ich strony te zaczepki, skoro wszyscy wiemy jak to wygląda. Gdyby nie ich najlepsi zawodnicy w żółtych trykotach, nie byliby pewnie nawet na drugim miejscu.

4



To jest z wczorajszego meczu?

4



A to już wiadomo dlaczego Villarreal nie podjął nawet rękawicy.

0

@4Fabregas4 problem spalonych też miał się skończyć, problem fikcyjnych karnych też się miał skończyć...

1

W niedzielę poproszę Rashforda na 9.

1

@mmaciass przy naszej wygranej, nieważne jaki wynik padnie w spotkaniu PSG - Newcastle to i tak przeskakujemy jedną bądź drugą drużynę, a przy ich remisie obie naraz :)

2

I cyk w ósemce ;)
Ale co ten Robert to jest Kasztan :D

0

Jak większość w tej kolejce gra dla nas to niebywałe...

2

Kto tu śmiał mówić, że Olmo ma się uczyć strzałów od Fermina?! :D

0

Rashford za Lewego i Olmo za Roony'ego.

0

@bart_azz strzelił, ale nie uznali.

0

Ale z Lewandowskim to są ciężary. No ale co tam, dać mu na przyszły sezon 13 baniek za siedzenie na trybunach ;)

1

No i pięknie! Teraz Galata to utrzymać i coś dorzucić w 95 minucie ;)

0

@partymaker nie zakładam z góry, napisałem, że "pewnie nie jak Robert", ale nie było to stwierdzenie 100%.

1

@Kozinho. niestety transfer z tytułu - Niemożliwe. Ale może Kane, choć mam obawy co do tego ile taki Harry utrzyma najwyższy poziom. Nie wiem jak się prowadzi, ale pewnie nie jak Robert ;)

9



Ile jeszcze będziemy znosić te kradzieże w białych rękawiczkach...

1

Mecz z Sociedad nam dobitnie pokazał jak bardzo brakuje nam konkretów pod bramką rywali. We wcześniejszych meczach również to było widoczne, ale nie przykuwało aż tak uwagi ze względu na zwycięstwa. W superpucharze też powinniśmy zabić mecz, a narobiło się smrodu.
Tymi, którzy ostatnio potrafią zachować zimną krew pod bramką przeciwnika to Raphinha i Fermin, ale potrzebny jest nam egzekutor na 9.

0

@tbas dokładnie tak samo uważam.

3



Dro odchodzi to młody talent jak znalazł.

2



Jakich relacji?

1

Wchodzimy tak naprawdę w obronę Sociedad jak w masło, brakuje konkretów pod bramką i szczęścia. Wierzę, że w drugiej połowie ich zmieciemy z powierzchni murawy i skończy się 1-5;)

0

@Romario87 nie widzę tu kontrowersji.

0

Ale nam brakuje konkretnej 9...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?