Gaz
Dołączył/a: wrzesień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Serio ktoś w zarządzie poważnie myśli o Roberto?
Ten sezon pokazał, że on jest całkowicie zbędny a w poprzednim sezonie w samej końcówce był głównym winowajcom straty mistrzostwa. Dodatkowo jego pensja oraz wiek działają na niekorzyść. Nie ma żadnego argumentu na to żeby on został, no chyba, że serio bierzemy pod uwagę ten bekowy argument z golem przeciwko PSG.
0
@MarcelNJ11 tylko Yerbuncia
3
@Emhyr Czego Ty oczekujesz? tutaj Cavani miał być super wzmocnieniem niedawno ale Messi to już wypalony i po co on xD
4
Przyjemny materiał do oglądania, polecam
1
Najlepszym podsumowaniem tego jak beznadziejna sytuacja była u nas w końcówce kadencji poprzedniego trenera jest to, że teraz jak jakaś drużyna gra słabo i bez żadnego pomysłu to ludzie mówią, że grają jak ,,Barcelona Koemana''.
Trzeba dziękować Falcao i Depayowi za ten mecz z Rayo bo jak on miałby tu siedzieć do końca kontraktu to aż strach pomyśleć jak by wyglądała sytuacja w klubie w czerwcu.
9
@Cule1234 a po co on tu teraz? ja nie zauwazam w ogole jego braku a wrecz jestem zadowolony z tego, ze go nie ma patrac po tym jak gral koncowke zeszlego sezonu
0
@Bykunn Ja kupiłem sama konsole w grudniu 2020 w ME za 2299. To, że potem były zestawy z 2 padami i 3 grami za 1.5 razy tyle to nie wina Sony, tylko sklepów z elektroniką, które w PS5 znalazły okazje na to żeby pozbyć się tego co zalega w magazynie, co zresztą się im świetnie udało a skoro to cały czas do teraz chodzi to jaki mieliby interes w wystawianiu samej konsoli?
@MesQueUnClub_87 Ciężko coś zarzucić Japończykom bo przed premiera PS5 był covid i fabryki części które kupują to stworzenia konsoli dosłownie stały w miejscu. W dodatku nikt nie przewidział, że 4k,60fps i RT zrobi taka furorę na świecie, że ludzie się rzuca na ten sprzęt i będzie taki hype.
33
Chciałbym żeby Messi wygrał z tą Argentyną te nadchodzące MŚ ale to jest ciężkie zadanie niestety. Tam nie będzie miało znaczenia to czy Argentyna będzie w jakiejś super formie bądź atmosferze. Na takich turniejach często liczy się dyspozycja dnia oraz szczęście, czasem nawet jeden głupi farfocel może zadecydować o wyniku. Sam Guardiola ostatnio mówił, że na turniejach reprezentacyjnych to taktyka nie ma żadnego znaczenia.
1
@rafi509 Samuel Umtiti
2
@Janiama Wklejajcie te linki z twittera kasujac wszystko po ,, ? '' wraz z nim bo to serio jest uciazliwe jak sie widzi ciag znakow na 10 normalnych postow.
2
@Pawel13sz W tym sezonie mu zawdzięczamy najwięcej bo to on doprowadził swoim golem do zwolnienia Kumana.
2
@El dominatore Niemozliwe bo? Pressing jest dopiero od przyjscia Xaviego bo wcześniej to było tylko mówione jak to pressingu u nas nie ma i jak gra wygląda na stojąco z beznadziejnym przygotowaniem fizycznym.
1
@sintesox Bo teraz Barca złapała wiatr w żagle a PSG ma dołek za który dodatkowo obarczany jest Messi i jest jak jest.
21
Dwa miesiące dobrej gry i ludzie nagle twierdzą, że Messi wracając tutaj byłby problemem bo gra byłaby pod niego i że już się nie nadaje.
Leo u nas byłby właśnie idealnym elementem w układance Xaviego gdyż on świetnie odnajduje się w grze piłką i zagrywa takie podania jak nikt. Ostatnie 2 lata gry były pod Leo dlatego bo mieliśmy trenerów parodystów, zresztą początek sezonu był bez Leo i mieliśmy 0 celnych strzałów po 2 kolejkach LM a w lidze tylko słyszeliśmy o tym, że ,,nie ma kim grać''.
Leo w dobrej drużynie i z dobrym trenerem to wciąż piłkarz ze ścisłego topu.
5
ale by sobie człowiek obejrzał dzisiaj taką Barce Xaviego w Lidze Europy
5
@DLFCB Ten film też pokazuje w dobrym świetle Pepa i to dlaczego zaszedł tak daleko. Dobry trener nie tylko powinien kierować innymi, potrafi też innych przede wszystkim wysłuchać.
0
@Transu96 Wrócił bo pensje miał za dużą i Bayern go nie chciał, zresztą on i tak potem tam był tylko rezerwowym bo byli lepsi, przyszedł do nas i wygladal tak jak przed odejsciem.
0
@arasz1819 Przecież Xavi jak musiał to też korzystał z Jutgli, Abde, Akhomacha czy Comasa i po prostu sie nie sprawdzili. Gdyby ktorys z nich wygladal od poczatku tak jak Gavi czy Pedri to normalnie by nimi Xavi gral. Tak samo jak Xavi oglada mecze Barcelony B i caly czas ma podglad na mlodych zawodnikow.
Zreszta wystarczy popatrzec jak progresuja zawodnicy u Xaviego a jak to bylo u Koemana, ogrywanie zawodnikow to nie jest dawanie im grac po 90 minut jak to robił Koeman np. z Pedrim (wiele osob mowilo, ze Koeman mowil po prostu - graj swoje i tyle do zawodnikow) ale tez instruowanie ich. Pedri pojechal na zgrupowanie do Lucho i wygladal 3x lepiej niz u Koemana i takie sa fakty.
4
@Limit_l3ss Malcom nie był zły ale trafił na Valverde, który miał swoją żelazna 12 i z rezerwowych malo co korzystal.
2
Ciekawe czy Ruud Gullit dalej twierdzi, że po przyjściu Xaviego w sumie to niewiele się zmieniło.
0
@arasz1819 Feta po zdobyciu pucharu to nic nadzwyczajnego, wtedy nawet świętowałaby drużyna, której klub by bankrutował.
Koeman to na samym starcie stracił w szatni każdego rezerwowego, gdzie Guardiola zawsze powtarza, że to z nimi muszą być najlepsze relacje a w momencie gdy zaczął zwalać winę na poszczególne jednostki albo dyskredytować nasze nazwiska to nie miał już nikogo oprócz sabotażysty Jordiego Cruyffa po swojej stronie wraz FDJ i Depayem. Ja Ci od razu mówiłem, że Xavi zmieni drametralnie drużyne na lepsze niczym Tuchel Chelsea czy Zidane RM a Ty mimo każdej porażki stałeś dalej za panem ,,Tiki-Taki'' wiec nie dziwie sie, ze dalej bedziesz go bronil nie chcac przyznac sie do bledu.
0
@sebo939 Mają takie samo zdanie o nim co my o Coutinho. Niech sobie odpala gdziekolwiek indziej ale bardzo dobrze, że już go u nas nie ma, mniej więcej taka jest narracja.
0
Takie sytuacje gdzie nasza drużyna świętuje i cieszy się razem w szatni to pamiętam ostatni raz za Lucho. Laporta też był zachwycony tym jak Xavi zaskarbił sobie sympatie zawodników oraz jaką super mentalność i relacje wprowadził.
1
@Commandement Ja rok temu broniłem magistra z infy. Stworzenie 2 aplikacji na Androida zajęło mi jakoś 3 tygodnie i napisanie z tego pracy na 100 stron też jakoś koło 3 tygodni, gdzie i tak najwięcej zrobiłem w ciągu ostatnich dni. Nie było jakoś ciężko ale łatwo i przyjemnie też nie xD
0
@Yoshi94 Koeman w swojej kadencji tutaj gral klasyki z Messim,Grieziem, Fatim, Pedrim, Depayem itd. i kazdy klasyk byl przegrany w marnym stylu takze no
1
Najwyższy czas zacząć tworzyć takie kontrakty jakie ma Auba, czyli stosunkowo mała pensja ale duże bonusy. Chcesz pieniędzy? to się staraj a dostaniesz.
2
@Pawel13sz To jest kwestia dość indywidualna aczkolwiek każde z tych nazwisk się broni i nie ma tu jakichś kontrowersji.
4
@chavez Może być ciężko bo teraz trenowanie drużyny z topu to ogromny wysiłek. Treningi, ciągłe analizy, taktyki itd. zajmuja mase czas i energii o czym mówił Lucho i ciężko tak to zniesc bez jakiejs przerwy, zwlaszcza trenujac klub taki jak Barca gdzie intensywnosc jest ogromna.
2
Wczoraj wygrywamy z Realem TYLKO 4:0 a pół roku wcześniej po dwóch kolejkach fazy grupowej LM mamy 0 celnych strzałów na bramkę jako jedyna drużyna w Europie a w lidze wygrywają z nami drużyny ze środka tabeli.
Szkoda, że Xavi dostał drużynę już z dużą stratą punktową do lidera a kluczowe mecze w LM grał praktycznie od razu po przyjściu bez możliwości odbycia odpowiednich treningów z drużyną.
55
Xavi to wziąłby w końcu podjął jakieś wyzwanie trenerskie a nie tylko gra z pastuchami i wygrywa sobie wszystko po 4:0...