0

Tak czułem, że Rapha z kontuzją. Oby nic poważnego.

0

@Jakchcesz Hansi powiedział, że mają robić swoje, a worek z bramkami się rozwiąże ;)

1

Dajcie temu Flickowi dwa transfery klasy światowej w lecie! Ja Was tam proszę Panie Laporta, załatwiajcie te bloki w tym Dubaju!

4

Zdrowy Olmo - de Jong - Pedri i nie ma lepszego środka pola. Tego sobie i nam wszystkim życzę już do końca sezonu i jeszcze dłużej jak już Pedri wróci.

1

@Cyzix a Yamal ile asyst.

1

Tu potrzeba Bernala zamiast Fermina na zapanowanie nad środkiem pola. W Elche generalnie jest bardzo dużo dziur, ale gramy zbyt chaotycznie i bez dłuższej kontroli w środku pola, a tu możemy ich spokojnie wypunktować i wybić im chęć do gry. Potrzebny też Rashford w miejsce Raphy, który ostatnio cieniuje niestety. Ferran niech gra, Lewy jedynie spowolni gre, a i skuteczność ostatnio nie jest na najwyższym poziomie więc wybieram mniejsze zło ;)

0

@michal26 tylko, że jak Lewy wejdzie to gra siądzie i nie będzie tylu sytuacji :)

1

Kolejny mecz z impotencją w wykończeniu.

0

To jest po prostu niemożliwe, nierealne!

0

Raphinha chyba kontuzja.

3

Co Frenkie gra to poezja. A Fermin kolejny ze zjazdem formy.

0

U nas klasowa 9 jest o wiele bardziej potrzebna niż stoper.

0

Co Frenkie pograł! I Torres odblokowany, będzie hattrick!

0

Ja nie wierzę w to co my odpieprzamy! Raphinha nie wie gdzie i po co jest póki co, a o Ferranie już nie wspomne...

0

@michaleu a się okaże, że to Anna "potrzebuje więcej czasu dla siebie" Lewandowska.

0



Mają Lookmana na wyciągnięcie ręki to na co czekają?

9



Co tam jest nierówno pod sufitami to masakra.

2



:)

1



Przydałby się nam taki lewy obrońca. Taki Balde bez d. Alejandro, wiesz co robić ;)

2



Chłopie, proszę Cię! Jak już nie do nas to mierz chociaż wyżej niż jakaś turecka liga...

1

@blakkudium właśnie, Cholo :)

8



Cholo odejdzie?

0

@barcowy1899 nie czytałeś o inwestorze z Dubaju ;)

2

@trolownik jakby był bardziej zaangażowany w obronę to byłby wyborem pierwszego składu, a tak jest świetnym zmiennikiem.

3

@norbi77 wrócił, słaby jak zazwyczaj z jeszcze bardziej przerośniętym ego.

0

@escarabajo no i dodatkowo zdjęcie nie z treningu, co? ;) Chyba, że to trening Barcelony na Santiago:D

7



Niesamowicie szkoda tej poprzeczki, pięknie by weszło gdyby nie noga obrońcy.

7



Jak ja nie trawie tego gościa. On naprawdę ma niezłe mniemanie o sobie i zdaje mu się, że znajduje się na półce z najlepszymi.

0

@nabial a nie wiem, nie zagłębiam się aż tak w ich harmonogram. Po prostu wpadło to się dziele, a widze, że internet aż huczy od rana:)

2



Te internety pękają ze śmiechu;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?