Gaz

0

@FanBarcy22 W ataku już jest Auba, Xavi buduje druzyne na lata i w takiej drużynie nie ma za dużo miejsc dla graczy po 30. Busi, Alba, Pique, Auba, Mats i to na razie starczy.

Gaz

1

@ZiX grać Tiki-Taki

Gaz

3

Tendencje zwyżkową ma ale nie dzięki niemu. On to nawet po porażce z Rayo po której wyleciał Koeman do samego końca przekonywał Laporte, że trzeba mu dać szanse i będzie dobrze...

Gaz

12

Za Koemana mając pierwsze miejsce w tabeli i będąc zależnym od siebie na 15 punktów możliwych do zdobycia, zdobyliśmy 5.
Sprawa mistrzostwa nie jest wcale przesądzona i trzeba teraz po prostu wywozić z każdego meczu te 3 punkty i może się jeszcze uda.

Gaz

2

@macio_944 Dłuższy odpoczynek to od jakiegoś czasu tylko i wyłącznie marna wymówka. Barca po 3-0 z Live odpoczywala bo miala juz pewne mistrzostwo a Live walczylo w miedzyczasie w lidze o majstra żeby po 3 dniach nas upokorzyc 0-4.

Gaz

15

@SzfarnyFan Tyle czasu mineło a niektorzy dalej mysla, ze Messi odszedl bo chcial, ehh

Gaz

1

Kiedy ostatnio w Barcy była 9 tak szybka jak Aubameyang? Od lat u nas było żałożenie, że musi być inteligentna 9, która dobrze sie ustawia i odgrywa a tu jednak widać, że nie do konca to było trafione.

Gaz

4

@norbi77 On miał Messiego i Griezmanna rok temu i na 15 mozliwych punktow w walce o mistrzostwo w koncowce zdobyl 5. Dodatkowo sredniaki z LL, ktore graly juz o pietruszke po przerwie z 0-3 robily 3-3 po jego swietnych zmianach takze nie ma co tu komentowac.

Gaz

2

@PatrykBarca Font jak mowil, ze zwolni z bomby Koemana jak wygra wybory to byl wysmiany jak każdy pionier w historii a teraz sie ludziom oczy otworzyly

Gaz

6

Sergi Roberto jest nam teraz tak potrzebny jak dziura w moście.

Gaz

1

Mam nadzieje, że nie ma tu już żadnego Kumanisty

Gaz

9

@OsamaDembele Z tego co pamiętam to on tam powiedział, że bez niego Barcelona BYŁABY taka sama a on bez Barcy BYŁBY nikim. Chodziło mu o czas przeszły gdyby w ogóle nie trafił do klubu a nie teraźniejszy.

Gaz

0

@sokot Całe szczęście, oddać i zapomnieć, że ktoś taki tu był.

Gaz

5

@P33ck Liverpool w 2019 roku gdyby nie pudło Milika w ostatnim meczu w grupie grałby w LE a tak rozbił nas pół roku potem na Anfield i wygrał LM.

Gaz

0

@Janas11224 Wiadomo, że czasem w pierwszej części sezonu może być kryzys/ciezka grupa/slabsza dyspozycja itd.
Liverpool jak wygrywal LM w 2019 roku mógł nie wyjść nawet z grupy, wytarczyło zeby Milik strzelił w meczu sam na sam bodajże w końcówce i Live spadłoby na 3 miejsce i biłoby się w LE. Mocniejsza drużyna, ktora gra w LE wcale nie musi być za słaba na gre w LM.

Gaz

0

@Rewolucja123 Nawet dla samego Xaviego zwycięstwo w LE jest celem jaki stawia przed sobą i piłkarzami. On się wychowywał na Barcelonie, ktora dominuje w piłce i mentalność zwycięzcy idzie z nim w parze.
Jak już trafił do LE to na pewno ma wielką ochotę ją wygrać bo on zawsze powtarzał, że jak coś robić to na 100%.

Gaz

3

Jakbyśmy grali w LM i te drużyny co są teraz w LE mogłyby być naszym rywalem w dwumeczu w kolejnej fazie to wszyscy by się cieszyli nawet z takiego Lipska czy Lyonu. To jest tylko LE i na tym etapie to już nie ma znaczenia na kogo się trafi bo to jednak rozgrywki drugiego stopnia. Barcelona nawet w kryzysie to dalej zespół na min. wyjście z grupy LM i to inni w LE powinni się nas bać. Poprzedni trener tak wpajał przeciętność w drużynę, że nawet kibice zaczęli w klub wątpić xD

Gaz

5

Alba, Busi czy Pique niezależnie od tego czy mają teraz forme czy nie i tak powinni schodzić do roli drugoplanowej. Forma każdego w końcu minie a my nie mamy zastępców. Bayern, który jest świetnie zarządzany oddaje np. Alabe, ktory gra pierwsze skrzypce w Realu, wymienia Martineza na mlodego Kimmicha (niczym Guardiola wstawil 21 letniego Busiego za Toure) a teraz mówi się o tym, że Lewandowski w najlepszej formie może od nich odejść.

Tak wygląda dobre zarządzanie, nikt nie jest niezastąpiony a budowanie drużyny na lata to nie jest granie 34 latkami bo ,,nikt inny tam nie zagra dobrze''.

Gaz

0

@VegetaPolska co to znaczy jeździć konno?

Gaz

12

Busi dziś profesor ale mnie już i tak nie nabierze.
Przyjdzie mecz z Bayernem/City czy Live i on będzie bezradny. Na mecze z drużynami ze średniej półki może grać i do 40 ale na mecze z lepszymi drużynami, gdzie są ŚPD z prawdziwego zdarzenia do tego szybcy i silni nastawieni na pressing to Busiemu ten pociąg odjechał 2-3 lata temu.

Gaz

3

@jacobFCB Super piłkarzem ? Wyśmiewany Neymar ma w PSG 3x więcej goli i asyst niż on mając jeden występ mniej. Dembele jest top ale tylko na La Rambli.

Gaz

0

@Janiama i jeszcze Ryszard Lwie serce!

Gaz

1

@PatrychoO Przecież Fede to wybiegany b2b, jeden z lepszych piłkarzy na tej pozycji.

@Joe_Barbaro I liga wygrywana była już w styczniu a z Realem wygrane po 3-0 bez Messiego.

Gaz

3

Dembele wcześniej i tak byl rezerwowym we Francji, on tylko tu na La Rambli jest wychwalany co to nie on i jakie to dymy robi.

Gaz

0

@msmsms Nie miałem żadnych oczekiwań co do Auby i Adamy i jestem pozytywnie zaskoczony. Co do Torresa to jeszcze nie czas oceniać.

Gaz

1

@Messiah10 Google/yt i dzialasz, literatury szybko staja sie nieaktualne

Gaz

22

Gdy Xavi mówi, słuchasz.


Gaz

1

@LaRoja Jego to trzeba oddać po sezonie do jakiegoś Milanu albo Arsenalu i niech oni się nim martwią a my zapominamy, że ktoś taki tu kiedykolwiek był.

Gaz

5

Niektórzy dalej są naiwni z tym Dembele tutaj. 2-3 razy dobrze podał i celnie pierwszy raz kopnął na bramkę i od razu wielki optymizm. Gościu jest tutaj 5 lat a dobre ma tylko pół sezonu i to dziwnym trafem tuż przed końcem kontraktu.

Przedłużą z nim kontrakt na ogromną kwotę to na 90% on w ciągu pierwszych miesięcy obniży loty albo się połamie i będzie Umtiti albo Bale v2. Ten transfer to jedna wielka wtopa czy to sportowo czy marketingowo i trzeba się z tym pogodzić i tyle.

Gaz

0

@Yoshi94 A niech odpala ale w jakimś Newcastle albo PSG tu już swoje zrobił, kompromitując nas czy to sportowo ( jego strzal z Live albo fail rainbowflicka na prezentacji to jedyne z czym sie ludziom kojarzy ) czy marketingowo ( zawalil umowe z Rakutenem po tym jak rasistowsko obrazal Azjate i jeszcze to nagral ).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?