Gaz
Dołączył/a: wrzesień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Sau_Ron Trofea, oprócz kibiców Barcy nikt nie pamięta w jaki sposób Real zdobywał 3 LM z rzędu ale za to pamiętają, że dokonali tego jako 1.
1
Piłkarze są źli ? bardzo dobrze. My byliśmy źli po każdej kolejnej kompromitacji. Obiecywali zawsze poprawe i silniejszy powrót a za rok pluli mam w twarz bardziej swoją grą i zaangażowaniem. Nic dziwnego, że niektórzy kibice powiedzieli już dość bo ile można słuchać tych pustych sloganów a na boisku oglądać zupełnie inna postawe.
2
@PatrychoO To wyglada jak gra na mobilke z 2018 roku, tego nawet nie można na poważnie brać xD
0
@Janiama a co się miało stać? Piłkarze nam pluli w twarz od lat na każdej remontadzie. Wieczna obietnica poprawy, która potem okazywała się kłamstwem bo przychodziła następna kompromitacja, następna i następna. Żaden klub nie miał tyłu wpadek ile my i kibice w końcu powiedzieli DOSC.
0
@sebo939 To jest niestety nasza stara gwardia, która gra zawsze 1sze skrzypce. Można sprawić, że będą lepiej grać ale nie można już u nich pewnych rzeczy zmienić. Żuk naładowany towarem będzie droższym żukiem a nie tirem.
1
Pisałem to już wielokrotnie ale napisze znowu. Dopóki Busquets będzie podstawowym graczem i gra będzie opierała się na nim to takie blamaże w ważnych meczach będą się zdarzać notorycznie co i tak dzieje się od lat. On się nie nadaje do gry gdzie przeciwnik od 1 minuty będzie gryzł trawe i atakował, jest wtedy spóźniony i nie radzi sobie pod presją i dużą fizycznością oraz mentalnie wygląda jakby był przerażony. W meczach ligowych gdzie stoi niekryty i bez ataku na 40 metrze może i wygląda jak profesor bo gra swój najlepszy futboll (mi i tak tym oczu już nie myśli) ale na poważniejsze drużyny chcące grać jak równy z równym nie nadaje się od lat a Barca opierając każdy dobry mecz na nim nie ma planu B jak on jest wyłączony i potem cierpi.
Wystarczy zobaczyć SPD w takim Realu, Cheslea czy Bayernie w ważnych meczach, oni pod presją agresywnie potrafia wejść w przeciwnika pokazując mu, ze ,,chwila kolego, ja się Ciebie nie boje i nie będzie miękkiej gry" a u nas Busi głowa w dół, niemoc i Flashbacki z ostatnich lat.
15
Messi kolejny raz w ważnym meczu niewidoczny, co to za lider, który kolejny raz nie ciągnie drużyny za barki? Pożegnać go a bez niego skończą się takie wyniki.
1
mam wrazenie, ze bez Alvesa PO nie istnieje u nas
0
Real przyciśnie mocniej City i oni sami im gole podarują
1
@Medium Niestety kontuzje Luisito mocno dały mu się we znaki po 30
6
@AmigoBlancos Nic to nie zmienia, w razie problemów dostaną 1-2 karne a gol Sevilli zostanie anulowany przez spalonego którego nie ma i będą 3 pkt.
13
oj tak byczku, +1
0
@kkbarca Bo wcześniej miał operacje i wróciło po paru meczach xD
0
Na co nam Lewandowski skoro wraca do nas za darmo inny crack?
0
@Gavinho Dość niedawno była akcja gdzie Strumyczek padł na kilka h bo namierzyli serwery gdzieś na Cyprze, w ciagu kilku godzin wlasciciel zmienil serwer na jakis rownie egzotyczny i po sprawie
65
Luuk to faktycznie fenomen, u Koemana miał jedną bramkę strzeloną nogą i dodatkowo grał beznadziejnie, jego strzały głową kończyły się tym, że nie trafiał w piłkę i śmieszki z niego były uzasadnione.
Przychodzi Xavi, trener który go nie chciał i nagle Luuk zaczyna robić w meczu jakieś przewrotki, nożyce i co najważniejsze strzelać gole głową i to wcale nie z takich prostych sytuacji, zmiana o 180 stopni.
1
@MrPGG nie za dużo, zresztą Sevilla już go i tak nie chce i nawet sugerowała Barcy w styczniu jego sprzedaż gdzieś do Holandii za porozumieniem stron
50
Lenglet kontrakt do 2026 roku, przedłużony na samym końcu kadencji Bartomeu. To jest jego ostatni horkruks tutaj xD
7
0
@El Madridista. Kiedyś było zdjęcie, normalne Orbit zielone miał.
0
Komentarz usunięty
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
1
@BART97 Koeman samograja Xaviemu zmontował i takie są fakty
1
Ronald Koeman to świetny trener i znakomity taktyk, wciąż jest mi smutno, że od nas odszedł :(
0
@Yoshi94 Przecież Font miał cały plan, projekt sportowy i ogarniętych wstępnie sponsorów wraz z całą ekipą. To Laporta właśnie wszedł z banerem w Madrycie, z gadaniem jak to było świetnie za jego kadencji i że Real 0 LM zdobył wtedy i ludzie już zadowoleni. Laporta planu to do końca wyborów nie przedstawił a na debaty nie przychodził tylko wysyłał swoich ludzi także no.
0
@Worny Jordi Cruyff/Zubizaretta z tego co pamiętam ale nie jestem pewien.
3
@Worny Taki odpowiednik Alemanego jest w każdym poważnym większym klubie od lat i jest to normalne aczkolwiek rozumiem zachwyty nad nim tutaj bo jak wcześniej w klubie rządzili ludzie pokroju Abidala to nic dziwnego, że na rynku transferowym traktowano nas jak frajerów.
7
W aktualnej sytuacji najbardziej szkoda mi Victora Fonta.
On już przed wyborami jasno przedstawił to, że jego wyborem i planem trenerskim będzie Xavi, który będzie też jednocześnie menedżerem w klubie z władzą niczym Ferguson w United.
Laporta oczywiście w tym czasie deklarował pełne wsparcie dla Koemana a z Fonta dosłownie zaczął cisnąć bekę (przy poklasku jego fanów) mówiąc przerywnikowo ,,Xavi, Xavi, Xavi'' bo jak sam twierdził - Xavi nie ma doświadczenia na taki klub jak Barca i to droga donikąd.
Pół roku później Laporta zwalnia Koemana, którego jak się okazało chciał się już pozbywać po miesiącu prezydentury, zatrudnia Xaviego któremu robi pierwszą w historii trenerską prezentacje przed kibicami na CN a następnie daje mu wolną rękę w kwestii transferów oraz pełną swobodę w zarządzaniu piłkarzami. Wychodzi na to, że w pół roku zrobił to o czym mówił cały czas Font a z czego on całą kampanie szydził i zbierał za to poklask...
5
@Getek Wiedzmin 3 to najlepsza gra w jaką grałem a grałem też w nowego God of War i nie ma on podjazdu do Wiedzmina mimo iz też jest spoko.
0
Jak Laporta mówi, że nie planują powrotu Messiego to pewnie do 2 lat będzie Messi u nas znowu w klubie bo tak jego deklaracje się zwykle kończą.