Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak czułem, że Rapha z kontuzją. Oby nic poważnego.
0
@Jakchcesz Hansi powiedział, że mają robić swoje, a worek z bramkami się rozwiąże ;)
1
Dajcie temu Flickowi dwa transfery klasy światowej w lecie! Ja Was tam proszę Panie Laporta, załatwiajcie te bloki w tym Dubaju!
4
Zdrowy Olmo - de Jong - Pedri i nie ma lepszego środka pola. Tego sobie i nam wszystkim życzę już do końca sezonu i jeszcze dłużej jak już Pedri wróci.
1
@Cyzix a Yamal ile asyst.
1
Tu potrzeba Bernala zamiast Fermina na zapanowanie nad środkiem pola. W Elche generalnie jest bardzo dużo dziur, ale gramy zbyt chaotycznie i bez dłuższej kontroli w środku pola, a tu możemy ich spokojnie wypunktować i wybić im chęć do gry. Potrzebny też Rashford w miejsce Raphy, który ostatnio cieniuje niestety. Ferran niech gra, Lewy jedynie spowolni gre, a i skuteczność ostatnio nie jest na najwyższym poziomie więc wybieram mniejsze zło ;)
0
@michal26 tylko, że jak Lewy wejdzie to gra siądzie i nie będzie tylu sytuacji :)
1
Kolejny mecz z impotencją w wykończeniu.
0
To jest po prostu niemożliwe, nierealne!
0
Raphinha chyba kontuzja.
3
Co Frenkie gra to poezja. A Fermin kolejny ze zjazdem formy.
0
U nas klasowa 9 jest o wiele bardziej potrzebna niż stoper.
0
Co Frenkie pograł! I Torres odblokowany, będzie hattrick!
0
Ja nie wierzę w to co my odpieprzamy! Raphinha nie wie gdzie i po co jest póki co, a o Ferranie już nie wspomne...
0
@michaleu a się okaże, że to Anna "potrzebuje więcej czasu dla siebie" Lewandowska.
0
Mają Lookmana na wyciągnięcie ręki to na co czekają?
9
Co tam jest nierówno pod sufitami to masakra.
2
:)
1
Przydałby się nam taki lewy obrońca. Taki Balde bez d. Alejandro, wiesz co robić ;)
2
Chłopie, proszę Cię! Jak już nie do nas to mierz chociaż wyżej niż jakaś turecka liga...
1
@blakkudium właśnie, Cholo :)
8
Cholo odejdzie?
0
@barcowy1899 nie czytałeś o inwestorze z Dubaju ;)
2
@trolownik jakby był bardziej zaangażowany w obronę to byłby wyborem pierwszego składu, a tak jest świetnym zmiennikiem.
3
@norbi77 wrócił, słaby jak zazwyczaj z jeszcze bardziej przerośniętym ego.
0
@escarabajo no i dodatkowo zdjęcie nie z treningu, co? ;) Chyba, że to trening Barcelony na Santiago:D
7
Niesamowicie szkoda tej poprzeczki, pięknie by weszło gdyby nie noga obrońcy.
7
Jak ja nie trawie tego gościa. On naprawdę ma niezłe mniemanie o sobie i zdaje mu się, że znajduje się na półce z najlepszymi.
0
@nabial a nie wiem, nie zagłębiam się aż tak w ich harmonogram. Po prostu wpadło to się dziele, a widze, że internet aż huczy od rana:)
2
Te internety pękają ze śmiechu;)