9

Ale pamiętajmy, że w Sevilli grał bardzo dobrze

2

Nie martw się Lewy. W Barcie by tam Raphinha zamykał.

1

Zieliński, Nicola tylko oni grają w tym meczu. Innych naszych piłkarzy nie ma wcale, nie wiem gdzie są. Cash wróci do zdrowia, to pewnie będziemy mieli 3 grających piłkarzy.

2

Drze się jak mała dziewczynka xd

3

Rozrywaj przez minutę piłkę wokół pola karnego, by wycofać i zagrać dośrodkowanie, które nie dolatuje do pola karnego xd

2

Ale na mecze w grupie MŚ to już na pewno odpalimy

1

@ElTomas to nie Generała trzeba, a Boga xd

4

@ElTomas za Brzęczka chociaż wygrywaliśmy

0

@SelloutCrowd No kibice, a nie piknik rodzinny xd

1

Ja już rozumiem czemu takie koszulki zaprojektowali. Po prostu poziom koszulek ma reprezentować poziom naszej gry.

0

Przecież my biegamy jak dzieci we mgle. Teraz jeszcze im nie odmówię zaangażowania, ale nie zdziwię się jak ono się za chwilę skończy, bo tak się nie da grać cały mecz. Jak idzie atak Walii, to my gramy tak jakby wszyscy pierwszy raz na oczy się widzieli.

0

Ja mam tylko jedną nadzieję, mam nadzieję że jest już zadzwonione. To nie ma co czekać do meczu.

1

@Comentateiro ryzykownie tak ofensywnie na wyjeździe

0

Co sądzicie na temat zbliżającego meczu z Walią? Jaki wynik?

2

Zgadzacie się z Panem Prezesem?


3

@Compadre bo tam niedźwiedzie też mogą głosować

2

@bartekvisca Krychowiak zagrał dużo lepiej, niż Linetty czy Frankowski. Dziwię się, że tyle się mówi o Krychowiaku, a zero o tych 2 panach.

4

@Medium co chłopy zabawę mają. Niby strajk, ale z drugiej strony widać, że są w 7 niebie xD

11

@tristan87 nie, po prostu był drogi

2

A co myślicie o Paulo Sousie? Jest obecnie bez klubu i byłby to w końcu zagraniczny trener. Ma naprawdę bogate CV, a ponadto doświadczenie reprezentacyjne.

1

@dante_92 wiem, wiem. Po prostu mój komentarz jest odnośnie temperatury za oknem :D

2

@tomek8756 Krótko i celnie

2

"Michniewicz jest niewinny. Nie dostał żadnych zarzutów. Jest chrzestnym mojego syna. Prokuratora nie znalazła żadnych dowodów. Dziękujemy za telefon, przejdźmy teraz do oceny Krychowiaka"

0

@Colon trochę zabrakło

0

@dante_92 dzisiaj lato jeszcze jest? Fajnie

0

@Bocheno1 to wprowadziłoby za dużo szaleństwa.

4

Może Michniewicza zdegradować do stanowiska asystenta, a na pierwszego wziąć Koemana?

15

Może i jesteśmy słabi w obronie, ale za to jesteśmy beznadziejni w ataku.

2

@macio_944 w pierwszej połowie.

(ten wielokropek, to chciałeś, żeby ktoś dokończył? :D)

4

Dla nas to dobrze. Mundial dla Lewego będzie krótki, szybciej wróci do Katalonii. A taki Benzema rozegra znacznie więcej minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?