3

Ja p... mieć tyle lat, a być w takiej kondycji umysłowej. Coś niesamowitego i życzyłbym sobie również w przyszłości tak ogarniać
https://www.facebook.com/watch?v=1261937211223594

1

@Comentateiro a no Palikot jest inteligentny. Ale co... mam lubić każdego inteligentnego?

0

@kuz a ja do ceny w ogóle się nie odnoszę :P

12

@Criss18Barca nie będę kupował czegokolwiek od gościa, który promował lewactwo w Polsce. Teraz niech się męczy i próbuje zrobić opłacalny biznes

0

@Colon Nie rozumiem fenomenu Diuny. Nawet nie chodzi o to, że sci-fi to nie jest mój gatunek filmowy, bo tam wcale nie ma jakiś niesamowitych kadrów itd. Praktycznie same pustynie. Taki Avatar byłby o niczym, a wciąż byłby wyjątkowym filmem. Ale jeśli mam coś wyróżnić u Diuny, to właśnie ścieżkę muzyczną. Choć nie wiem czy dlatego, że faktycznie jest taka dobra, czy po prostu oglądałem w kinie, a tam rzadko coś brzmi źle :)

1

@GeneralXavi
Hans Zimmer, czyli mój ulubiony kompozytor filmowy

2

#KącikMuzyczny

Niech każdy wstawi jedną piosenkę, która najlepiej opisuje w tym momencie jego emocje, uczucia albo po prostu przyszła do głowy.

8

Aż zrobiłem mema :)

https://i.imgur.com/MGsbutp.jpg

3

O cie ch... Jak oni sobie teraz dadzą radę?


0

@Invincible Ja jakoś od ponad 3.5 roku mam jbl 400 live bt. Nic się nie z nimi nie dzieje i ogólnie dają radę (bateria nadal też bez zarzutów). Spełniają wszystkie twoje warunki. Choć jakimś dźwiękowcem nie jestem, by się wypowiadać na temat jakości. Nie wiem czy za tą cenę można znaleźć coś lepszego. Ale jeśli chodzi o mnie, to jakość mi się podoba :)

2

@draxidox ale pierwszą, druga, trzecią czy dziesiątą?

3

Komentarz usunięty

3

Trzeba uszanować tą decyzję, bo na pewno nie była łatwa.

1

@Rust_Cohle no już zauważyliśmy, że jesteś odmieńcem xd

0

@Survier myślę, że roi się tu od ludzi z Chorzowa, a już w ogóle ćwiczących tam kickboxing :D. Spytaj na jakiejś lokalnej grupie czy coś :P

6

Ale Kowal jest najebany xD Tamci pozostali już nic nie mówią i się patrzą w stół. I oni się nazywają porządną "stacją"

7

@Sulimo ja bym nie przypisywał im takich postępów, po jednym wygranym meczu

0

@Jackazz No gdyby nie bramka, to bym go nie wymienił, bo tak to lipa, ale skoro zrobił najważniejszą rzecz? Milik jej nie zrobił w poprzednim meczu

1

Świderski, Lewy, Zieliński, Nicola, Kiwior, Szczęsny zasługują na pochwałę. Reszta tak nie bardzo

1

Straszna obrona Częstochowy, ale jak się gra w 9 to nie ma co się dziwić.

2

Tak, tak Borek. Nazwisko Szczęsny wzięło się od słowa szczęście :D

3

Nie dosyć, że bezwzględni w ataku, to na zero z tyłu. Już wiadomo na jakim meczu zakończy się seria meczów bez porażki Argentyny

1

Krychowiak z flashbackami z Sevilli

0

Może by mecze domowe grać na stadionie Walii? Tu dużo lepszy doping xd

4

Szczęsny dzisiaj MOTM bez dwóch zdań.

0

@macio_944 No ta, zamiast się przyznać i napisać dzięki, przecież każdemu się zdarza, to lepiej, że specjalnie xd

0

@macio_944 *kąpiel ;)

0

@macio_944 że co czeka?

9

@VamosRakieta co za różnica. Ale chyba fajniej pokonać w finale Niemców, więc półfinał Francja

0

Jak to dociągniemy do końca, to rezultat idealny przed MŚ dla dziennikarzy. Będzie im dużo łatwiej pompować balonik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?